Růže byly doručeny s listy , které byli poničené a polámané okraje růží byli již na nahnědlé a okvětní lístky též opadávaly, Kytice byla jako smuteční ,kde chyběla i část stuhy s veršem. Kytici jsem musela kupovat novou což bylo velmi stresující a na poslední chvíli a vzhledem ke všem okolnostem.

Dobrý den, Ivano,

děkujeme Vám za sdílení Vaší zkušenosti s naším obchodem. Mrzí nás, že jste nebyla spokojená s doručenou kyticí, kterou jste si od nás objednala, zejména vzhledem k důležitosti události, ke které jste kytici potřebovala.
    Rozumíme, že Vaše očekávání nebylo splněno a je nám to velmi líto, jsme si vědomi, že jsme selhali ve splnění Vašich očekávání a budeme pracovat na tom, abychom se zlepšili a obnovili Vaši důvěru.
    O vaší nespokojenosti již víme, a celou situaci s Vámi řešíme.

• Skvělé služby

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že s objednávkou bylo vše v pořádku.

Přeji Vám pohodový víkend, Jiřina.

• Velká spokojenost
    • Doručení květin na Den matek
    • Skvělý přístup

Dobrý den, Markéto,

děkujeme Vám za doporučení našeho obchodu, jsme rádi, že jste s námi spokojená a vše probíhalo dle Vašich představ.
    Budeme se těšit na další případné objednávky.

Přeji krásný den, Jiřina.

jenom kladny

Dobrý den, Petře,

moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojen.

Za celý tým Florea přeji krásný den, Jiřina.

• Rychlost, vstricnost, odpovídá obr.

Nákup již po několikáté. Kvalita, doručení- vše Ok. Doporučuji

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těší nás, že se k nám opakovaně vracíte a že objednání, doručení a i samotná kvalita květin je vždy pořádku.

Přeji Vám hezký víkend, Natálie

Vše proběhlo báječně :-)
    Pouze online sledování kurýra nebylo zcela aktuální.
    Nicméně, dorazila mi sms, že byla květina doručena. Za mě tedy naprosto v pořádku :-)

Dobrý den, Veroniko,

děkujeme Vám za milou recenzi a stoprocentní hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo podle Vašich představ. Za problém se sledováním kurýra se omlouváme, ale vždy Vám rádi polohu kurýra sdělíme na naši zákaznické lince, emailu či chatu přímo na eshopu, abyste měla o své objednávce co nejvíce informací.

Budeme se těšit opět někdy příště a přeji Vám krásný den, Natálie.

• Vše splněno jak bylo objednáno

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za stoprocentní hodnocení. Vždy nás taková recenze potěší a už se těšíme na Vaši příští objednávku.

Přeji Vám krásný den, Jiřina.

• Perfektni
    • Profesionalni

Dobrý den, Jiří,

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Vždy je všechno perfektní. Využívám těchto služeb už několik let a pokaždé maximální spokojenost.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší milou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený s naší službou. Těšíme se na příští případnou objednávku.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• maximální spokojenost se vším

Dobrý den, Aleno,

děkujeme Vám za vysoké hodnocení. Moc si vážíme, že jste s našimi službami spokojená.

Přeji Vám pohodový den, Jiřina.

• Vždy jsem maximálně spokojena

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si vážíme vaší pozitivní zpětné vazby a toho, že jste si naši službu vysoce cenili. Spolehlivost a kvalita jsou pro nás klíčové a je skvělé slyšet, že jste byli s našimi službami tak spokojeni.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

Až když jsem květiny zaplatil,jsem se dozvěděl že květina za 680 kč,Svazek 20 jednokvětých karafiátů HERMES ORANGE 65 cm,nejsou zabalené,převázané, a jsou ve skupině od dodavatelů levných,květin,takže snad nebyli ani umyté,když něco posíláte a nevíte co přijde je to problém,v předchozí objednávce jsem objednal kytici Frezii za 1000 kč a když to žena přinesla domu,koště,jinak to nemohu nazvat,nespokojenost,už nikdy

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za sdílení Vaší zkušenosti s naším obchodem. Mrzí nás, že jste nebyl spokojen s produktem, který jste si u nás objednal. Vaše nespokojenost je pro nás důležitá.

Chceme Vám sdělit, že květiny, které jste si objednal (Svazek 20 jednokvětých karafiátů HERMES ORANGE 65 cm), jsou svazky čerstvých květin přímo od pěstitele. Dodáváme Vám tyto květiny tak, jak jsou dovezeny od pěstitele – nečistíme ani je nevážeme či nebalíme, a proto není možné zajistit vazbu. Tuto informaci jsme Vám zpřístupnili jak na našem webu, tak jsme Vás informovali i telefonicky a e-mailem. Dále jsme Vám nabídli, že svazek můžete zaměnit za jiné květiny stejného druhu, kde Vám květiny rádi svážeme do kulaté vazby.

Rádi se s Vámi telefonicky spojíme a celou situaci proberme ještě jednou společně.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

Produkt je sice hezký, ale bohužel je to již podruhé, kdy jsem obdržel jiný druh květiny, než jsem si objednal. Kladem je to, že jsem na to byl telefonicky vždy den před tím upozorněn, přesto je to pro mne dost závažný nedostatek obchodu.

Dobrý den, Jardo,

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a sdílení Vašich zkušeností s naším obchodem. Litujeme, že jste již podruhé obdržel jiný druh květiny, než jste si objednal. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a omlouváme se za veškeré nepříjemnosti.
    Ceníme si Vašeho upozornění a je pro nás důležité, abyste byl informován o případných změnách v objednaném produktu. Budeme pracovat na zlepšení našich procesů, abychom minimalizovali podobné situace v budoucnu.

Spojíme se s Vámi telefonicky a vše společně probere.

NEJLEPSI SLUZBA VZDY SPOLEHLIVA

Jinde květiny nekupuji

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste opakovaně spokojený.
    Budeme se těšit na další případnou spolupráci.
    Hezký den, Veronika.

Skvělé, velký výběr, komunikace, pomoc, dodání, doporučuji.

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojen.
    Za celý tým Florea přeji krásný den, Veronika.

Paráda, naprostá spokojenost. Palec nahoru!

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojený.
    Za celý tým Florea přeji krásný den, Veronika.

rychlé, přesné, kvalitní

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že jste si naši službu vybrali. Jsme velmi potěšeni, že doručení proběhlo rychle a přesně a že jste byli spokojeni s kvalitou našich produktů. Vaše důvěra a podpora jsou pro nás velmi důležité. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další přání nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme a zajistíme, aby vaše zkušenost s námi byla co nejpříjemnější.

Děkujeme vám ještě jednou a těšíme se na vaši další návštěvu.

BEZ VýHRAD

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za zpětnou vazbu a za vaši důvěru. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá.

Příjemný zbytek dne, Jiřina.

Vše super funguje.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si ceníme vaší zpětné vazby a potěšilo nás, že jste s našimi službami spokojeni.

Za celý tým Florea přeji krásný den, Jiřina.