Rychlé jednání, vše včas připraveno

Dobrý den, Tomáš,

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste ocenil rychlost a přesnost našeho jednání.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

rychle a kvalitně, maximální spokojenost

Dobrý den, Radku,

skvělé, že jste s našimi službami byl spokojený. Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velkou odměnou.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Pokud se vyskytne problém obchod to rychle vyřeší .
    • Nevím o ničem

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám, pane Zdeňku, za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že jste se s námi podělil o Vaše zkušenosti s naším obchodem. Jsme rádi, že jste byl spokojen s doručením zboží a že jsme mohli Vaší objednávku zpracovat.

Vaše slova o naší schopnosti rychle řešit případné problémy jsou pro nás důležitá, a ceníme si Vaší důvěry. Pokud byste v budoucnu měl nějaké další požadavky nebo potřeby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám opět poskytneme naši pomoc a podporu.

S přátelskými pozdravy, Adéla.

dobré

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste celkově s našimi službami spokojená. Pokud máte nějaké návrhy nebo připomínky, jak bychom mohli vylepšit naši službu a dosáhnout tak 100% Vaší spokojenosti, rádi je vyslechneme na naší zákaznické lince 723 350 000. Vaše názory jsou pro nás velmi cenné.

Hezký den, Dominika.

• nakupovala jsem poprvé a jsem spokojená

Dobrý den, Anno,

To je skvělé slyšet. Děkujeme vám za vaši důvěru a za to, že jste si vybrala naší službu. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další přání nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

Rychlost,vstřícnost

Reakce obchodu Florea.cz

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenila naši rychlost a vstřícnost. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další přání nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás!

Přeji Vám krásný den, Dominika.

• Rychle vyrizeni
    • Doručení na adresu v poradku
    • Dokonale překvapeni

Nádherné květiny, kvalitní, čerstvé. Doprava druhy den, na adresu a s překvapením. Řidič nic neprozradil. Velmi doporučuji, skvěle překvapeni.

Reakce obchodu Florea.cz

Děkujeme vám za Vaši krásnou zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byl spokojený s našimi nádhernými, kvalitními a čerstvými květinami. Jsme rádi, že se vám líbilo i předání kurýrem. Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou a budeme se těšit na další spolupráci. Děkujeme za doporučení!

Přeji Vám krásný den, Dominika.

• Ochota,komunikace, cena a rychlost.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za stoprocentní hodnocení. Vždy nás taková recenze potěší a už se těšíme na Vaši příští objednávku.

Přeji Vám krásný den, Natálie.

• Všechno v pořádku, dobrá komunikace, kytice krásná za mě super

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vřelou a nadšenou zpětnou vazbu. Jsme potěšeni, že jste spokojen s našimi službami, a že jsme byli schopni splnit vaše očekávání.

super

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za Váší zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s naší službou spokojený.

• vstřícné jednání zaměstnanců

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu a skvělé hodnocení. Snažíme se poskytovat nejen kvalitní produkty, ale také vynikající zákaznický servis. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Budeme se těšit na Vaši příští objednávku a přeji Vám krásný den, Natálie

Rozumné ceny, rychlé a přesné dodání.

Reakce obchodu Florea.cz

moc Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojen jak s dodáním, tak i samotnou kvalitou květin. Vaše podpora je pro nás důležitá a těší nás, že Vám můžeme přinést radost prostřednictvím našich květin.

Přeji Vám krásný zbytek dne, Natálie.

• Ochota a vstřícnost,

Dobrý den, Roberto,

děkujeme Vám za vyplněné hodnocení s plným počtem hvězd. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojený.
    Budeme se těšit na další případné objednávky.

Krásný den, Simona.

Dárek k narozeninám. Krásné překvapení.

Dobrý den, Jano,
    moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojená.
    Za celý tým Florea přeji krásný den, Veronika.

• Neseriózní jednání
    • Neprofesionální přístup

Velmi mě zklamala služba Florea.cz. S nadějí a očekáváním jsem si objednal na pondělí 32 rudých růží XXL a to s dostatečným předstihem, abych se ujistil, že pro můj speciální den budou k dispozici čerstvé květiny. Bohužel, situace, která následovala, byla daleko od mého očekávání.

Necelých 24 hodin před plánovaným doručením jsem obdržel telefonát, který mi obrátil plány naruby. Bylo mi sděleno, že kytice, na kterou jsem se tak těšil, není k dispozici z důvodu nedostatečné kvality. Jako alternativu mi nabídli levnější a menší růže, což byla výrazně horší nabídka, než jsem původně očekával.

Tato zkušenost byla pro mě velmi frustrující, zvláště když jsem počítal s tím, že Florea.cz je schopna dodržet své sliby a zajistit vysokou úroveň služeb. Oceňuji, že mi byla situace oznámena předem, ale způsob, jakým byla řešena, nebyl uspokojivý. Očekával bych, že v případě takovéto nepředvídané situace bude nabídnuta adekvátní náhrada, nikoliv pouhá levnější alternativa.

Je mi líto, že musím sdílet tuto negativní zkušenost, ale doufám, že můj příběh pomůže Florea.cz zlepšit jejich služby pro budoucí zákazníky a zabránit podobným situacím.

Já osobně u vás již nikdy nenakoupím a nemohu v dobrém svědomí vaši službu doporučovat ostatním. Domnívám se, že na trhu existuje mnoho jiných poctivých firem, které se zaměřují na rozvoz květin a pro které je takovéto jednání cizí.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za sdílení Vaší zkušenosti s naším obchodem. Omlouváme se za veškeré nepříjemnosti, které jste s naším obchodem zažil. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a pomáhá nám v zlepšování našich služeb.

Rozumíme, že Vaše očekávání nebylo splněno a je nám to velmi líto, jsme si vědomi, že jsme selhali ve splnění Vašich očekávání a budeme pracovat na tom, abychom se zlepšili a obnovili Vaši důvěru. Rádi bychom se s Vámi osobně spojili a vyřešili všechny nedostatky.

Přeji krásný a pohodový den, Simona.

• Rychlost obchodu,spokojenost

Velice rada,zde objednavam kvetiny. Jsem moc spokojena.Vsichni muzete nakoupit a pak posoudit. Za me vse na HVEZDICKU

Dobrý den, Libuško,

To je skvělé slyšet. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Jsme rádi, že jste byla s naší službou spokojená.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• skvělá komunikace, velmi ochotný řidič

Reakce obchodu Florea.cz

Děkujeme za Vaši laskavou zpětnou vazbu! Jsme velmi potěšeni, že jste ocenil naši komunikaci a ochotu našeho řidiče. Vaše slova jsou pro nás velkou motivací k dalšímu zlepšování našich služeb. Pokud budete mít v budoucnu další přání, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám opět poskytneme naši pomoc a podporu.
    Hezký den, Dominika

• Bohatý výběr, příjemná a kvalifikovaná obsluha i komunikace
    • Při doručení na dobírku nebylo možno zaplatit platební kartou

Kvalitní, spolehlivý e-shop s bohatým sortimentem kvalitních květin a širokým spektrem doručovacích míst i časů.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vysoké hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojený s naší komunikací i květinami.
    Aktuálně řešíme změnu dodavatele plateb kartou při předání a je tak skutečně možné využít jen hotovostní platby.
    Hezký den, Veronika.

objednávala jsem poprvé a jsem velmi spokojena, určitě budu pokračovat

Reakce obchodu Florea.cz

srdečně děkujeme za milé hodnocení.
    Vaše pochvala je pro nás největší odměnou za odvedenou práci.
    Přeji Vám pohodový den, Veronika.

---

Reakce obchodu Florea.cz

srdečně děkujeme za vysoké hodnocení.