• Komunikace napíšu 2 x email a nič se neděje ani zboží a ani peníze objednané 22.4 napsána 1 správa že moje výdejní místo nemá kapacitu Ok odepsáno 2x a stále nevím kde je zásilka fakt super když člověk kupuje vše skladem a chce to mít doma :(

Balík přijde neprofesionálně zabalený, jelikož stál 5000 tak mi to celkem zamrzelo, nedá se srovnat s konkurencí (gymbeam, dafit). Takže samozřejmě protein mi přišel trhly a zaspinil celou bednu a ostatní produkty. Jejich návrh na reklamaci že mi dají 200 korun slevu mi přišel jako výsměch. Každopádně jsem se domluvili , že si starý odvezou a přivezou nový takže jsem zvědav jak to dopadne.

Poslal jsem Vám dotaz, proč moje objednávka po tak dlouhé době nedorazila a Vy jste stále neodpověděli.
    Žádná komunikace z vaší strany a žádné dodání produktů..

Reakce obchodu Fitness007.cz

Vaše reakce nás opravdu mrzí. Email s dotazem na balíček jste psal včera odpoledne a hned ráno to kolegyně začala řešit s přepravní společností. Neměli jsme ani prostor na reakci. Každopádně to skutečně to vypadá, že objednávku Zásilkovna ztratila. Jakmile budeme mít více informací, budeme vás kontaktovat na vaší emailovou adresu.

Pouze platba předem

Reakce obchodu Fitness007.cz

Vaše nedoporučení nás skutečně mrzí. Platba předem je skutečně vyžadována, ale pouze u dopravy přes Zásilkovnu. Balíkovna, GLS, PPL, PPL Parcel Smart, Česká pošta do ruky i na poštu lze platit na dobírku.

S pozdravem,

Tereza Fitness007

Ochuceny produkt je v podstate nepozivatelny .

Reakce obchodu Fitness007.cz

nedoporučení našeho eshopu na základě Váši chuťové preference nás skutečně mrzí. Sto lidí, sto chutí. Produkt má kvalitní složení, je s ním vše v pořádku, následující pracovní den byl odeslán. Z naší strany proběhlo vše v pořádku.

• Lokace
    • Sortiment
    • Chybi QR kod na fakture
    • Faktury chodi nekolikrat i kdyz jsou zaplaceny
    • Obcas nekompletni dodavky a s tim spojena administrace navic

Reakce obchodu Fitness007.cz

děkujeme za zpětnou vazbu k tak dlouholeté velkoobchodní spolupráci, kterou děláme zcela ojediněle. Další zkušenost pro nás.

Tereza Fitness007

• Objednávku jsem provedl na základě nabízeného zboží (Power System Závěsný Systém Suspension Training System - Khaki), které se mi zdá kvalitní a cenové výhodné.
    • K Závěsnému systému jsem objednával ještě nějaké proteinové tyčinky a některé byly při dodání už prošlé a přitom se nejednalo o zboží nabízené ve výprodeji, kde byla expirace dopředu uvedena. Dále jsem objednal produkt Prom-in Vita Solution Professional 60 tablet, který sice prošlý nebyl, ale prochází v dubnu 2024, což dle mého není moc komfortní a jsem zvyklý, že doba expirace je zpravidla tak jeden rok a déle.

V obchodě jsem nakupoval už v minulosti, ale na základě posledního nákupu bych obchod nedoporučil. Moje objednávka obsahovala větší množství různého zboží (a většina zboží byla v pořádku), ale mám takový pocit, že si dodavetel řekl: "Má toho hodně, tak si těch prošlých věcí nevšimne, a pokud ano, tak mu to za reklamaci, případné vrácení zboží nebude stát", nebo se pracovník jen přehlédl, nevím? Rozhodně to na mě jako zákazníka nedělá dobrý dojem.

Reakce obchodu Fitness007.cz

vaše negativní recenze nás mrzí, nahlížela jsem do objednávky a obou zakoupených tyčinek je uvedeno v objednávce i na faktuře, že se jedná o výprodej z důvodu expirace. Co se mlultivitamínu týče, tak DMT 5 měsíců na spotřebu u balení na měsíc by mělo být v pořádku, každopádně můžete si napsat o zjištění expirace email a rádi vám podáme info o expiraci a vy se tak můžete rozhodnout, zda pro vás produkt s takovou expirací má smysl. Bohužel jsem nenašla žádnou komunikaci, kde byste zboží reklamoval, takže jsme neměli možnost se k situaci nějak postavit.

Tereza Fitness007

• Již několikrát jsem si v obchodě objednala dostupné zboží a za několik dní mi přišlo, že zboží není dostupné. V jiných obchodech se nestává, není na obchod spoleh!!!
    • Špatně fungující rezervace zboží v e-shopu

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás tato nepříjemnost mrzí. Zboží, které si vložíte do košíku není v rezervaci. Bohužel se i občas stane, že objednané zboží nemáme. Je to z důvodu třeba objednaného více počtu kusů nebo chyba při naskladňovaní. Dbáme na maximální kontrolu, ale pořád jsme jen lidé a občas se chyba stane. Děkujeme za Vaši přízeň a pochopení.

Přeji pěkný den, Tereza Fitness007

• snad cena
    • špatný harmonogram svozu

Reakce obchodu Fitness007.cz

moc nás mrzí nespokojenost s naším e-shopem. Koukala jsem, že objednávka byla vytvořena v neděli večer a v pondělí odpoledne zabalena a hned druhý den převzata dopravcem a následně doručena. Bohužel přes víkend se nám kupí velké množství objednávek, které zpracováváme postupně a bohužel se né vždy všechny dostanou na svoz ten den. Omlouváme se.

přeji pěkný den, Tereza

• Velký vyber
    • Špatná kominikace
    • Objednávka ani po týdnu nedorazila, je nedohledatelná - zazadala jsem o storno

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice se omlouváme za ztrátu zásilky, ač vina neleží na naší straně, ale na straně dopravce, chápeme nepříjemnosti s tím spojené a věříme, že se to příště již nebude opakovat.

Tereza Fitness007

Byl vážný problém s produktem. Obchod odmítnul me vyměnit na vhodný.

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás tato nepříjemnost mrzí. Bohužel jsme již neměli stejný produkt na výměnu a kolegyně vám proto nabídla vrácení peněz za produkt, tato zpráva již zůstala bez reakce.

Tereza Fitness007

• Prvně mi napsali, ze zboží maji, pak jsem zaplatil předem, pak mi napsali, ze zboží nemají a psali ze pošlou penize uz 2 dni čekám a nic. Již se stim zabývám skoro týden a dost mne to štve:(

Reakce obchodu Fitness007.cz

omlouváme se, za problémy se skladovou dostupností, to byla skutečně byla naše chyba. Vaši platbu kolegyně skutečně vracela v mžiku, bohužel přes platební brány vratka může trvat, než se připíše. Děkujeme za pochopení.

• Žádná, možná rychlost
    • Zásilka nebyla ani doručována, hned jsem zadala zpět. Zásilku jsem zaplatila online, a stále čekám na vrácení platby i když zásilka nebyla doručována. Komunikace probíhala v pořádku ale nezlobte se když jsem vrátila zásilku ještě v přepravě a byla zaplacena, tak nechápu, proč mám čekat, až Vám dopravce vrátí zásilku.

Už přes tento e-shop neobjednám.

Reakce obchodu Fitness007.cz

vaše negativní recenze nás mrzí, protože není na místě. Jedná se o klasický postup. Kdybyste objednávku stornovala, než jsme ji odeslali, peníze bychom vám vrátili neprodleně na váš účet. Bohužel nemůžeme vám ale vrátit platbu za balíček, který je na cestě na doručovací místo, protože balík by byl neuhrazený, ale vy byste si ho mohla i vyzvednout. Dle pobočky balík leží 3-5 dní na místě a pak se vrací zpět na centrální sklad, jakmile kolegyně balíček převezme a zprocesuje vrátí vám platbu. Děkujeme za pochopení.

Tereza Fitness007

Nebyl to můj první nákup v tomto obchodě, nicméně poslední objednávka mě velmi zklamala. Kupovala jsem přes 30 plechovek s nápoji ProBrands a přestože byly plechovky obaleny bublinkovou folii a některé i v kartonu, jsou všechny promacknute. Tudíž mám pocit že se muselo jednat o kazove zboží a toto nebylo způsobeno přepravou. V tom případě mělo být zmíněno že se jedná o druhou jakost.

Reakce obchodu Fitness007.cz

vaše nedoporučení našeho e-shopu nás mrzí. Kazové zboží zákazníkům neodesíláme, pokud ano, je řádně označeno v sekci výprodej, aby o tom zákazník věděl. Plechovky nám pomačkané nechodí, protože vše dostáváme na paletách. Pokud je se zbožím cokoliv v nepořádku, stačí nás kontaktovat a kolegyně, která má na starosti reklamace, vše okamžitě řeší. Bohužel jsme od vás žádnou informaci nedostali, tudíž jsme nemohli nic řešit a pouze reagovat na negativní recenzi.

Tereza Fitness007

• A obchodem nemám problém. Jen s tím proteinem.

Protein chutná odporně. Letěl okamžitě do koše.
    Ani nevěřím eto byl protein, chutnalo to jako hladká odporná mouka ( I ta asi chutná lépe), a navíc se nedokázal ani pořádně rozpustit. Vypadalo to jako nerozousteny písek.

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás mrzí nedoporučení našeho e-shopu na základě nevyhovujícího proteinu. Veganské proteiny skutečně nejsou plně rozpustitelné a mají často pískovou texturu. Je to dáno tím, že jsou vyráběny z rostlin či plod rostlin.

Pokud byste chtěla dát příště opět šanci rostlinným proteinům, mrkněte na naší recenzi rostlinných proteinů, která chutnají moc dobře a mají skvělé složení, které obsahuje kompletní aminokyselinové spektrum. https://www.fitness007.cz/blog/nejlepsi-vegansky-protein-recenze-2023/

Tereza Fitness007

Sice rychle odeslani, ale protein ktery jsem zakoupila byl pootevreny a vysypany castecne

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás mrzí Vaše nespokojenost a nedoporučení našeho e-shopu, přestože jsme vám poškozený protein kompenzovali, abyste neměla žádnou škodu.

Tereza Fitness007

• Obchod nedoporučuji, zboží mi nebylo ani víc jak po týdnu doručeno !

Reakce obchodu Fitness007.cz

děkujeme za Vaši reakci, Vaše negativní recenze nás mrzí, protože chyba neleží na naší straně.

Objednávku jste si vytvořil 13.4. ve 21:37 a z našeho e-shopu byla vyexpedována hned následující den 14.4., kdy si ji Zásilkovna převzala. Bohužel zádrhel nastal někde na straně Zásilkovny, protože opravdu ležela téměř týden na depu v Brně. V této situaci je nejlepší zavolat s trackovacím číslem přímo na Zásilkovnu, kde balíček během chvilky dohledají. Možnost je také zavolat přímo na náš e-shop a my tam zavoláme za vás. :)

Tereza Fitness007

nedali a nenabízeli tašku , měl jsem poměrně velkou objednávku a bylo pro mě extrémně nepohodlné nosit vše v rukou.
    Takže byla nekompletni objednavka, chyběla jedna položka .

Reakce obchodu Fitness007.cz

vaše recenze nás mrzí. O tašku si stačilo říct, kolegové by vám ji rádi prodali. Bohužel jsem nenašla žádnou komunikaci o chybějícím zboží a kolega říkal, že ani on o chybějícím zboží nic neví. Prosím napište nám na [email protected] rádi vše prověříme. Omlouváme se za komplikace.

Tereza Fitness007

• Týden čekám na zásilku a stále nedorazila. Ani nebyla předána dopravci.

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás mrzí nespokojenost s naším e-shopem. Chyba se skutečně stala na naší straně a objednávka ležela ve špatném regálu mezi nezaplacenými objednávkami, přestože uhrazena byla. I my jsme jen lidé a občas pochybíme, věříme, že se tato situace již nebude opakovat. Ještě jednou se omlouváme.

• Velký sortiment
    • Nefunkční a pomalé stránky. Všechno načítá strašně dlouho nebo to vůbec nenačte

Reakce obchodu Fitness007.cz

s rychlostí stránek problémy nemáme, naopak. Každopádně je možné, že jste se trefil zrovna do okna, kdy probíhala údržba systému. Věříme, že se to opakovat nebude. :)