• Produkty jsou slabé a nefungují, nemají slíbené účinky.

Dodání a komunikace s obchodem byla v pořádku, z objednaných produktů jsem zklamaná, zřejmě vyhozené peníze...

Reakce obchodu Fitness007.cz

nespokojenost s doplňky stravy nás opravdu mrzí, každopádně mnoho z nich je třeba užívat, alespoň nějaký čas a nesoudit je po pár dnech. :)

Tereza Fitness007

• Dorazí co má do pár dnů
    • Už mi párkrát přišel Total War Preworkout napůl otevřený

Reakce obchodu Fitness007.cz

děkujeme za Vaši recenzi, někdy skutečně není papírová krytka pod víčkem dokonale přitavená, děje se to u více produktů různých značek, záleží na nastavení tavícího stroje, ale každé balení má kolem víčka plastový obal, který je třeba odstranit, abyste se k víčku dostal, to je záruka toho, že je produkt skutečně nový a neotevřený.

Tereza Fitness007

• Dorucovaci sluzba zasilkovna, aplikace me tyden informovala o zasilce na depu. A nebyla dorucena na VM

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás mrzí Vaše nedoporučení našeho e-shopu, který bohužel nemůže za chaos na Zásilkovně. Od nás zásilka odešla následující pracovní den.

• nespolehlivost

Objednala jsem boty, které byly skladem, ihned jsem je zaplatila (online okamžitou platbou) a přesto mi obchod napsal, že boty nejsou skladem. Peníze ale poslali zpět, ale trvalo to 3 dny.

Reakce obchodu Fitness007.cz

ještě jednou se omlouváme za naší chybu. I my jsme bohužel jen lidé a pochybili jsme při naskladňovaní.

Tereza Fitness007

Není nad to, chtít hodnocení nákupu, když ani po 6 dnech produkt nedorazil. Přišel mail s přijetím objednávky a to je zatím vše. Mail o předání produktu kurýrovi- ne, mail od kurýra- ne. Takže zatím jsme na mrtvém bodě

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás mrzí negativní recenze, která má patřit někomu jinému. Od nás balíček odešel následující den po objednání. Nezvolil jste si přepravu kurýrem, ale Zásilkovnou, která bohužel v období Black Friday neměla kapacitu na odbavení zásilek a boxy i výdejní místa byly přeplněny. To byl důvod, proč balíky stály několik dní na depech, ale na jejich urychlení jsme bohužel i my krátcí.

Tereza Fitness007

• Poslali mi jinou příchuť proteinu, než jsem si objednal.

zboží zaprášený, jak kdyby někde leželo roky

Reakce obchodu Fitness007.cz

moc nás mrzí nespokojenost s balením. Roky u nás žádné zboží určitě neleží, každopádně Bosu nejsou klasicky mezi doplňky, ale mají své místo na regálech, kde nejsou již kryté, takže je možné, že na ně nějaký prach sedne, ale takové produkty v expedici vždy otírají, pokud se tak nestalo, moc nás to mrzí. Budeme apelovat na náš tým. Věříme, že po rozbalení z obalu bude zboží v naprostém pořádku.

Přeji pěkný den, Tereza

• Skvělá komunikace
    • Rychlé zprocesování
    • Bohužel už po několikáté se mi stalo, že jsem dorazila domů s nekompletní objednávkou. Oceňuji rychlost zpracování, ale rozhodně ne na úkor kvality. Uznávám, že je chyba i na mé straně, že jsem si při převzetí zboží nezkontrolovala, ale při nákupu většího množství proteinových tyčinek je přepočítávání každého kusu zvlášť poněkud otravné.

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice se omlouváme za problém a mrzí nás vaše nedoporučení. Taková situace by neměla nastat, rozhodně ne u počtu 10 ks tyčinek. Dáme vědět přípravářům i prodavačům, aby dbali na lepší kontrolu a věříme, že se tato situace již nebude opakovat. :)

Přeji pěkný den, Tereza Fitness007

• zaslání špatného typu prudktu

Reakce obchodu Fitness007.cz

Vaše recenze nás opravdu mrzí. Nabídli jsme vám nápravu v podobě výměny produktu a slevy, obojí jste odmítl využít. Bohužel i my jsme jen lidé a občas pochybíme, ale vždy uděláme maximum pro spokojenost našeho zákazníka. Omlouváme se.

Tereza Fitness007

• Nedá se k nim dovolat, mobil nezvedají ani nevolají nazpět.

Nedá se k nim dovolat, mobil nezvedají ani nevolají nazpět. Když jsem do obchodu dorazila osobně, obchod byl prázdný, nikde nikdo a prodavačka nepříjemná, na můj dotaz odpověděla že nestíhá, že má plný obchod, a že nevolá ani zpět na zmeškané hovory a že jsem měla poslat sms. Přitom tam seděla a busy teda nevypadala.

Reakce obchodu Fitness007.cz

vaše zkušenost nás opravdu mrzí. Bohužel jste volala v 17:30 na telefon centrálního skladu, který je zákazníkům k dispozici 7:00 - 16:00.

Stále čekám na zboží již 6 dni a žádné informace

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice se omlouváme za zdržené, chyba vznikla opravdu na naší straně. Moc nás to mrzí, objednávku byste již měla mít u sebe.

Tereza Fitness007

• Protein byl pul roku prosly.

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás mrzí nespokojenost s naším e-shopem. Chyba skutečně vznikla na naší straně, kdy jsme vám omylem dali produkt z výprodeje. Situaci jsme vyřešili okamžitě a produkt vám byl na místě vyměněn.

• Velký výběr
    • Slušné akce
    • Skladová dostupnost na webu neodpovídá realitě
    • Nutnost měnit objednávku po zaplacení
    • Dlouhá doba dodání

Objednal jsem několik produktů, které byly na webu označeny jako dostupné. Po odeslání objednávky a dnu čekání mi přišel email, že zboží na skladě v realitě není. Změna objednávky poté zdržela odeslání o další den. Příště zvolím některou z lépe fungující konkurence.

Reakce obchodu Fitness007.cz

děkujeme za recenzi. Máte pravdu, u jedné položky jsme opravdu měli chybu ve skladové dostupnosti, špatně jsme naskladnili jednu příchuť, to je samozřejmě naše chyba a budeme pracovat a tom, aby se ani takové vyjímky již nestávali. :-)
    Kontroloval jsem i datum odeslání Vaší objednávky, objednávku jsme obdrželi 06.04. a následující den 07.04. byla odeslána. Bohužel se nám občas nepodaří expedovat zásilku ihned v den obdržení, ale i tady pracujeme na zlepšení.

Přeji pěkný den, Martin

Objednal jsem si MyProtein VitamínB Plus 180tablet 2ks (na celý rok). Balíček došel v pořádku, ale trvanlivost jenom do 12/22 protože to bylo baleno už v 03/ 21. Tak mám zkrácenou trvanlivost o rok!

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás mrzí nespokojenost se zbožím. Ani my nedostáváme zboží rovnou z výroby. MyProtein je závod, který dodává zboží do celé Evropy a dál a vždy vyrábí produkty v obrovském množství po statisících kusech, které má na svém skladu, aby si udělali zásobu a pak pouští výrobu jiného produkt. Každopádně do 14 dnů máte nárok o odstoupení od kupní smlouvy a můžete nám nenačatá balení vrátit.

S pozdravem, Tereza Fitness007

• Dodali prošlé zboží

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás mrzí nespokojenost s naším e-shopem. Bohužel i my jsme jen lidé a mohla se stát chybka, ale ke všem problémům se stavíme čelem. Prosím kontaktujte nás na [email protected], abychom se mohli problémem zabývat.

S úctou, Tereza Fitness007

• Dlouhá doba zpracování a doručení objednávky
    • Špatná komunikace

Čekat týden na zpracování a odeslání objednávky je v dnešní době opravdu dlouhá doba která vytvoří nepříjemnou mezeru v suplementaci.
    Objednávku jsem po 3 dnech zrušil a stejně mi byla po týdnu odeslána,
    což byla třešnička na dortu, už zde neobjednám.

Reakce obchodu Fitness007.cz

děkujeme za recenzi, pravděpodobně jste si ale popletl eshop:- ) Kontroloval jsem stav vaší objednávky a zde posílám přesné údaje:

Objednávku jsme obrželi 8.2.2022, 20:36
    Datum zabalení: 10.02.2022 15:04:22, předána přepravci 2022-02-11 14:06:16

Je pravda, že expedice trvala o jeden více než je u nás běžné, většinou objednávku expedujeme hned následující pracovní den pokud ji obdržíme večer, budeme pracovat ještě na zlepšení.

Objednávku jste stornoval, když již byla expedována a na cestě, s tím již bohužel nic neuděláme.

Přeji pěkný den, Martin

• Po 3 dnech objednaného zboží mi sdělili, že už je vyprodané.

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Vina byla skutečně na naší straně, kdy jsme měli špatně neskladněnou položku. Věříme, že se situace již nebude opakovat.

S úctou, Tereza Fitness007

• Zboží dáno do jiné zásilkovny

Mělo mi být doručeno zboží. Komunikace od obchodu dobrá, jenže dopravce dal zboží do jiné zásilkovny a je problém. Zboží nemohu vyzvednout, jelikož si majitel obchodu upravuje pracovní dobu dle sebe. Na internetu uvádí něco, přijdu a má zavřeno. Na dveřích milion cedulek přijdu hned, otevíráme za 30 minut, otevřeno od 13:00-17:00 atd... Takže zboží nebudu vyzvedávat.

Reakce obchodu Fitness007.cz

moc nás mrzí, že díky chybě Zásilkovny nedoporučujete náš e-shop. Bohužel jsme o této situaci nevěděli, takže jsme ji nemohli řešit.

Tereza

• Zboží nedorazilo ani po týdnu ještě

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Zásilka od nás odešla včas, bohužel Zásilkovně trvalo 4 dny jí dopravit na výdejní místo. V předvánočním období je možné, že doprava opravdu bude trochu pomalejší, protože zásilek před Vánoci přibývá. My i dopravci se snažíme balíčky expedovat a doručit na místo jak nejrychleji to je možné.

Tereza Fitness007

Jedna objednaná věc v objednávce chyběla.

Reakce obchodu Fitness007.cz

velice se omlouváme za komplikace. Jedeme na 100%, ale bohužel jsme jen lidé a můžete pochybit. Nedohledala jsem od vás žádnou komunikaci s informací o chybějícím zboží, budeme Vás proto tedy kontaktovat my. :)

Přeji pěkná den,