• Eshop trosku zastaraly, neprehledny a udaje o skladove sostupnosti nemaji vubec pravdive.

Obchod mi stornoval objednavku po nekolika dnech. Zbozi jsem mohl mit uz davno doma od jinud a necekat nekolik dnu na info ze neni skladem a ze nic neprijde. NEDOPORUCUJI!!!!

Reakce obchodu Fitness-Kulturistika.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Ale bohužel se nezakládá na pravdě, objednal jste u nás 24.3. v 21:16 hod. Hned druhý den ráno 25.3.2014 v 8:54 jsme Vám odpovídali na Vaši objednávku, že je Vámi objednané zboží bohužel vyprodané a omlouvali jsme se a stornovali Vaši objednávku. Děkuji Fitness-kulturistika.cz

• Nabízí zboží které ma rádoby skladem,ale opak je pravdou

Po 14 dnech od objednávky zboží nedorazilo, na e-mail nereagují.

Reakce obchodu Fitness-Kulturistika.cz

na základě našeho telefonátu se vše vyjasnilo a zákazník přijal svoji objednávku v pořádku.

S přátelským pozdravem

Marketingový tým
    Fitness-kulturistika.cz

Když zboží nedorazilo a ani žádný email nepřišel do 4 dnů psala jsem osobně aby mi dali vědět stav mé objednávky. Někdo si email přečetl, ale už na něj bohužel nereagoval. Čekala jsem do nového týdne a volala jsem tam. Pán dělal jako by se nic nestalo a je vše v pořádku, ale to teda není. Pokud někdo píše, že je zboží skladem a není a neni o tom schopen ani informovat tak to je dost špatný obchod. Za tu stejnou cenu si produkty koupím radši někde jinde s lepší komunikací. Obchod nedoporučuji.

Vážená paní Magdaléno,

zapomněla jste uvést, že ZBOŽÍ DORAZILO V POŘÁDKU a převzala jste ho.

Zde uvádíte velmi matoucí informaci, která je stavěna na falešných dojmech.

Vaší objednávce jsme se věnovali ihned po přijetí. Objednávka přišla v neděli večer a předešlé dny přišly objednávky od ostatních zákazníků, kteří si objednali stejný produkt, až nastala tato situace, že produkt nebyl skladem. Následující den, ihned v osm hodin ráno, jsme objednávali nové zboží od společnosti ALL STARS. U dodavatele nastala chyba v komunikaci s jejich skladem a vzniklo toto nemilé prodlení. Za které se s pokorou omlouváme. Po této zkušenosti jsme udělali razantní kroky s naším obchodním partnerem, aby se neopakovalo toto prodlení.

Váš email jsem si četl, nestíhal jsem, protože jsem se soustředil na vývoj eshopu a předal Váš dotaz dál kolegům, kteří v ten den opravdu nestíhali.

Když jste mi volala, zvedl jsem mobil, slušně se představil, vyslechl Váš dotaz a s pokorou jsem se Vám omluvil za zdržení a informoval o dodání zboží, které dorazilo, jak jsem slíbil.

Vážíme si všech našich zákazníků, všem jsme otevření a budujeme přátelské vztahy.

Velmi mě zamrzela Vaše zpráva zde na Heurece a tak jsem vám volal, abych pochopil, co se vlastně stalo. Když jsem se dovolal, slušně představil a zeptal se, zda zboží dorazilo v pořádku, řekla jste ano.

A následně jste mne atakovala na základě falešných dojmů. Naslouchal jsem pečlivě a když jsem Vám se slušností a klidným hlasem chtěl vše vysvětlit, vytípla jste mi to.

Ano, všichni máme svůj názor. Věřím, že když je nějaký problém, tak by se měl řešit civilizovaně a přímo s lidmi po telefonu a nebo face to face, než-li vypouštět kavky do Světa. Protože pak žijete a stavíte svůj názor, život na falešných dojmech a přenášíte je do dalších situacích a tomu se říká tzv. začarovaný kruh iluzí.

• - Nabízí zboží které není schopen dodat, přitom uvádí že je skladem
    • - Při komunikaci se snaží zastrašovat spotřebitele

Raději najít jiný e-shop a Džuganovi se vyhýbat ..

Vážený zákazníku Fitness-kulturistika.cz,

eshop má nové majitele, a z našich reakcí viz výše je možné se dočíst konkrétních informací na Vaši zprávu.

Jinak naše spolupráce s panem Džuganem proběhla v nejvyšším pořádku a mohu vřele doporučit dál. Je velmi nápomocný, vstřícný a v případě našich dotazů vždy jednal a to co v nejrychlejším termínu. Spolupráce byla velmi profesionální.

V současné době má náš provoz Fitness-kulturistika.cz - plnohodnotný tým lidí, kteří se starají o Logistiku, Marketing, Péči o zákazníky a Objednávky. V případě, jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přátelským pozdravem

Fitness-kulturistika.cz