špatná emailová komunikace.
    Zásilka nebyla přijata.
    Napsal jsem dopis, žádná odpověď
    Na zásilce nezasíláte sledovací kód.
    nutné pro mezinárodní zásilky

• Zboží jsem objednala a hned zaplatila 3. 12. Dnes je 13. 12 a zboží jsem zatím stále neobdržela, dokonce ještě ani nemám žádnou zprávu, že by bylo předáno dopravci. Má to být vánoční dárek, tak doufám, že to dopadne dobře.

• Po týdnu žádná odezva

- nulová komunikace
    - mizivé povědomí o stavu skladových zásob a dostupnosti ("do 3 dnů" znamená "dostupnost neznámá"
    - vyšší ceny než konkurence
    - doporučuji film-game.cz

• Příliš krátká otevírací doba určená k osobnímu odběru zboží.
    • Nemožnost převzetí zboží o víkendu.

• Komunikace nulova

• Obchod neriaguje na moje dotazi
    • Pozadoval som zrusenie objednavky
    • Nema slovenske platobne brany
    • Ich FB je neaktualny

Uprimne tomuto obchodu sa vyhnite milovymi krokmi. Nie ze vas ignoruju, nie su ochotny dodat zbozie. MAM POCIT ZE IDE O SCAM. Kedysi sa dalo platit aj SVK teraz len CZ brany. Netusim co sa deje s obchodom ale HANBA IM. NIKDY VIAC !!!

• Vyber zbozi
    • Nikdo s vami nekomunikuje
    • Otresny zakaznicky servis

Kdykoli jsem komunikovala ohledne nejakeho zbozi,nikdy mi nikdo neodpovedel. Maji zakazniky “na salamu”. Jedine co je u nich super,tak vyber zbozi,ktere se neda sehnat jinde. Bohuzel zakaznicky servis je na bodu mrazu,takze po 5ti letech toto byla prvni objednavka. Neverim ze udelam dalsi..

Predobjednal jsem film na 3 mesice dopredu a kazdy tyden mi chodi spamm email o tom, ze jsem to udelal. Co to ma byt?

• I didn't get the package

I did pay, no package.

• Zbozi melo byt dostupne do tri dnu. Nekolik dni se odsouvalo, pak se objevilo jako nedostupne.

Pred par letyjsembu vas rad a casto nakupoval. Bohuzel sklad se vam spise vyprazdnuje a nebidka uz vypada jako ta v Tescu. Musim objednavat jinde.

Přesto, že jsem objednávku stornoval 3 dny před expedicí, zboží bylo odesláno. Na mou výzvu jak postupovat ohledně vrácení zboží nikdo ani po týdnu nereagoval. Komunikace e-shopu nula.

• Obchod absolutne nekomunikuje. Nikdy vam nikdo neodpovi.

• 7 dni trvala reakcia obchodnika ze tovar nie je na sklade.Keby som mala informaciu skor objednam tovar inde
  • Terrible service, multiple emails ignored and then they have the cheek to ask me too review their service when I haven't even received the unwanted product. I will never deal with FilmArena again and advise people to consider very carefully if they want to trust their money to these cowboys.

Velmi špatný přístup. Nejprve jsem objednal film,který byl na skladě, po týdnu mi bylo sděleno,že je vyprodaný! Divný přístup k zákazníkovi! Rozhodně nedoporučím nikomu,aby u Vás něco objednával!

• customer service after sales is not that great, awaiting still replacements for damaged merchandise that was ordered before (Forrest Gump)

You did NOT reply on my email asking for a better price in shipping.

• Hezky e-shop, ovsem s malou vypovidaci hodnotou o skladovosti
    • Zasilka kvalitne zabalena
    • Skladovost polozek neodpovida realite
    • Pomala komunikace
    • Datum dodani z e-shopu je jen napsane
    • Neplatte predem, stejne neco nakonec nebude skladem

Posledni dve objednavky bohuzel nebyly dodany kompletne, coz se zakaznik dozvi az hodne po puvodnim datu predpokladaneho dodani. Bohuzel ani tentokrat i po emailu, za ktere tituly nedostupne filmy vymenit prisly jen zbyvajici (skladem) tituly a “nahradni” tituly nebyly vubec zmineny. Skoda.

Netuším načo ponúkajú produkt ktorý vôbec nemajú, čo k tomu dodať?