Nabizi něco co nemají.

Uvedená sleva na nebyla v košíku odečtena. Výrobek jsem odmítla koupit a bylo mi vyhověno.

Plynový gril G21 California BBQ Premium line, 4 hořáky na stránkch prodejce jako SKLADEM, ve skutečnosti jej nemají ani teď.

• Potvrdí že mají požadované zboží skladem, potvrdí objednávku a potom nabídnou jiné zboží.

Přestože obchod objednávku potvrdil, po 3 dnech jsem dostala informaci, že zboží není skladem. Byl to dárek k narozeninám pro mou vnučku a proto mne tento postup velmi znechutil a nikomu nedoporučuji služby tohoto obchodu využívat.

Vavřinová

Přišlo mi rozbité a nefunkční zboží. Dodavatel se zdráhá komunikovat.

• Není poblíž.

• Zadne
    • Nedodává podle dohody

Chtěla jsem balicek na postu kde je postovne 129 Kč + 30 Kč za dobírku.Poslali mi jej pres GLS tam je platba za dodání 79 kc. S rozdílem ceny se můžu rozloucit, objednala jsem u vás poprvé a naposled

• Slibuje zboží za nízké ceny,ale asi je na skladě vůbec nemá.
    • Zboží zaplaceno převodem Fio/Fio,tedy okamžitě,ale do dnešního dne nedodáno.Na telefonu nikdo není,na email neodpovídají.

Varuji každého,kdo jako já,se nechá napálit a nalákat na nízké ceny.

Reakce obchodu Extra-ceny.cz

omlouváme se, měli jsme na jedné stránce uvedený starý telefon, aktuální telefon je: 491 202 062

Team extra-ceny

• Absolutně nereaguje.

Zřejmě jde o končící obchod a zkouší ještě vytáhnout z lidí peníze. Platební podmínky odesílá automat, ale že je v objednávce upřesnění nereaguje. Telefon nedostupný, na email žádná odpověď. Po týdnu odpověď z jiného emailu, že je zboží náhle vyprodané a stornuje se objednávka.

Team extra-ceny

• Nevím o nich.
    • Objednané a zaplacené zboží obchod nedodal, neinformuje o tom co se s objednávkou děje...

Reakce obchodu Extra-ceny.cz

omlouváme se za komplikace, všechny emailové zprávy chodí automatizovaně z našeho systému, proto se prosím podívejte do schránky zda Vám email nezapadl do spamu.

Pokud jsme nemohli zboží dodat, tak Vám samozřejmě bezodkladně vrátíme zaplacenou částku.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné svátky

Extra-ceny.cz

• Nevíte, s kým obchodujete. Objednávka byla uskutečněna na extraceny, komunikuje s Vámi chvíli [email protected], chvíli extraceny. Zboží dodali, ale jiné, reklamace - ozvali se až po 3 urgencích a čtyřech dnech - špatný

vyhnout se obloukem

Reakce obchodu Extra-ceny.cz

Dne 13.11. 2015 byl eshop znovu spuštěn pod novým majitelem.

VŠECHNY OBJEDNÁVKY BUDOU BEZODKLADNĚ VYŘÍZENY.

TEAM EXTRA-CENY.CZ

• zboží nemají, ale neinformují zákazníka. Musíte si vypátrat sami, že dodávka nebude, zrušit jí a objednat jinde. Tak takhle já nakupovat nechci.......

Reakce obchodu Extra-ceny.cz

Dne 13.11. 2015 byl eshop znovu spuštěn pod novým majitelem.

VŠECHNY OBJEDNÁVKY BUDOU BEZODKLADNĚ VYŘÍZENY.

TEAM EXTRA-CENY.CZ