rychlost dodáni a cena

• Rychle dodani

Nabizi něco co nemají.

Uvedená sleva na nebyla v košíku odečtena. Výrobek jsem odmítla koupit a bylo mi vyhověno.

• Nemusím někde jezdit,zboží je mi dovezeno

Výhoda

• Vše OK. Velmi slušné, vstřícné a profesionální jednání.

Od začátku výborná komunikace se zástupcem obchodu panem Havelkou!!! Tento pán nám posléze okamžitě zajistil náhradní část objednaného zboží, které bylo poničeno dopravcem (na základě naší reklamace).
    Ještě jednou panu Havelkovi děkujeme!!!

Plynový gril G21 California BBQ Premium line, 4 hořáky na stránkch prodejce jako SKLADEM, ve skutečnosti jej nemají ani teď.

Jsou rychly

• Potvrdí že mají požadované zboží skladem, potvrdí objednávku a potom nabídnou jiné zboží.

Přestože obchod objednávku potvrdil, po 3 dnech jsem dostala informaci, že zboží není skladem. Byl to dárek k narozeninám pro mou vnučku a proto mne tento postup velmi znechutil a nikomu nedoporučuji služby tohoto obchodu využívat.

Vavřinová

• je to doma bez běhání

Přišlo mi rozbité a nefunkční zboží. Dodavatel se zdráhá komunikovat.

• rychlé doručení objednávky

S doručením a rychlým vyřízení mé objednávky velká spokojenost. Vřele doporučuji tento obchod.

Vše proběhlo rychle a kvalitně.

• nákup zboží z domu

Dobrá informovanost, vstřícné jednání, zboží dodáno v pořádku, spokojenost.

Vše proběhlo bez problémů, rychle, doporučuji!!

• Není poblíž.

• cena, přehled
    • nevím

• Zadne
    • Nedodává podle dohody

Chtěla jsem balicek na postu kde je postovne 129 Kč + 30 Kč za dobírku.Poslali mi jej pres GLS tam je platba za dodání 79 kc. S rozdílem ceny se můžu rozloucit, objednala jsem u vás poprvé a naposled

• Slibuje zboží za nízké ceny,ale asi je na skladě vůbec nemá.
    • Zboží zaplaceno převodem Fio/Fio,tedy okamžitě,ale do dnešního dne nedodáno.Na telefonu nikdo není,na email neodpovídají.

Varuji každého,kdo jako já,se nechá napálit a nalákat na nízké ceny.

Reakce obchodu Extra-ceny.cz

omlouváme se, měli jsme na jedné stránce uvedený starý telefon, aktuální telefon je: 491 202 062

Team extra-ceny

• Absolutně nereaguje.

Zřejmě jde o končící obchod a zkouší ještě vytáhnout z lidí peníze. Platební podmínky odesílá automat, ale že je v objednávce upřesnění nereaguje. Telefon nedostupný, na email žádná odpověď. Po týdnu odpověď z jiného emailu, že je zboží náhle vyprodané a stornuje se objednávka.

Reakce obchodu Extra-ceny.cz

Team extra-ceny