Služba a komunikace s obchodem vstřícná, ale co se týče zakoupeného zboží - bredeco Multifunkční hrnec 5l, ten není příliš kvalitní. Hrnec (vnitřní) dorazil poškozený i po výměně hned po prvním vaření se opět objevila stejná závada, odprysklý email. Hrnec je malý na frytovaní, vejde se tam pouze jeden trošku větší řízek. Ani síto na smažení není optimálně vyřešeno, při umisťování síta do hrnce dochází k poškrábání okraje hrnce. Program vaření zobrazující se na displeji nelze v průběhu vaření upravit tj. nejde regulovat čas nebo teplotu vaření ani v případě, že délku a teplotu si zvolíme mimo program tj. nastavení se musí vypnout a nastavit znova. Z toho vyplývá, že vždy dle vlastního uvážení si nastavujeme čas a teplotu, program na displeji je tam víceméně pro ozdobu

Reakce obchodu expondo GmbH

děkujeme za Vaše hodnocení a konstruktivní zpětnou vazbu.

Je nám líto, že objednaný produkt neodpovídá Vašim očekáváním. Vaše návrhy na zlepšení designu a funkcí multifunkčního hrnce jsme poslali oddělení odpovědnému za vývoj produktů.

Váš expondo tým

• Doporucuji

I když mi zboží nevyhovovalo a vrátil jsem ho, komunikace velmi dobrá a pružná.
    Rozhodně doporučuji!

• Absolutně bez problémů, spokojenost s obchodem i produktem.

Rychlé jednání...spokojenost

• Velmi rychlé dodání

• Skvělé ceny a široký sortiment
    • Přehlednost
    • Nelze platit na dobírku
    • Při platbě kartou zpracovává platební kartu přímo obchod
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• široký výběr
    • pozor na vyúčtování DPH, obchodník je německý, ale je registrován k dani i v ČR, proto je třeba si vyžádat proforma fakturu v EUR, protože vyúčtování - konečný daňový doklad je pouze ve měně EUR
    • měla jsem problém při platbě kartou

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb.
    Obraťte se na náš zákaznický servis, abychom pro Vás mohli najít uspokojivé řešení a pomohli vám dále.
    Chat: Po - Pá: 10:00 - 16:00 hod.
    e-mail: [email protected]
    S pozdravem, váš tým Expondo

Výrazně nižší cena.

• rychlé vyřízení, dobrá cena

jediná nevýhoda je platba předem,ale zboží naštěstí dorazilo v pořádku.

Doručení líhně na drůbež velmi rychlé. Teď čekáme ještě na avízo ohledně velkého hrnce na vaření, který zrovna k dispozici nebyl.

• dobrá komunikace

• Splnilo ocekavani

Nejsou schopni poslat zálohovou fakturu. nereagují na maily, ani na telefonáty.

Reakce obchodu expondo GmbH

děkujeme za Vaše hodnocení.

Je nám velmi líto, že došlo k nedorozumění a několikrát poslána proforma faktura Vám nebyla správně doručena. Zároveň jsme velmi rádi, že se nám Váš požadavek nakonec podařilo vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

Váš expondo tým

Oceňuji poradenství ohledně nakupovaného zboží.

Rychlé dodání, není co vytknout......

Super jednání a pomoc na telefonu. Díky.

Rychlé dodání. Stůl se nám moc líbí. Vyzkoušíme ho až na jaře u grilování.
    Provedení vypadá dobře, jen ta deska asi na klepání řízků nebude. Uvidíme.

• Již téměř před měsícem jsem zásilku zaplatil, ale přes urgence zatím nedorazila.