Služba a komunikace s obchodem vstřícná, ale co se týče zakoupeného zboží - bredeco Multifunkční hrnec 5l, ten není příliš kvalitní. Hrnec (vnitřní) dorazil poškozený i po výměně hned po prvním vaření se opět objevila stejná závada, odprysklý email. Hrnec je malý na frytovaní, vejde se tam pouze jeden trošku větší řízek. Ani síto na smažení není optimálně vyřešeno, při umisťování síta do hrnce dochází k poškrábání okraje hrnce. Program vaření zobrazující se na displeji nelze v průběhu vaření upravit tj. nejde regulovat čas nebo teplotu vaření ani v případě, že délku a teplotu si zvolíme mimo program tj. nastavení se musí vypnout a nastavit znova. Z toho vyplývá, že vždy dle vlastního uvážení si nastavujeme čas a teplotu, program na displeji je tam víceméně pro ozdobu

Reakce obchodu expondo GmbH

děkujeme za Vaše hodnocení a konstruktivní zpětnou vazbu.

Je nám líto, že objednaný produkt neodpovídá Vašim očekáváním. Vaše návrhy na zlepšení designu a funkcí multifunkčního hrnce jsme poslali oddělení odpovědnému za vývoj produktů.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nejsou schopni poslat zálohovou fakturu. nereagují na maily, ani na telefonáty.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Je nám velmi líto, že došlo k nedorozumění a několikrát poslána proforma faktura Vám nebyla správně doručena. Zároveň jsme velmi rádi, že se nám Váš požadavek nakonec podařilo vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

Váš expondo tým

• Již téměř před měsícem jsem zásilku zaplatil, ale přes urgence zatím nedorazila.

• Děsný servis
    • Dlouhé reklamace

děkujeme za Vaše hodnocení.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo vybavit Vaši reklamaci v co nejkratší možné lhůtě a k Vaší spokojenosti.
    Věříme, že i nadále zůstanete naším zákazníkům a těšíme se na Váš další nákup.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dobré a rychlé jednání e-mailem i po telefonu.

Obchod vyžaduje platbu dopředu. Zboží dodáno rychle, v dobré kvalitě. Bohužel fakturace v němčině - hlavní nevýhoda.

• špatná komunikace obchodu

nákup pro firmu na zálohovou fakturu je příšerný, nikdo s vámi nechce komunikovat. Tato firma je Německá a nikdo z firmy se s vámi nebaví.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Pokud máte jakýkoliv problém s objednávkou, neváhejte se, prosím, na nás obrátit.
    Pracovníci našeho českého zákaznického servisu rádi odpoví na Vaše otázky.

Naše česká zákaznická linka je Vám k dispozici v pracovní dny od pondělí do pátku v době od 10.00 do 16:00.

Stejně nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese [email protected].

• Hrozná komunikace-po 30min.jsem položil telefon-nedočkal jsem nikoho

Garantují dodání 3-5prac.dnů-s tím moc nepočítejte.

• Nelze dobírkou
    • Nelze telefonický kontakt.

Reakce obchodu expondo GmbH

velmi pěkně děkujeme za Vaše hodnocení.

Našim zákazníkům nabízíme v e-shopu expondo několik platebních způsobů, ze kterých si mohou vybrat vyhovující alternativu.

Naše zákaznická linka je zákazníkům k dispozici v pracovní dny od pondělí do pátku v době od 10:00 do 16:00.

Váš tým expondo

není možný telefonický kontakt !!!

Reakce obchodu expondo GmbH

velmi pěkně děkujeme za Vaše hodnocení.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Otres,obchod nevi nic o tom co prodava.Zbozi je bez ceskeho navodu,ktery ani nejsou schopni dodat.

děkujeme za Vaše hodnocení.

V našem obchodě Vám ochotně poskytneme detailní informace ke každému produktu v našem sortimentu.

K zakoupenému zboží jsme vám rádi poslali český návod k obsluze.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Objednání a dodání zboží proběhlo v pořádku. Nicméně tím to končí... obchod neodpovídá na mailové dotazy a nikdo nebere telephony.... nelze získat jakoukoliv další informaci (v mém případě zřejmě chybí jeden drobný díl). To i s Čínou je komunikace snažší a jednodušší

Reakce obchodu expondo GmbH

Na telefonické lince jsme dostupní od 10 do 16 hodin. V daném období jsme bohužel vzhledem k vysokému počtu telefonátů nemohli vyřídit každý hovor okamžitě. Na e-maily odpovídáme maximálně do 24 hodin a zákazník v požadovaném čase také odpověď obdržel.

• velky vyber
    • dobre ceny
    • zahranicni obchod
    • neschopnost zpracovat radne danovy doklad
    • problemy pri reklamaci
    • pri dodani vadneho zbozi plati reklamacni naklady na dopravu kupujici