• Žádnou jsem nezaznamenal

Ochota, vstřícné jednání a zájem o zákazníka při řešení změny objednávky

• Rychlé vyřízení.

• Prodloužená záruka na spotrebice zdarma.

Po objednávce Vas obchod kontaktuje a dohodne detaily doručení. Vše proběhlo v pořádku. Děkuji

celkově bez problému, komunikace perfektní

Od prvního kontaktu proběhl nákup příjemně a velice rychle. Zboží měli skladem ne u dodavatele-druhý den dorazilo. Mohu pouze doporučit....

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Jsem rád, že jste spokojená s rychlostí dodání a s průběhem objednávky.

Děkuji za Vaše doporučení,

[email protected]

Výborná komunikace, všem doporučuji.

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Jsem rád, že jste spokojený s komunikací a děkuji za Vaše doporučení,

Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče

• Rychlý a spolehlivý internetový obchod s možností i telefonické konzultace. Mají kamenné pobočky, které jsou v relativní blízkosti. Zájem obchodu o zpětné informace ohledně doručení zboží. V případě

Rychlý a spolehlivý internetový obchod, který má i kamenné pobočky/kuchyňská studia. Možnost telefonické konzultace, dostupnost na e-mailu do 23 hod večer. Prvcní den jsem objednal a druhý den jsem měl zboží k dispozici. Mohu tento obchod vřele doporučit ostatním.

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Jsem rád, že jste spokojený s nákupem.

Skutečně máme několik kuchyňských studií, kde nás můžete kdykoliv navštívit.

Těším se na případný další nákup,

jsme online každý den minimálně do 23 hodin a to včetně víkendů,

• Velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Jsem rád, že jste s nákupem i s rychlostí dodání spokojená,

děkuji za Vaše doporučení,

Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče

• Dá se volat do 22 večer a funguje to.

Dá se volat do 22 hodiny večer a funguje to. S velkým pracovním vytížením je problém něco řešit přes den a takto večer je to super.

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Jsem rád, že jste spokojený s komunikací a infolinkou, která funguje každý den minimálně do 23 hodin a to včetně víkendů.

Těším se na případný další nákup,

Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče

• Možnost domluvit si lepší cenu

Výborný přístup i komunikace se zákazníkem. Konzultovala jsem s nimi technické řešení a pán věděl o čem mluví, což se moc často nestává :)

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Jsem rád, že jste spokojená s poradenstvím při nákupu a kvalitou technických znalostí,

těším se na případný další nákup,

• Nabídka kvalitního zboží
    • Dobré ceny
    • Profesionální přístup prodávajícího

S nákupem jsem velmi spokojen a rád se budu do obchodu vracet. Doporučuji všem, kdo chce nakoupit bez starostí a případných problémů.

Dobrý večer pane Kropáček,

děkuji za Váš nákup a recenzi. Jsem rád, že jste spokojený s přístupem a těším se tedy, že se k nám opět vrátíte,

děkuji za Vaše doporučení,

• - Obchod nekomunikuje

Obchod nekomunikuje - potvrdil objednávku na zboží, které uváděl, že má skladem a když jsme se po týdnu ptali, proč ještě zboží nemáme, sdělili nám, že ho nemají a bude možná za dva týdny.. Kdyby to byli řekli hned, ušetřili by nám spoustu starostí.

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

většinu nejprodávanějších Franke dřezů máme skladem, bohužel váš objednaný model Franke nyní krátkodobě nemá skladem, jinak je vždy do druhé dne.

Napište mi prosím na [email protected], pokusím se najít co nejrychlejší řešení,

moc děkuji a omlouvám se za komplikace,

Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče

Váš obchod nabízel prodlouženou záruku, které jsme chtěli využít. Ale pro firmy to prý neplatí.
    Chtěli jsme se pojistit, protože stará pračka se nám rozbila asi 14 dní po skončení dvouleté záruky.

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

děkuji za nákup a recenzi. Bohužel prodloužená zruka je skutečně jen pro konečné spotřebitele, u firem je klasická 2 roky, je to tak zcela všude.

Máte nyní kvaltiní značku, věřím, že Vás takto nezklame.

Děkuji za Vaše doporučení,

• dobrý výběr
    • nevím

dobrá komunikace

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Jsem rád, že jste spokojený s komunikací,

těším se na případný další nákup,

Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče

• Doporučení náhradního produktu za exluzivní cenu oproti jiným e-shopům.

Naprostá spokojenost. Výrobek perfektní, služby take.

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Těší mě že jste spokojený s objednávkou a přístupem,

děkuji Vám za doporučení a

Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče

• Rychlost a skvělá komunikace i ve večerních hodinách
    • žádné jsem neshledal

Tento obchod doporučuji. I na levné položky doprava zdarma. Skvělé ceny, převážně nižší oproti jiným eshopům. Rychlost dodání. Rychlá odezva na dotazy a to i ve večerních hodinách.
    Byl jsem moc spokojený.

Dobrý den pane Chylík,

děkuji za Váš nákup a recenzi. Těší mě, že jste spokojený s komunikací i ve večerních hodinách, jsme dostupní každý den minimálně do 23 hodin a to včetně víkendů.

Máme dorpavdu zdarma prakticky na celý sortiement, kdykoliv nám zase napište, rádi poradíme,

hezký zbytek neděle,

Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče

• Siroky sortiment zbozi.
    • Neaktualne webove stranky. Produkty, ktore boli na webe uvedene ako dostupne boli v skutocnosti stare modely, ktore nebolo mozne objednat. O tejto veci som bola informovana az po vystaveni objednavky, kedy mi dosiel email, ze objednane modely sa uz nedaju objednat.

Uplna katastrofa. Objednala som si 3 spotrebice v celkovej cene cca. 30 000 kc.
    Spotrebice mi dorazili na 3 krat, miesto jednej dodavky.
    Transportna sluzba mala nahlasenu spatnu adresu dodania, spotrebice nesedeli s dodacimi listami. Kazdy ridic mal ine dodacie listy a ine zbozi v aute.
    Posledny kus mi bol doruceny o 22:30.
    Uplny chaos!.
    Cakala som iny pristup!
    Urcite, toto bol posledny nakup na tomto e-shope.

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

mrzí mě situace s přepřevou, některé situace bohužel nejsme schopni ovlivnit i přes veškerou naši snahu.

Vždy se snažíme doporučit nejnovější modely, vím, že nový model jsme vám dali za opravdu výhodných podmínek.

pokud mi napíšte více k situaci s přepravou na [email protected] určitě budu rád a budu to samozřejmě s přepravcem řešit,

děkuji Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče

• Výborná komunikace, bez problémů

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Těší mě, že jste spokojený s komunikací,

Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče

• Okamžité odeslání zboží. Objednal jsem platbu platil převodem a druhý den mám zboží doma super. Super komunikace.
    • Dle mého žádné !

Jsem naprosto spokojen, rychlost dodání, doprava, komunikace, platba předem. Není čeho se bát.

Dobrý den pane Dvořák,

děkuji Vám za nákup a recenzi. Jsem rád, že jste spokojený s nákupem, komunikací i rychlostí dodání.

Děkuji za Vaše doporučení, hezký den,

Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče

Dodání od třech dnů, když jsem se po týdnu zajímal nic, až mi přišel email, jestli jsem spokojeny s vyřízením objednávky, to mě dorazilo.

Reakce obchodu Exkluzivní spotřebiče

omlouvám se Vám za komplikace s dodáním Blanco příslušenství, obhužel nám jej dodavatel zaslal se zpožděním.

S pozdravem Michal Jesika, Exkluzivní spotřebiče