• Zboží s dlouhou dodací lhutou
    • Nekvalitni
    • Nejde smontovat
    • Vrtané otvory nesouhlasi
    • Zbytečně předražené zboží oproti kvalitě
    • Nedoporučuji

Trochu pomalejší doručovací doba,jinak vše ok

• není dodáván český návod na montáž

zboží nebylo připraveno musí lítat člověk z jednoho obchodu do druhého a špatný popis výrobků natož aby byl u toho český návod i když to zákon přikazuje naposledy co jsem u nich objednávala

Reakce obchodu SAPHO HB

dovolte mi reagovat na Vaší recenzi. Do emailu Vám byly odeslány instrukce pro vyzvednutí zboží. Podle nás jsou instrukce dostatečné. Bohužel jsme nemohli vědět, v kterou hodinu si zboží přijedete vyzvednout. Pokud se příprava zboží protáhla, tak za to se omlouváme. Pokud Vám u některých výrobků chyběly návody, stačí nám napsat do emailu a my Vám je ochotně zašleme. Je to jen o komunikaci.

I tak Vám děkujeme za Váš nákup.

SAPHOHB

• o žádné nevím

• nákup z domu

kvalitní výrobek, vše proběhlo jak má...

• Nedodají objednané zboží ani po 14 dnech

Reakce obchodu SAPHO HB

Vámi objednané zboží není skladem - to máte v objednávce. Tuto skutečnost jste musel vidět při nákupu, navíc byl o ní informován emailem.
    Nabídli jsme Vám však, že můžeme chybějící produkt sehnat a dodat - dříve než na konci září, abyste nemusel svou objednávku rušit a měl zboží k dispozici.
    O všem jste byl informován. I o té skutečnosti, že bude zboží odesláno tento týden, jelikož vzhledem k dovoleným se expedice mohou prodlužovat.

Pěkný den,
    Mirka Tesařová, SAPHOHB

• dodání, cena

• Cena, šíře sortimentu
    • nepravdivost informace o zboží skladem

Dobrá komunikace, nepravdivost info, zda je produkt skladem, dlouhá dodací lhůta. Jinak OK.

• Dobre ceny
    • Kupoval jsem kartusi 35 mm do koupelnove baterie a nikde neni uvedeno,ze se lisi i prumery horni casti kartuse, takze mi tam nepasuje, resp. kvuli vetsi sirce horni casti mi tam nepasuje matice na dotazeni. Tak pozor na to!!!

Nedostatecne popsane rozmery zbozi.

• Kvalitní výrobky
    • ---'

Vřele doporučuji

• špatně vyznačené související zboří

velmi dobrý

• ceny
    • dlouhá dodací lhůta jak při odeslání, tak i při dodání zboží.

Delší doba dodání. Obchod nabízí levné zboží, ale po druhé už bych to nekoupil. Konkrétně jsem koupil kruhový dřez, asi made in China, protože přepad netěsní, sifon má nestandartní průměr trubky, takže problém při napojení a při usazování do desky se mi utrhla polovina oček, které drží dřez v desce /špatně přibodované na dřezu/ Minimálně na nestandartní průměr odpadové trubky by měl prodejce upozornit a nebo takový šunt radši vůbec neprodávat. Nejradši bych to vrátil, ale díra v desce je hotová a další kus nebude lepší.

• Přehledná nabídka zboží. Poradenství on-line.
    • Podle prvního nákupu nemohu posoudit.

Přehledná nabídka zboží, poradenství on-line, skvělá komunikace a vstřícnost v případě změny v objednávce.
    Doporučuji určitě nákup v tomto obchodě.

• Špatná přepravní služba Toptrans

Reakce obchodu SAPHO HB

prosím, jaká je Vaše zkušenost s Toptransem? Nás jste nekontaktovala... Rádi bychom věděli o problémech a řešili je.

Bohužel za přepravní společnost neneseme odpovědnost, ale pokud o problému víme, snažíme se jej řešit.

Mirka Tesařová, SAPHO HB

• pohodlné
    • nemohu si zboží "osahat"

spokojenost,rychlost

• webové stránky
    • komunikace

27.10. objednáno, 3.11. urgováno a 7.11. vyzvednuto připadá mi to dlouho

Reakce obchodu SAPHO HB

zboží bylo objednáno před státním svátkem, již po expedici, tedy v odpoledních hodinách.
    Ano, naše představa byla, že odešleme zboží ihned po víkendu, tedy 1. 11.. Bohužel se tomu stalo tak až ve čtvrtek 3. 11., v době Vaší urgence, již bylo odesláno...

Nejsme schopni ovlivnit práci a rychlost přepravce. Navíc nastává hektické období a zásilky pravděpodobně budou nabírat nechtěná zpoždění.

Přesto děkujeme a dopravce upozorníme. Vkládáme Vám odkaz na Vaši zásilku, kdy vše bylo splněné a zboží "viselo" kdesi na depu...

Příště nás prosím kontaktujte a my Vám pomůžeme řešit problém.

Pěkný den,
    Mirka Tesařová SAPHOHB