• Nabízí dodání pomocí PPL za 30 korun, ale již neříkají, že jde o službu firemní balík, která se doručuje jen v pracovní době a tak pokud chodíte do práce, nemáte šanci.

• rychlý servis
    • našla jsem nejlepší podmínky
    • výběr doručení

Doporučuji, není žádný problém

• Ihned po objednani jsem dostala info, ze zbozi neni na sklade a ze bude muset byt objednano. Pak jiz bohuzel neprisla informace o tom kdy bude zbozi dodano, az v podobe kuryra, na ktereho jsem nebyla pripravena, tj v dobe dodani jsem nebyla pritomna.

Vzhledem k tomu, ze bylo potreba zasilku zaplatit, cekala bych upozorneni na to, ze zbozi je jiz na sklade a ze bude dodano. Vubec jsem nepredvidala jeho dodavku, tj nebyla jsem k zastizeni kdyz kuryr zasilku dodal a pozadoval platbu (nastesti zaplatila kolegyne). V porovnani s jinymi e-shopy, kde informuji o planovanem case dodani nekolikrat a jeste predem dostanu sms s informaci, ze za 2 hodiny zasilka dorazi - velmi slabe.

• nemá

ve.mi dobré

• Ponuka tovar ktory je tazke najst
    • Rychla reakcia na e-mail
    • Pri odoslani neprisilo na e-mail oznamenie
    • Po odoslani z e-shopu objednavka zmizla

Nebolo jasne co sa stalo ked objednavka zmizla. Vysvetlila to az reakcia na e-mail, ktora prisla rychlo.

• Rychlost, bezproblémová komunikace

• Přehlednost
    • komunikace
    • spolehlivost
    • cena výrobku
    • cena dopravy
    • nejlevnější na netu
    • O žádné nevím

Perfektní a spolehlivý obchod po všech stránkách

• Korektní jednání, zboží, které již nebylo nikde k sehnání
    • nevím

Obchod je pro mne zruky,neb jsem na opačné straně republiky, ale přesto jsem byl mile překvapen vstřícným jednáním.

• Velice příjemné a solidní jednání.

Výborný obchod, všem doporučuji.

• konkurenceschopny, dobra komunikace

zbozi bylo v danou dobu pouze na objednavku. Behem tehoz dne mi zavolali, ze zbozi muze byt odeslano tehdy a tehdy a potvrdili jsme objednavku.

• VUBEC SE NIKDO NEOZVAL ,ANI PISEMNE ANI TELEFONICKY ,NEVIM ZDA VUBEC JESTE FUNGUJE.....

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, zde je kompletní historie Vaší objednávky: (28.11.2014 - 28.11.2014 - Zjišťování dostupnosti 4.12.2014 - Zboží nedostupné, orientační termín po objednání 1 měsíc, zákazníkovi voláno - nezastižen. Opětovné volání 16.12.2014, telefonicky sděleno, že zboží je v současné době nedostupné, zákazník souhlasí s čekáním. Zaslán email.)
    Vše naleznete ve Vaší objednávce. Děkujeme za Vaši recenzi, je pro nás ponaučením, že pokud se nedovoláme budeme ihned zasílat email. Kometa Plzeň.

• Široký sortiment zboží, velký výběr, rychlé vyřízení, prostě vše OK

Rozhodně mohu doporučit, vše OK

Jeden den večer jsem objednal,druhý den mi volal zástupce obchodu.Objednal jsem si totiž výběhový model produktu,který nebyl k dispozici.Vše mi bylo vysvětleno a rychle jsme se dohodli na změně objednávky.
    Další den jsem měl zboží v ruce.Jsem naprosto spokojen s přístupem obchodu i s doručeným zbožím.
    Mohu doporučit.

• Moznost osobniho vyzvednuti,
    • rychlost dodani
    • Prehlednost webovych stranek

• rychlé dodání, dobré ceny
    • --

výhodný nákup

• zboží objednáno 27.7.2014. Dle stránek dodací lhůta 1-2 dny. Dodnes 7.8.2014 zboží nedorazilo.

Pokud máte dostatek času čekat, tak se možná i dočkáte.

• Dobrá cena, solidní jednání

• Rychlost!