• Zboží které deklarují že mají skladem ve skutečnosti nemají a nejsou schopni dodat.

Nabízí zboží skladem, které skladem není a ještě o tom informují s několikadenní prodlevou. Nedoporučuji.

• - objednáno k narozeninám v předstihu, dosud nedorazilo, ač bylo i po týdnu skladem.... uvažuji o zrušení objednávky
    • - přidána platba: autorský poplatek za 48,- čili s daní 58,- ???? Nepamatuji si, že by bylo ve smluvních podmínkách

Objednávku jsem zakládala 14.02.2018 a dnes je 01.03. 2018, zboží mi zatím nedorazilo, personál se ani neobtěžuje napsat či jinak dát vědět, že zboží zřejmě není.

• zboží skladem do 48h po týdnu urgencí mě bylo sděleno že se zboží rozbilo při přepravě a že již nebude dodáno ze strany dodavatele

Dne 29.6. jsem objednal zboží s osobním odběrem na prodejně v Plzni. Přišel mi potvrzovací email s vytvořenou objednávkou. Měl jsem být kontaktován, až bude zboží připraveno k odběru.
    Je 12.7., nikdo mě nekontaktoval, u objednávky je pořád jen napsáno "ověřuje se", na email nikdo nereaguje... Rozhodně nemůžu tento obchod doporučit.

• Komunikace skončila zasláním upozornění o probíhající změně zakázky.

Nedoporučuji - sliby, chyby.

• Objednané zboží jsem zatím nedostal

Zboží bylo vedeno jako skladové, ale skladem nebylo. Komunikace z obchodu nebyla žádná. Na dotaz po cca 5 dnech mi sdělili, že zboží objednali a přijde déle. Zrušil jsem tedy obj. a zboží koupil jinde.

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, tvrzení, že Vámi objednané zboží bylo při objednávce vedeno jako skladové je možné jen tehdy, kdy je na skladě například poslední kus a někdo jiný před Vámi tento kus objednal. Pak se samozřejmě zboží zablokuje na objednávku, která přišla dříve. Skladovost zboží je načítána přímo ze skladu a souhlasí se skutečností. Není nemožné, s ohledem k počtu objednávek, sdělovat, že zboží není skladem. Máte možnost Vaši objednávku po přihlášení sledovat a učinit dotaz. Přejeme pěkný den Kometa Plzeň

• všechny

nic moc

Na nic se nedá reagovat. Přesto děkujeme za Vaši recenzi. Kometa Plzeň

• Zboží jsem zaplatil 16.3. a 23.3.jsem se musel začít shánět, kdy mi zboží bude dodáno:-(

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, pokud objednáte zboží, které není skladem a je u výrobce v té chvíli nedostupné, není v našich silách toto zboží dodat. U každého produktu vidíte, zda je skladem či nikoli a nezáleží na tom, jestli zboží zaplatíte předem nebo ne. Kometa Plzeň

• S tímto obchodem mám špatnou zkušenost,hlavně v případě komunikace která proíhala takto :změna naskladnění na 14.1,16.1,19.1,21.1 po zavolani 27.1 jsem se dozvěděla že tel. stále není na skladě.Byla jsem ubezpečena,že mi dají do příštího dne vědět,neozval se nikdo do dneška!!!

• Nabízí dodání pomocí PPL za 30 korun, ale již neříkají, že jde o službu firemní balík, která se doručuje jen v pracovní době a tak pokud chodíte do práce, nemáte šanci.
    • VUBEC SE NIKDO NEOZVAL ,ANI PISEMNE ANI TELEFONICKY ,NEVIM ZDA VUBEC JESTE FUNGUJE.....

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, zde je kompletní historie Vaší objednávky: (28.11.2014 - 28.11.2014 - Zjišťování dostupnosti 4.12.2014 - Zboží nedostupné, orientační termín po objednání 1 měsíc, zákazníkovi voláno - nezastižen. Opětovné volání 16.12.2014, telefonicky sděleno, že zboží je v současné době nedostupné, zákazník souhlasí s čekáním. Zaslán email.)
    Vše naleznete ve Vaší objednávce. Děkujeme za Vaši recenzi, je pro nás ponaučením, že pokud se nedovoláme budeme ihned zasílat email. Kometa Plzeň.

• zboží objednáno 27.7.2014. Dle stránek dodací lhůta 1-2 dny. Dodnes 7.8.2014 zboží nedorazilo.

Pokud máte dostatek času čekat, tak se možná i dočkáte.

• Nikdo mi neodpověděl na e mail ohledně reklamace zda li reklamaci přijali, dále nikdo neodpověděl že převzali reklamované zboží zpět, zatím mi nebyly vráceny peníze zpět. Stále čekám na jakou koliv informaci.

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, zboží, které jste zaslala zpět na naší firmu není reklamace, ale vrácení zboží, tak jak bylo telefonicky dohodnuto s naším pracovníkem. Žádnou jinou zprávu jsme z Vaší strany neobdrželi. Proto nelze vydat reklamační protokol, protože se nejedná o reklamaci, ale o vrácení zboží. Toto zboží bylo přijato před 5 pracovními dny, bylo ihned odesláno k otestování zda není poškozené, aby mohla být vrácena finanční částka v její plné výši. Po tomto otestování bude vystaven opravný daňový doklad a budou v zákonné lhůtě vráceny peníze. Bez tohoto postupu a vyloučení jiného poškození zboží a tím i možné škody, nelze postupovat. Nikdy se nestalo, že tato doba přesála 10 pracovních dnů. Děkujeme za Vaše připomínky, vážíme si Vašeho názoru a proto poskytujeme toto vysvětlení. KOMETA Plzeň

• nepřehledný e-shop

místo "výběhového" modelu mi doporučili odpovídající jinou variantu

• Předčasně chcete ode mně hodnotit Váš obchod ale zboží které jsem si u Vás objednal ještě nedorazilo.Pravděpodobně zboží nemáte na skladě,což mi tak moc nevadí.Počkám!A pak budu hodnotit!

• neznám výhody!

nemám názor!

• Absolutně žádné, nekorektní jednání a chování, hrúza
    • všechny myslitelné

POZOR!!!!!! NENAKUPOVAT!!!!!
    POZOR!!!!!! NENAKUPOVAT!!!!!POZOR!!!!!! NENAKUPOVAT!!!!!POZOR!!!!!! NENAKUPOVAT!!!!!POZOR!!!!!! NENAKUPOVAT!!!!!