• vstřícnost
    • delšídobu dodání

nevím

• Přednost že zboží si vyzvednu osobně na prodejně.
    • Rozhodování bylo snadné cena výrobku a dostupnost prodejny.

• -

Tento obchod jsem objevil při hledání zboží, s komunikací a s vyřízením objednávky jsem byl velmi spokojen, vyzvednutí bylo v pořádku. Obchod doporučuji ostatním, vše je v pohodě.

• dobré ceny
    • delší dodací lhůty
    • osobní odběr za nevyhnutelný poplatek 36 Kč, není vidět při srovnání cen
    • osobní odběr jen po domluvě

Je to poctivý obchod s připomínkami nahoře. Celkem doporučuji.

Zboží bylo vedeno jako skladové, ale skladem nebylo. Komunikace z obchodu nebyla žádná. Na dotaz po cca 5 dnech mi sdělili, že zboží objednali a přijde déle. Zrušil jsem tedy obj. a zboží koupil jinde.

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, tvrzení, že Vámi objednané zboží bylo při objednávce vedeno jako skladové je možné jen tehdy, kdy je na skladě například poslední kus a někdo jiný před Vámi tento kus objednal. Pak se samozřejmě zboží zablokuje na objednávku, která přišla dříve. Skladovost zboží je načítána přímo ze skladu a souhlasí se skutečností. Není nemožné, s ohledem k počtu objednávek, sdělovat, že zboží není skladem. Máte možnost Vaši objednávku po přihlášení sledovat a učinit dotaz. Přejeme pěkný den Kometa Plzeň

• všechny

nic moc

Na nic se nedá reagovat. Přesto děkujeme za Vaši recenzi. Kometa Plzeň

• Doprava jen přes ppl

• Zboží jsem zaplatil 16.3. a 23.3.jsem se musel začít shánět, kdy mi zboží bude dodáno:-(

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, pokud objednáte zboží, které není skladem a je u výrobce v té chvíli nedostupné, není v našich silách toto zboží dodat. U každého produktu vidíte, zda je skladem či nikoli a nezáleží na tom, jestli zboží zaplatíte předem nebo ne. Kometa Plzeň

Vše v pořádku

• Obj. zboží bylo skladem, rychlost doručení.
    • Žádné - zatím.

• Ochota, dobrá komunikace, slušné ceny

• rychlost, dodání zboží, které jinde není k sehnání
    • komunikace

Velmi rychlé dodaání a to i zboží, které jinde není k sehnání. Trochu mne překvapilo, když mi po objednávce přišel mail, že zboží není skladem a bude za 14 dní, načež mi následující pracovní den zboží dorazilo. Naštětí jsem byl doma a mohl jsem tudíž zboží převzít.
    I přes drobné komunikační šumy obchod DOPORUČUJI.

• S tímto obchodem mám špatnou zkušenost,hlavně v případě komunikace která proíhala takto :změna naskladnění na 14.1,16.1,19.1,21.1 po zavolani 27.1 jsem se dozvěděla že tel. stále není na skladě.Byla jsem ubezpečena,že mi dají do příštího dne vědět,neozval se nikdo do dneška!!!

Špatná manipulace se zásilkou ze strany Českou poštou.

• - ještě než jsem objednal, zboží už dorazilo. Rychlost dodání byla hned druhý den.
    • - zboží bylo dostupné pouze ve 2 obchodech.
    • - na žádné jsem nenarazil.

- V obchodě jsem nakoupil z důvodu, že jinde jsem zboží nesehnal.
    - U zboží byla uvedena dostupnost do týdne. Po dotazu byla upřesněna na 5 dní. Byl jsem překvapen, když druhý den po objednání mě kontaktovala PPL, že mi zboží budou doručovat.

• nízkou cenu na něco
    • skladová dostupnost

• slušné ceny
    • dobrá komunikace
    • nevím

obchod bych doporučil

• Našel jsem zde požadované zboží s nejnižší cenou a taky za dopravu.
    • Žádné jsem nezjistil.

Zpolehlivost a nízké dopravné.