• nízké ceny
    • Zboží, konkrétně kráječ na knedlíky, mi přišlo poškozené (prasklá struna). Nemohu soudit, zda je to chyba na straně dopravy, nebo vaší.

OK

• -našel jsem zde všechny tituly, které jsem hledal
    • -nejsou všechny tituly, které jsou prezentovány(musí se shánět někde jinde)

Ještě jsem knihy neobdržel, ale byl jsem kontaktován, že nejsou všechny knihy, které jsem si objednal. Do 14 dní by je měli sehnat - uvídím.
    Takže nesolidnost, že je prezentováno něco, co není a solidnost, že jsem byl aspoň kontaktován se snahou sehnat mnou objednané knihy.

celkova spokojenost, pomalejsi expedice i kdyz bylo zbozi psano jako skladem

• zboží dodáno o několik dní později, než bylo slíbeno

Zajímavé jsou akční balíčky zařízení pro pizzerie.

• rychlá dostupnost přes internet, přehlednost,
    • již dříve jme byli spokojeni s nákupem
    • slabiny neznám, možná by bylo dobré urychlit dodání objednaného zboží

nakoupili jsme zde podruhé, protože jsme byli spokojeni a hlavně jsme objednávali stejný druh zboží
    tento obchod bychom doporučili, protože nemáme žádné záporné zkušenosti

• Měl jsem specifický požadavek - a ten mi paní velmi ochotně ihned splnila - děkuji
    • -

Vyšli mi maximálně a ochotně vstříc - super komunikace - tak bych si to přál vždy a všude - doporučuji

Reakce obchodu A1gastro

Děkujeme, jsme rádi, že jste byl s námi spokojen.

• široký sortiment
    • ochota personálu a profesionální jednání
    • nevím

Dobrý obchod se širokým sortimentem a profesionální obsluhou

Děkujeme za Vaši reakci.

• dobrá cena
    • Obchod nemá vlastní sklad a vyřizuje vše dálkově, čímž se protahuje dodací lhůta.
    • Při objednávce mi nikdo nebyl schopen telefonicky potvrdit, zda zboží je, či není na skladě. Doporučuji zlepšit pružnější přehlednost o zboží skladem.

dobrý, zboží by se mohlo vyexpedovat rychleji, je to pro někoho dlouhá doba

Reakce obchodu A1gastro

děkuji za Vaši reakci. Bohužel díky tomu, že se snažíme mít široký sortiment s více jak 5.000 položkami, není možné mít vše na vlastním skladě. Z tohoto důvodu je nutné některé zboží vždy ověřit a dodání může být v tomto případě delší. Příště se pokusíme být určitě pružnější.

• spolehlivost, rychlost

Velice děkujeme.

• cenově výhodnější produkty

• Obrovský výběr sortimentu
    • Silikonové formičky mandeleis (pracny) nikde jinde v nabídce nebyly.
    • Pro obyčejnou domácnost docela vysoké ceny.

Největší výběr silikonových i ostatních forem, hlavně pro profesionální cukráře, pro domácí hospodyňku jsou tu vyšší ceny, ale i tak se dá vybrat. Hlavně když sháníte něco, co fakt jinde nemají.
    Od objednání, přes zaplacení až po doručení žádné prodlevy, při zaslání dotazu mailem jsem dostala okamžitou odpověď.
    Takže mohu jedině doporučit nákup v tomto obchodě.

Kvalitní zboží a velmi dobrá komunikace.

• levne rychle super

super