• Cena objednávky bez DPH.
    • Nedostupnost na kontaktním telefonním čísle.

Nespokojen.

• nekomunikativnost

• - při zadání do internetového vyhledávače se objevuje na "předních" místech
    • - nabídka "obyčejných" i profi(tedy ze silnějšího plechu, tedy až do teplot 300 oc)gastronádob
    • - objednávka ležela u dodavatele týden bez jakékoliv reakce
    • - existence "ještě jednoho " obchodu A1 Gastro v Plzni
    • - naprosto zmateční žádost o platbu předem s argumentací na nezaplacené dodávky. Přitom zboží odebírám na dobírku. Zapůsobilo to na mě dojmem, že aktuální "finanční toky" jaksi nepostačují ani na zakoupení zboží u českého dodavatele. Každopádně to působilo velice trapně

- jeden z mnoha E-shopů na webu. Že prý letošní Vánoce budou konečná pro mnoho ze současné přehršle takovýchto obchodů. Rád bych se v tomto případě mýlil ...

• Dlouhá dodací lhůta, bez informačního mailu.

• Velmi příjemná cena, tvrzení, že zboží je skladem.
    • Bez jakéhokoliv upozornění zboží zatím stále nedorazilo, rád změním na obchod názor i hodnocení, ale momentálně velmi "nic moc"..:(

Zatím nespokojenost, 2 týdny čekáme na zboží "skladem".. .(

• dodací lhůta

objednal jsem zboží před 10ti dny a na zboží stále čekám. Již jsem dvakrát urgoval,ale stále nic.

• čekám na zásilku už deset dní a to se mi zdá dost dlouho

Vše OK, ale člověk musí být hodně trpělivý a nezpoléhat se a dobu dodání.

• Dlouhá čekací doba

• Širší sortimentní nabídka,ale dodací lhůta a přehled co se děje s moji objednávkou je špatný.

Nabídka vyhovující,na ostatním usilovně pracujte.

Vybral jsem si zboží a objednal. Příšla mi faktura na mail, což je v pořádku, ale není na ni bankovní spojení. Poslal jsem vám mail, kde jsem se na něj tázal, ale nepřišla mi žádná odpověď. Nejspíše objednávám zboží v takové ceně, že vám nestojí za to se mnou komunikovat.

Reakce obchodu A1gastro

Dobrý den, děkujeme za Váš příspěvek, ale není technicky možné, aby Vám přišla faktura bez čísla účtu. Pokud jste obdržel fakturu, 100% v ní číslo našeho účtu najdete. Záležitost bude samozřejmě prověřena a budeme Vás kontaktovat.

• komunikace

Dodat jednu panev je pro ne opravdu veliky problem

• snad jen pěkné obrázky
    • dlouhé dodací lhůty

protože jsem pospíchala.10dní stále čekám

Reakce obchodu A1gastro

zboží by již mělo být v pořádku na Vaší adrese, za zpoždění v dodání se znovu omlouváme a budeme se těšit na přpadnou další objednávku.

• Vysoké balné
    • Neúměrné poštovné

Zboží jsem objednala ve vašem obchodě,protože jsme potřebovala danou věc jako dárek,a ve vyhledavači byl tento obchod uveden,že má zboží skladem. Po objednávce 3dny trvalo,než si obchod ujasnil,zda má zboží opravdu na skladě.Obchod bych ostatním nedoporučila.Důvod vysoké balné a poštovné a k tomu Vám ještě připočítají DPH.Zboží vážilo 210g a napočítali 95Kč poštovné´+DPH. Balné taky drahota,a to bylo jen obalené potravinářskou folii.

• nabízí zboží, které nemá

uvidíme

• žadné
    • v dodacíh lhutach

nabízené zboží nemohu ohodnotit jelikož sem jeste zedné nedostal treba bude kvalitní ale služby jsou katastrofa ahoj

Reakce obchodu A1gastro

Dobrý den, Vámi objednané zboží je vyráběno na zakázku a dodací lhůta je tedy v tomto případě delší. Dodací lhůta je uvedena v detailu zboží, které jste objednával. A1gastro