Objednané zboží bylo dodáno v vpořádku a velmi rychle.

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka. Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, jsme tedy rádi, že je to znát. :)

• komunikace

S nákupem jsem byl spokojen.

ESAM.cz

Prodavačky super vždy co tam přijdu ochotné i poradí .Když tak objednají spokojenost.

Rychlé dodání výrobku!!

Jsem spokojená.

ESAM.cz

Dobré ceny, levná doprava.

ESAM.cz

Ze zásady nikdy nic nikomu nedoporučuji, každý má svůj úhel pohledu na kvalitu, rychlost, možnosti a úroveň služby...Co se týče kvality kamenného obchodu ESAM v Rychvaldu, tak ten nemá chybu, nakupuji tam již léta vše možné a nikdy jsem nebyl zklamán - zboží i obsluha na nejvyšší úrovni.....Co se týče e-shopu, tak jsem víceméně trošku konsternován, týden mi ještě nikdo nikdy nic nedoručoval - a to ani před vánocemi..... Snad to příště bude lepší....

• Neskutečná rychlost

Vše super!

Neschopnost.

Reakce obchodu ESAM

Je nám líto, že nejste spokojen. Bohužel u vaší objednávky nedošlo z naší strany k pochybení. Jedná se o hodnocení směřované k dopravci.

Čtvrtek 20. dubna 2023 11:32:00 Objednávka přijata
    Čtvrtek 20. dubna 2023 11:40:50 Připravuje se
    Čtvrtek 20. dubna 2023 14:53:54 Odeslaná
    Čtvrtek 20. dubna 2023 14:54:06 Objednávka vyřízená
    -zásilka je nedoručena.
    -od 21.4.2023 stále na depu Ostrava.
    -27.4.2023 telefonicky oznámeno zákazníkem, zaslán email zásilkovně ohledně vyjádření a dohledání balíku, reklamace nelze podat.
    -28.4.2023 online podání na zásilkovnu nový kus.
    -2.5.2023 odeslán nový kus nakonec nebyl zákazník volal, že mu došel první výrobek, druhá zásilka stornována.

ESAM.cz

• Dobrý den , ARC Hrnek skleněný A LA BONNE HEURE 320 ml. jsem neobdržela ani sms ,podle mě jste to neposlali . Objednala jsem to 19 .4 . i zaplatila . 25 .4 jsem vám psala toto: Dobrý den , chci se zeptat ,kdy mi pošlete ARC Hrnek skleněný A LA 6 ks . Zaplacené to mám platil to manžel . Děkuji . S pozdravem Zdena Vašíčková .Žádná ODPOVĚD od Vás

Reakce obchodu ESAM

Je nám líto, že došlo ke komplikaci se zásilkou. Sutace je již vyřešena.
    4.5.2023 byl po dohodě se zákaznicí zaslán balík znovu.
    Původní balík zřejmě zaslán bez štítku, nedohledáno.
    Reklamace podána na zásilkovnu.
    Původním balík nakonec dohledán a vrácen 18.5.2023.

• Ledničku dovezli do Domova seniorů až do pokoje

• Po tydnu nedoruceno,nekomunikuji

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka. Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby. :)

Mrzí nás, že došlo ke komplikaci s objednávkou a jsme rádi, že jsme vše měli možnost vyřešit k vaší spokojenosti.

ESAM.cz

• rychlé dodání, zboží skvělé

ESAM.cz

Zboží bylo dodáno velice rychle.

ESAM.cz

• Celý nákup proběhl, to že zboží není možné odeslat nikdo nezachytil včas. Po zrušení objednávky objednávky marně čekám peníze zpět na účtu.

Reakce obchodu ESAM

Omlouváme se a mrzí nás, že jsme nebyli schopni vaši objednávku dokončit, ale musíme uvést na pravou míru pár informací, které zde uvádíte. Že zboží není možné odeslat, jsme zachytili hned, čekali jsme pouze pár hodin na odpověď dodavatele, abychom měli všechny důležité informace. Vrácení peněz proběhlo nadstandartně do 3 pracovních dnů, ihned po obdržení vaší odpovědi, na kterou jsme čekali několik dnů.

Objednávka provedena - 10.1.2023 (v 19:14 - až po pracovní době).
    Objednávka se připravuje - 11.1.2023 (podána prosba dodavateli o náhradní kus. Odpověď obdržena následující den ráno. Kus k výměně nebyl dostupný a dostupnost byla znovu až za měsíc.)
    Kontaktovali jsme vás hned 12.1.2023.
    Odpověď až 15.1.2023 (neděle), přejete si objednávku zrušit.
    Odpověď jsme zpracovali v pondělí 16.1.2023 a objednávka byla zrušena, podklady k vrácení předány účetnímu. Hned na druhý den 17.1.2023 jste nám napsala emailem, cituji: "platba zrušena, ale peníze se nevracejí??????!!!!" a napsána tato recenze.

Omlouváme se tedy, ale z naší strany bylo, kromě problému se zbožím, vše v pořádku. Samozřejmě je vždy co zlepšovat, měli jsme vám určitě zavolat, když jste nereagovala.

Přesto děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme hezký den

• rychlé dodání zboží

Při přepravě došlo k poškození zboží. Prodejce obratem poslal nový kus na své náklady.

• rychlé vyřízení

ESAM.cz

• Celkem rychlé dodání zboží na prodejnu

• zajímavé ceny
    • velký výběr zboží
    • solidní jednání se zákazníkem

Spokojenost.

ESAM.cz

• rychlost dodání,dobrá komunikace s obchodem
    • nemám co vytknout