Zboží bylo dodáno s menším zpoždením, ale v pohodě.

Výborná a skvělá komunikace

Super, rychlé dodání

Rychlé vyřízení a dodání

I když na stránkách zboží skladem, ve skutečnosti skladem není a když ho chtějí objednat u "dodavatele" je vyšší cena než stránkách.
    Za mě kompletně nezvládnutý a chaotický obchod.

Reakce obchodu ESAM

Děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Je nám líto, že byl s vaší objednávkou problém, který jsme nedokázali vyřešit k vaší spokojenosti. Snažili jsme se však udělat maximum pro nápravu. Bohužel se naskytl technický problém, který jsme odhalili až po přijetí vaší objednávky. Zboží jsme se snažili u dodavatele sehnat obratem, přestože bylo jasné, že jde o technickou chybu z datové věty a nejspíš nebude dostupný. U dodavatele se nakonec opravdu nepodařilo produkt sehnat a tak jsme vás kontaktovali telefonicky s vysvětlením a dohodli jsme se na stornování objednávky. Postupovali jsme co nejrychleji to bylo možné, kontaktovali jsme vás do 4 hodin od provedení objednávky již s definitivní zprávou, že produkt nejsme schopni dodat.

Omlouváme se tedy ještě jednou za komplikaci se skladovou dostupností.
    Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, ale ne vždy jsme stoprocentní. :)

Děkujeme za pochopení a jako omluvu prosím přijměte dárek ve formě slevy na další nákup (poslali jsme vám ji emailem).

Velká spokojenost!!!!

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka. Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, jsme tedy rádi, že je to znát. :)

ESAM.cz

Velmi děkuji za skvělé pánvičky

Všechno supee

• Vše OK
    • bezproblémový obchod

• Rychle vyřízeno

• dobré ceny
    • výběr zboží
    • dobrá komunikace

S nákupem jsem byla spokojena. Zboží dorazilo v pořádku a ještě jsem nečekaně dostala jako milé překvapení malý nožík :-) Obchod tedy určitě doporučuji.

ESAM.cz

Sortiment a cena v pořádku. Velmi dobrá komunikace.

ESAM.cz

• Nemohli mne najít podle adresy i když jsem psala a nakonec mi zboží nedoručí jsem nespokojená ohledně mé zrušené objednávky . Na co jsem tam udávala i telefon. Prostě nedoporučuji .

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za zpětnou vazbu. Pro upřesnění, hodnocení není směřováno k nám, ale na dopravce. O celé situaci jsme ani nevěděli, paní nás nekontaktovala s problémem ohledně doručení zásilky a napsala rovnou tuto recenzi. Až na základě této recenze jsme se s paní spojili telefonicky a situaci vyřešili zasláním balíku jiným dopravcem. :)

ESAM.cz

• Velmi spokojen,rychlé dodání,kvalitní zboží,doporučuji všem.

Skvělý obchod,doporučuji všem.

Rychlé dodání

• OK

ESAM.cz

Vstřícné milé jednání,nemám co vytknout.

• Prijemne jednani

ESAM.cz

Jsem velmi spokojená , super cena a hlavně komunikace s obchodem
    na jedničku s hvězdničkou !!!!!

ESAM.cz

• Rychlost dodání zboží, perfektní zabalení