• Špatný vyhledávač
    • Nepřehlednost
    • Nelogické filtry
    • Skryté tlačítko odhlášení

Před změnou grafického designu to byl mûj nejoblíbenější obchod. Teď si nechám přístup pouze ke zakoupeným knihám v knihovně. Nepřehlednost, nelogičnost a achylova pata v podobě podivného vyhledávače jsou hlavními zápory proč jsem s obchodem skončil a také jej nedoporučuji.

nereagují na dotazy, třídění knih nepřehledné a málo možností

Kniha zakoupená a zaplacená 22.12. dosud nedorazila, obchod nereaguje na e-maily ani na telefony. A není to ojedinělý případ ...

K nákupu elektronických knih jsem byla nucena naistalovat prohlížeč E-reading. Knihy si stahoval také manžel do svého média, skončil tím, že si knihy musel stáhnout na flashku a tu připojovat. Komunikace ohledně formátu knih se službou e-reading probíhala dobře.

Posledni objednávku není možné 14 dní dotáhnout k úspěšnému konci. Předchozí eknihy byly bez problému.

Neprehlednost v uplatnovani slevovych kuponu

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, ke každému dárkovému kuponu (půlnoční čtení, žolíky o eknihy, facebook soutěže, atd) uvádíme podrobný postup uplatnění kupónů. V případě, že se objeví dárkový kupón, který má např. prošlé datum uplatnění a je distribuován našimi partnery, je možné kontaktovat [email protected], která situaci prověří. Hezký den

• Zaplatila jsem a knihy nedorazily

nedůvěra

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, e-kniky naleznete ve svém profilu v knihovně, odkud je můžete pohodlně stáhnout do vaší čtečky. Hezký den, eReading.cz

• formát e-knihy v určeném zařízení nezobrazuje celou stránku.

Opqtrně. Kupovat knihy, které jsou ověřené.

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, podle Vašeho popisu se jedná pravděpodobně o formát PDF. Je potřeba si nastavit PDF reflow (návod zde https://www.youtube.com/watch?v=ubpOxiAHOds). Případně prosím kontaktujte [email protected], Hezký den

• Žádné.
    • Nemá tištěné knihy.

Bezpředmětný.

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsme prodejci elektronických knih, nemůžeme mít v portfoliu tištěné, s výjimkou balíčků zakoupení knihy a eknihy v jednom. Hezký den

• To nevím, vybranou a zaplacenopu knihu si nemohu stáhnout, takže je mi Váš obchod vlastně nedostupný !
    • Nabízené a zakoupené knihy si nemůže stáhnout každý b ez nzvláštního softweru.

Poměrně široká a slušná nabídka titulů v širokém záběru žán rů.

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, eReading.cz využívá SW z důvodu ochrany titulů. Hezký den.

• ceske drahy nabizi 3 tituly zdarma, ale nereknou, ze to je dle JEJICH vyberu, ne vaseho

• Líbil se mi velký výber knih.

Obchod se mi líbil, ale cítila jsem se podvedená skrz české dráhy, které mi venovali 4 knihy. Pritom to nebyly knihy dle mého výberu, ale knihy které bych ani nečetla. Ztratila jsem tím cca hodinu svého času a když jsem prišla na to, že to není dle mého výberu, tak me to zklamalo. To je ten duvod proč se mi Vaše stránky nelíbí, prišlo mi to jako podvod. Pritom e-booky mám opravdu ráda.

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, nás moc mrzí, že akce Českých drah nebyla podle vašho gusta. Avšak zde jste hodnotila obchod eReading.cz, který si dle vaše popisu nezaslouží takto přísnou kritiku.

• slušné ceny a výběr
    • kniha po koupi nelze otevřít a po dotazu se mi nedostalo žádné odpovědi. E-mail byl vámi potvrzen a ujištěno o odpovědi následující den- což trvá již 11 dnů a nic!

Zatím je moje zkušenost bohužel špatná a dále si objednávat raději nic nebudu a ani doporučovat ostatním

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, vaše zkušenost nás moc mrzí. Můžete prosím přeposlat svůj dotaz na email [email protected] ?

• Sprehazene kniihy

• UX

Reakce obchodu eReading.cz

Mohle byste být prosím konkrétnější? Například 3/5 v sekci "dodací lhůta" nerozumím. Napište nám prosím.

• Pokud jde knížka stahnout v PDF, tak je to rychlé, ale docela složité
    • Obrátila jsem se o radu, jak postupovat, když se mi nedaří knihu stáhnout, bohužel, stále odpověď nemám, zato přišel tento dotazník

Líbila se mi nabídka, zároveň přání k svátku se slevou.
    Sleva nebyla zadarmo vzhledem k času, který jsem strávila marnými pokusy stáhnout knihu stejným způsobem, jako dvě společně objednané.

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, můžete zaslat svou komunikaci se zákaznickým centrem na [email protected] děkujeme.

• Nevím
    • Nabízí něco,co nedodá.Nabízí 4.díl Milénia za akční cenu a pak dodá titulní stranu s jednou stránkou a to za 169 Kč,což je, přiznávám, tak akční,že už o tom obchodu nechci nic slyšet.

Stačilo jednou,už to zkoušet nebudu.Šmejdům se má zákazník vyhýbat.

Reakce obchodu eReading.cz

Dobry den, postačilo si přečíst, že se jedná o předprodej. Dnes je kniha již dostupná.

• platba PAY-PAL
    • po registraci zavaluje e-mailovou schránku spamy

nedoporučuju

Reakce obchodu eReading.cz

Doporučuji si odhlásit newslettry.

• Na tabletu či mobilu ošklivé a nepřehledné.

Koupil jsem si eknihu a byly v ní chyby. Například všude, kde slovo začíná na "fi", chybělo "f".

Reakce obchodu eReading.cz

Nikdo není dokonalý. Příště postačí knihu reklamovat na naší zákaznické podpoře.

kniha byla ke stažení pouze ve formátu pdf, kvalita nic moc, vypadá to jako by byla jen naskenovaná, na některých stránkách není celý první řádek a je tak i špatně čitelný, ilustrace v e-knize jsou zbytečné. Knihu v tomto formátu bych už si nikdy nekoupila.