• Vaše nabídka byla výhodní.
    • Zatím málo nevýhod v porovnáni s ostatnímy e- book shopmi.
    • NABÍDKA.

Fajn obchúdek,hlavne když se jedná o akčný nabídky,jinak ok.Mňel sem problém s fakturací, bohu dík mňe to pomohli dát do pořadku.Takže přeju mnoho úspechu a skorou expanzi.

• Koupil jsem elektronickou knihu ve které v každém dostupném formátu chybí písmena. Navíc je chybně zalámaná, odstavec běžně začíná v půlce věty. Obchod nekomunikuje, nedá se dovolat a neodpovídá na email.

Reakce obchodu eReading.cz

Prosím napište na [email protected]. Když si přečtete ostatní hodnocení, tak zjistíte, že muselo dojít k nějakému omylu. Jinak o víkendu (14.10.2014) naše podpora nepracuje.

• Nelze stáhnout na tablet s androidem

Reakce obchodu eReading.cz

prosím kontaktujte [email protected] , protože toto tvrzení není pravdivé.

• nalézt publikace, které nejsou snadno k dostání v kamenných obchodech ani na webu (sám jsem tutakovou našel), komfort při nákupu
    • nelze el. knihy tisknout, čímž se stává např. pro mě zbytečné cokoliv dalšího nakupovat, protože do čtečky nemohu investovat

Reakce obchodu eReading.cz

takové nastavení si vymanil nakladatel, nikoli naše knihkupectví.

• Široká nabídka knih za příznivé ceny
    • Mizerná komunikace a podpora, moje dotazy byly ignorovány a výzvy na dodání knihy přes chat mazány.

Pokud nemáte čas a nervy na to se dohadovat, nakupte jinde sice za dražší ceny, ale za to budete mit eknihu hned.... Po 3 dnech mi nebyla ekniha dodana a nakonec mi bylo přes telefon přislíbeno storno a připsání částky zpět - k tomu došlo po 6 dnech.
    Když jsem si vyžádal číslo na nadřízeného, byl jsem odkázán na úplně cizí osobu, která nemá s eshopem nic společného.

• Chybový objednávkový systém

Reakce obchodu eReading.cz

prosím napište na [email protected] co je špatně. děkujeme

• Aplikace ereading pro android pořádně nefunguje, zdlouhavě se načítá. apod.

• Klasický e-obchod s e-knihami, standard.
    • Po zaplacení kartou nelze knihy hned stáhnout, musí projít procesem "přípravy" (co to je?) a trvá cca 20-40 minut, než se k nim dostanete. U konkurence po zaplacení kartou stahujete hned.

Problém, který vidím, je, že mobi formáty mají natvrdo nastavený nějaký podivný, neproporcionální font a la Courier, který se přenese i do Kindle, takže kniha nemá základní standard mobi knihy - zobrazení ve výchozím písmu Caecilia.

Reakce obchodu eReading.cz

to bylo nestandardní chovaní , kdy jsme měli narozeninovou akci a totálně nestíhaly konverzní servery

• široké spektrum literatury
    • kniha byla prezentována ve formátu pdf. byla zabalená v nějakém ochrané podobě. podpora mě sdělila, že si musím nejdřív nainstalovat další programy. což můj pc nějak odmítá přijmout.

Reakce obchodu eReading.cz

Bohužel pláčete nad špatném hrobě. Zabezpečení DRM vyžaduje nakladatelství Grada - my ne. Nás to stojí jen obrovské peníze a tuny práce na zákaznické podpoře. Napište do Grady prosím.

• Můj problém neumí posoudit ani vyřešit

Když jsem měla ten samy problém jinde byl vyřešen hned tady ne

• Knihy urcene k zapujce je mozne cist jen na velmi omezenem poctu ctecek.

Reakce obchodu eReading.cz

Tak to je a bude. Do Kindlu umí technologicky půjčovat jen Amazon a neumí do čteček od eReading.cz a naopak.

• Zakoupila jsem si 3 knihy, z toho se mi do čtečky, kterou jsem si stáhla z vašich stránek, stáhla jenom jedna. Druhou stáhnout nejde a třetí je zabezpečená, takže jsem si musela stáhnout další program, abych si ji mohla přečíst. Bohužel ji neotevřu přes čtečku, takže si ji musím číst v počítači, což je velmi nepohodlné.

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, můžete prosím poslat svojí číslo objednávka na [email protected]. Rád bych knihy otestoval. Napište také prosím, v jakém zařízení jste knihy otevírala, neb na našich stránkách není žádná čtečka ke stažení.

• Dobrý výběr knih
    • nemá čtečku pro Windows Phone 8, což je dost beliký nedostatek!!!!

Pokud bude k mání verze čtečky pro Windows Phone 8, tak dobrý obchod, jinak z mého pohledu je možnost nakupovat jinde, kde máte k dispozici formát epub, a ten nezávisí od konkrétní čtečky ani OS.

• Přesto, že nabízí e-knihy ve formátu pro čtečky Kindle (mobi), fonty mnou vybraných knih jsou pro tyto čtečky nevhodné.

Jen pro čtečky jiných značek než Kindle.

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, pošlete nám prosím na [email protected] názvy knih, které se Vám na Kindle čtou špatně. Překontrolujeme fonty a sjednáme nápravu.
    Děkuji

• ceny
    • komunikace se zákazníkem v případě problému s objednávkou

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, v této době naše mailservery byly na blacklistu a odchozí maily byly zablokovány (po opravení jsme napsali všem). Vždy však máte k dispozici tel. spojení.

• žádné nevidím
    • nekomunikuje!!!
    • odpovídáte nesmyslným sdělením o jakémsi "tiketu"
    • odpověď prý do druhého dne, nepřišla žádná ani na jeden můj mail, jen "kecy o tiketu"

už nikdy u vás nic nekoupím
    každému již doporučuji, aby u vás nekupoval
    jsem zvědav na vaši reakci, email jsem uvedl
    nekomunikujete!!!
    odpovídáte nesmyslným sdělením o "tiketu"
    odpověď prý do druhého dne, nepřišla žádná

Dobrý den
    nakoupil jsme e knihu německé pohádky v domnění že si ji přečtu na svém kindlu, bohužel kniha se mi zobrazuje správně pouze v pdf formátu. Pokud pdf převedu na MOBI nebo jiný formát čtečky je text s paznaky. Jak si mám knihu z vašeho obchodu přečíst? Poradíte mi nějak?

Reakce obchodu eReading.cz

Dobrý den, přesně z tohoto důvodu je uvedena informace u každého titulu, jaké jsou dostupné formáty. Navíc tato dvojjazyčná kniha není ve formátu MOBI ze zištného důvodu - dvojjazyčnost.

Pokud uvádíte ve svém hodnocení tristní komunikaci, prosím napište na [email protected] jaký komunikační kanál jste použil/a s jakým výsledkem.

Obchod mi k svátku "poskytl" 10% slevu na další nákup. Sleva mi však ve skutečnosati nebyla promítnuta do ceny nákupu :(. Asi je to trik jak nalákat zákazníky k větším nákupům:(

Reakce obchodu eReading.cz

sleva je aplikována automaticky v košíku. Prosím podívejte se do svých objednávek na zaplacenou cenu a porovnejte s cenou v katalogu. Pokud by existovala nesrovnalost, prosím kontaktujte naší podporu na [email protected] (z této recenze vás nejsme schopni identifikovat).

Děkujeme
    Team eReading.cz

• Nemohu nic psát, nevím, zda moje objednávka došla. Takže jsem nic zatím neplatila. Ale na stránkách jsem byla.

• nízké ceny
    • nwdá se platit sms,tak svou vytouženou e knihu nemám

asi dobrý