• Po výzvě k osobnímu odběru jsem dorazila pro zboží do lékárny, ovšem pan lékárník mi sdělil, že mou objednávku nemá a že to mohu zkusit zítra. Dále odmítl zboží hledat. Po kontaktování infolinky, kde mi bylo sděleno, že zboží v obchodě připraveno již bylo, jsem do obchodu vyrazila znovu, pan lékárník měl potíže s platbou kartou. Dalo by se to přejít, kdyby byl alespoň milý.

Po výzvě k osobnímu odběru jsem dorazila pro zboží do lékárny, ovšem pan lékárník mi sdělil, že mou objednávku nemá a že to mohu zkusit zítra. Dále odmítl zboží hledat. Po kontaktování infolinky, kde mi bylo sděleno, že zboží v obchodě připraveno již bylo, jsem do obchodu vyrazila druhý den znovu, pan lékárník měl tentokrát potíže s platbou kartou. Dalo by se to přejít, kdyby byl alespoň milý.

Negativní. Přes internet jsem objednala zboží, nejdříve mi přišlo potvrzení objednávky, poté zpráva, že výrobek je připraven k odeslání a požadavek na zaplacení zboží předem. Poté, co jsem peníze uhradila, mě obratem kontaktovali, že objednávku stornují, jelikož zboží k dispozici nemají.

Zboží jsem si objednala za určitou cenu a po potvrzení objednavky mě obchod informoval o změně ceny, která byla mnohem vyšší. Přijde mi to velmi nesolidni.

• měli přijatelné ceny
    • Učinila jsem objednávku kvůli nízké ceně a hlavně kvůli léku rhinallergy, který se ted v alergické sezoně dá těžce sehnat. V tomto obchodě psali při objednávce, že je na skladě. Ve finále to byla lež, na skladě nebyl a nebude a letěla jsem jen pro doplňkový lék, který jsem nutně nepotřebovala, ale byl u nich také za přijatelnou cenu.

• neaktualizovanou nabídku

Nabídka zboží, kterou inzerují v nabídce, nemusí být dávno aktuální

• Dobrá cena.
    • Nesrozumitelná informace ohledně vyzvednutí nkupu

Dobrá cena.
    Možnost osobního vyzvednutí.
    Jednání v obchodě vcelku korektní.
    Informace ohledně vyzvednutí zásilky nesrozumitelná. Do obchodu jsem musel dvakrát.

Stále nabízí produkt, který není schopen zajistit!!!Doporučit,nedoporučit?Nevím.

• nevim
    • komunikace

neuspesny pokus o prvni nakup ktery uz vickrat opakovat nebudu

• Rychlý,pohodlný i levnější
    • o žádných nevím

doporučila bych ho

• zajimavé cenu a sortiment
    • jednání nebo spíš nejednání se zákazníky

jednu položku z objednávky neměli (nevím proč) a ani mi ti nedali vědět, dozvěděl jsem se to až při pokusu o přebírání zboží; volali mne a nedovolali se, mail se poslat nenamáhali, přestože jsem je o to požádal SMS-kou :-(

• osobní odběr v Praze zdarma
    • posílá anketu o ohodnocení nákupu
    • ale zboží dosud nedodal ani nepodal zprávu o aktuálním stavu objednávky

rozčarování

• - osobní vyzvednutí na 2 místech v praze, bez poplatku
    • - dobrá cena
    • - e-mail s informaci, ze si mohu zbozi vyzvednout mi prisel s tím, ze zbozi je pripraveno na jine adrese, nez jsem uvedla v objednavce, ktera byla uvedena níže. po telefonickém dotazu mi bylo sděleno, ze na pobocce, kterou mám v objednávce zbozi jeste není. Zádny další e-mail o tom, ze si zbozi mohu vyzvednout mi nedorazil. Kdyz jsem se opet informovala telefonicky (po svátcích) a uvedla jsem, ze mi zádná zpráva o tom, že si zbozí mohu vyzvednout, nedorazila, bylo mi pomerne arogantce receno, ze objednavka uz je samozrejme davno pripravena k vyzvednutí. Osobní jednání na prodejne také bohuzel nemohu hodnotit jako prijemné, vstřícné nebo ochotné.

viz výše

• Komunikace teprve na moji výzvu.

Zboží , které jsem objednal sice přišlo v relativně dobrém časovém rozmezí, bohužel to bylo něco jiného než jsem si objednal (místo Nicorete náplastí přišli Nicoretepastilky). Vzhledem k tomu, že jsem si náplasti kupoval kvuli skončení se zlozvykem kouření cigaret tak snad eshop tento "omyl" v dodávce rychle napraví

• Do dnešního dne mi došlo jenom upozornění o změně zpracovávání objednávky, nedošla výzva k vyzvednutí. Zboží jsem nemohl vyzvednout.

Vše je napsáno výše.

přišlo mi potvrzení objednávky,ale už mi nepřišlo abych si zboží vyzvedla. Musela jsem se telefonicky informovat,že už několik dní je zboží připrvené,ale prý systémovou chybou mi nepřišel mail.

• Nízké ceny
    • Špatné dodání a komunikace.

Na portálu vůbec nenakupovat, působí nespolehlivě.

• cena?
    • dodací lhůta

Po zaplacení přes kartu zboží nedorazilo.

• Nabízí léky,které jsou jen na předpis a v e-shopu to není uvedené.