• Cena, sortiment, rychlost
    • Neni

• Cena, dostupnost, rychlost dodání.

• rychlost dodání,dobrá cena

rychlost dodání,dobrá cena

• Dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky

• Nižší ceny oproti běžným obchodům jako Alza a CZC
    • Delší dodací lhůty

V současnosti obchod více méně testuji. Stavím nový počítač a některé komponenty jsou zde levnější. Nechávám si zboží doručit přes Zásilkovnu na dobírku, takže neriskuji a uvidíme. Zatím jsem objednal pouze PC zdroj a dorazil OK.

Reakce obchodu EOD.CZ

za delší dobu dodání se omlouváme, nicméně jak bylo u zboží uvedeno, doba dodání byla 3-6 dní, vzhledem k dodání zboží z externího skladu.

Petr,EOD.CZ

• Široký sortiment, nízké ceny.

• Dobrá cena
    • Dobře zabalené zboží.

Trvalo to trošku déle, ale trpělivost se vyplatila.

• Celkem dobré ceny
    • Široký sortiment
    • Absolutně nevyhovující informace o průběhu zpracování objednávky a dostupnost komunikace přes telefon. Sliby automatu o zpětném zavolání ani jednou nesplněny.
    • Dlouhá a nepředvídatelná doba dodání bez vysvětlení

Objednávka a platba přijata 12.11, inzerovaná dostupnost zboží do dvou dnů a 20.11 ještě žádná zpráva o stavu objednávky.
    17.11 přislíbeno mailem dodání do konce týdne, ale nic. Na tarmín dodání ani po slibech se nedá spolehnout.
    19.11 konečně úspěšný asi 15tý pokus o telefonní kontakt a přislíbeno expedování nejpozději 23.11. Tak uvidíme, potřeboval jsem zboží jako dárek 22.11. 10 (dní jsem považoval za dostatečně dlouhou dobu u zboží skladem) . Takže pozdě! Byla to špatná volba.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za veškeré komplikace s objednávkou. Došlo k technickým problémům na skladě, způsobeným koronavirem.
    Zboží se bude dnes odesílat a zítra bude na vaší adrese.

Petr, EOD.CZ

• Snad dobrá cena.
    • Zboží ještě nemám!

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za zpoždění dodání. Zboží zatím nedorazilo z externího skladu jak mělo. Dodavatele urgujeme aby bylo zboží co nejdříve doručeno.

• rozumné ceny

• dobrá cena, rychlé jednání

• široký sortiment zboží za příznivou cenu
    • přehledný web
    • výborná komunikace
    • rychlé jednání - od objednání po doručení

• Potřeboval jsem koupit tiskárnu. Tento obchod jsem si vybral kvůli tomu, že je blízko mého bydliště. Po zakoupení a zaplacení mi sdělili, že tiskárna není a vrátili mi peníze. Přesto tiskárna na jejich stránkách je i nadále, akorát se nepatrně změnila cena. Když jsem tam volal, bylo mi sděleno, že už zase není. Přesto, že obchod přímo nenedoporučuji- tak mne osobně zklamal.

Má binec na svých webových stránkách.

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, že jste nebyl spokojen. Platba u vaši objednávky vůbec neproběhla, tím pádem jsme vám ani nemohli vrátit peníze. O tento typ tiskárny je bohužel veliký zájem a z důvodu rychlého vyskladnění již bohužel žádný kus nezbyl. Tiskárnu na webu pořád máme, nicméně již od včerejšího dne není skladem.
    Neustále se snažíme naše webové rozhraní vylepšovat, tak abychom mohli poskytnout lepší zákaznický servis.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za veškeré komplikace spojené s objednávkou.
    Petr,EOD.CZ

• Rychlé doručení, dobrá cena i komunikace

• U daného objektivu nejnižší cena
    • Doprava zdarma
    • Rychlé vyřízení
    • Slyšel jsem, že měli problémy doručovat některé zboží, ale mě se to netýkalo. Objednával jsem na dobírku, takže i kdyby mi to neposlali, nic bych neztratil.

Dobrý, levný, rychlý eshop.

• Rychlé a včasné dodání zboží
    • Příznivá cena

Objednáno ve středu, na e-shopu zobrazeno doručení do pátku. Objednal a ihned zaplatil bankovnictvím s okamžitou platbou. Teprve ve čtvrtek odpoledne avizo přepravci o vyzvednutí balíku a v pondělí předání. Tahle rychlost se mi nelíbí. Kdybych věděl, že budu čekat tak dlouho, objednám v jiném e-shopu :(

Reakce obchodu EOD.CZ

velice se vám omlouváme za delší dobu dodání. Chyba se stala na naší straně. Vynasnažíme se, aby se zpoždění už příště neopakovalo.

• rychlost + cena