Přišel mi vadný výrobek, obchod nekomunikuje.Nedoporučuji maji pouze email na který nereaguji.

Dostal jsem vadné zboží, které nefungovalo. Tak jsem přikročil k odstoupení od smlouvy, ale zatím žádná odpověď ani peníze. Už je to 14 dní a na emaily nikdo nereaguje.
    Takto se řádný prodejce nechová. Musím konstatovat --- NIC NEOBJEDNÁVAJTE !!!! ----

• Nejnižší cena na trhu s doručením na adresu
    • Pozdní odeslání objednávky (zboží bylo skladem)

Bez jakékoli informace ze strany obchodu mi bylo zboží (které bylo skladem), dodáno s týdenním zpožděním.

• Nejsou platci DPH

obchod nemá nikde uvedený tel. kontakt což je velký problém,
    zboží jsem před týdnem vracela a nikdo se neozval, neodpověděl na email,
    v žádném případě bych si tady už nikdy nic nekoupila

• Zboží dorazilo v pořádku, ale po pár měsících je notebook na vyhození.

Je to podvodník,
    nekomunikuje jediný kontakt je Email, 24.11.2020 bylo zboží uhrazeno převodem. A do dnešního dne nic nepřišlo. Uvažujeme odstoupení od smlouvy a podání trestného oznámení vč. hlášení na ČOI.

Nedostatecna kominikace. Dlouha dodaci lhuta. Na prosbu o zmenu adresy nikdo nereagoval. Zbozi bylo objednano 13.11. a az 19.11. bylo prevzato do prepravy.

• Dlouhá doba od objednání do odeslání

• Zel ihned po zaplaceni TV jsem dostal email, ze nabizeny model jiz neni k dispozici, takze jsem dostal 2 moznosti: 1, jestli chci koupit jiny moel (za vetsi penize) 2, anebo objednavku stornovat...hrozna komunikace a samozrejme pouze emailem (emaily v polo cestine a v polo slovenstine (hmmm, divne...)

Tuto firmu EMIKO zcela jiste NEDOPORUCUJI!

• chtěl jsem koupit 2 iphony za 40.000czk. firma mi je nechtěla poslat na dobírku, prej jen platba předem :).
    když jsem je o to znovu požádal, už se mi nikdy neozval.

• nabízí zboží které nemají

• Zboží skladem odesláno až třetí den

Temer nulova komunikace se zakaznikem, nezajem. Jsem rada, ze jsem neplatila dopredu. Buhvi jak by to dopadlo

Na webu slibují zboží, které nejsou schopni dodat (např. loňský model). Dostupnost zboží byla ověřena také telefonicky a vše stále bez problémů. Po objednání zboží dojde ke zrušení objednávky z důvodu zničení zboží při přepravě apod., nabízejí jiný model, který je zrovna skladem.

• Po sepsání e-mailu, ze je dam na českou obchodní inspekci a PCR mi byli peníze ihned odeslány zpět na účet
    • Na webu nemají telefon jen e-mail na který nikdo neodpovídá
    • Nikdo ani přes e-mail s vámi nekomunikuje
    • Po týdnu, kdy měli peníze na ucte ihned mi napsali, ze zásilku předávají na Top trans, to byla lež, protože Top trans tam jezdil další týden a zásilku jim obchod nevydal

E-shop vůbec nedoporučuji, 14dni jsem čekala na zásilku a to jsem peníze odeslala dopředu ihned a nikdo semnou nekomunikoval až poté, co jsem napsala, ze e-shop udam na COI a PCR se mi pan obratem ozval, ze mi vrací peníze.

• 1-Komunikace pouze emailem. vadné zboží obchod nepřevzal.
    • 2-telefon pro reklamaci-nefunkční
    • 3-vadné zboží obchod nepřevzal.

Zboží mi bylo doručeno ale televize měla vadu obrazovky (svislé pruhy).Při reklamaci komunikace pouze emailem, telefon pro reklamaci-nefunkční, vadné zboží obchod nepřevzal. Celé to na mě působí velmi negativně-určitě nedoporučuji.

• Nádržka na vodu protéká, tvoří se pod ním pří použití kaluž, kávová sedlina je po přípravě kávy mokrá

Tento internetový obchod je šmejd, jelikož na reklamace nereaguje, nemá na stránkách uvedené tel. číslo, prostě když je problém, dělá "mrtvého brouka". EMIKO nikdy více

• Že obchod s takovým zaměřením a sortimentem není plátcem DPH je velmi divné...

• špatná komunikace, jen skrze mail
    • chybí jakýkoliv telefonní kontakt
    • doba dodání i když psali skladem více než pět dní

Zboží přepravovala Česká pošta jako balík do ruky, zboží (lg televize) jsem přebral osobně, balení nenesla známky poškození, proto jsem zaplatil.
    Po odbalení jsem zjistil rozsáhlé poškození displeje. Ihned jsem psal prodejci, ale ozval se až po dalším napsaném mailu. Komunikace slabá, chybí jakýkoliv telefonní kontakt. Reklamoval jsem poškození u přepravce, bohužel zamítnuto jako neodůvodněné. Dle mého již takto posláno od prodejce. Všem lidem kteří by chtěli něco koupit u tohoto prodejce a lákala je cena, nedoporučuji.