TV přišla v poškozeném obalu, takže jsem jí od dopravce nepřevzal
    a zrušil jsem objednávku. Od té doby se nikdo z obchodu neozval.

• nedodali ani po upozornění navod v češtině

• Absolutně nemohu doporučit, vybral jsem si TV s platbou na dobírku a spěchal na dodání. Nicméně mi obchod odmítl zaslat na dobírku a stále mi zasílal platbu převodem, což bylo nepřípustné, protože jsem měl vybranou a připravenou hotovost.
    • Nelze se s eshopem jakkoliv spojit.
    • Příště zakoupím u jiného prodejce.

Nikdy více u takového prodejce, nechápu portál Heureka, že spolupracuje s prodejcem, který klame.

• Cena?
    • Nízká cena zřejmě na úkor daňových úniků
    • Velice nemile mě překvapila faktura, že obchod není plátce DPH

Pro jistotu zboží již z tohoto obchodu nechci a koupím u ověřeného prodejce. Nechci živit něco nekalého.

• Nekomunikují a není zde žádné telefonní číslo

Zboží jsem se rozhodla vrátit řádně vyplnila jejich formulář a poslala na jejich adresu ! Napsal sem jim dva e-maily ani na jeden mi nedosla odpověď či mé peníze zpět ! Již nebudu nadále čekat a obrátím se na ČOI .. částka kterou mi obchod dluží je nad 5000kč tím pádem zvažují podání věci k projednání u PČR. Durovicova

• Dlouhá doba doručení
    • Nemají telefon, kam by člověk zavolal a zeptal se, když to dlouho trvalo......

Pokud vám přijde špatný kus, tak je velký problém v komunikaci s obchodem. Nejsou schopny řešit problém telefonicky, jen e-mailem. Kontakt Vám po několika prosbách neposkytnou a nereagují konkrétně na vaše dotazy.

Zboží jsem objednávala v pondělí, bylo dle obchodníka na skladě. Ten den mi přišlo potvrzení, že objednávku přijali a budou ji zpracovávat. Pak žádná informace až do čtvrtka, kdy po mé urgenci přišel e-mail, že zboží předali přepravní službě. Objednávám na internetu často a takové prodlení ve vyskladnění zboží, které je údajně na skladě, jsem ještě nezažila. V ten samý den jsem objednávala zboží i u jiného e-shopu a zboží jsem měla již ve středu doma (píši jen pro srovnání)

nelze platit hotově dobírkou,a není na ně telefonní číslo...

Lednice objednána 27.4.2020, polední komunikace ze strany obchodu o přijetí objednávky byla 28.4.2020, od té doby nic. Zvolila jsem i osobní vyzvednutí. Mám podezření, že tato firma jede na více e-shopech se stejnou kvalitou práce.

Dvoutýdenní dodací lhůta na notebook mi přijde příliš dlouhá. Na dotaz neodpovedeli. Telefonní číslo neni zveřejněno.

Mají napsáno Na skladě do 3 dnů, nakonec po 6 dnech jsem objednávku zrušil , nikam se nedovoláte na emaily nereagujou

• nízké ceny
    • Obchod nepřijal platbu kartou, žádal platbu na účet, obchod nemá telefon, nákup jsem zrušil

• o žádné nevím
    • nejsou plátci DPH

• rychlé vyřízení objednávky
    • Ani po týdnu od doručení zboží, nemáme fakturu,ani záruční list. ...Obchod nereaguje na e-maily, telefon neuveden

• Cena zboží
    • Nejsou plátci DPH.
    • Zboží, které uvádějí skladem ve skutečnosti na skladě nemají.

• Levnejsi cena

Obchod nema kamennou prodejnu, nema ani tel, vse resi jen pres email. Firma nepusobi seriozne. Vpripade poruhy vyrobku posilate zpet a rizkujete ztratu baliku a nebo nevraceni penez. Radeji priplatit a koupit nekde jinde.

• nekomunikuje neni sojeni

Produkt byl avizován na e-shopu skladem, po přijetí objednávky přišlo z obchodu storno.