• Žádné
    • Zboží nedodali a peníze nevrátili

Zloději

• Zboží nabízí, ovšem nedodává
    • Nabízí zboží, uvádí informace, které nejsou pravdivé, tudíž nabídka je klamavá
    • Nekomunikuje
    • ČOI je pro takové podnikatele jediné řešení

Dne 13.12.2016 v 11:50:12 jsem vytvořil objednávku v e-shopu www.em-mobil.cz (mají i web www.m-mobil.cz) na náhradní LCD Displej + Dotyková deska černá iPhone 6 – originál (14). U nabízeného displeje je uvedeno, že se jedná o originální díl pro iphone 6. Jelikož jsem již několik displejů měl, vím, že originální displej stojí všude kolem 3000 Kč. Proto jsem v objednávce v poznámce uvedl větu: Mám zájem o originální displej pro iphone 6 jak uvádíte v popise produktu. Nikoliv oem klidně i kvality aaa+ Pokud se nejedná o originální diplej, kontaktujte mne. Děkuji

Dnes je 27.12.2016, nejen, že se mne nikdo neozval, tudíž nemám žádnou odezvu o objednaném zboží ale především jeden iphone 6 mám stále nepoužitelný, protože čekám na objednaný originální displej pro iphone 6.

Že by společnost M-Phones Prague s.r.o., která obchod provozuje originální díl, který je uveden jako skladem vůbec neměla a nabízela neoriginální kopie z číny, které stojí kolem 600 Kč?

Uvidíme zda se firma veřejně vyjádří, každopádně obrázek o firmě M-Phones Prague s.r.o. jsi udělejte každý sám.

• POZOR!!! JEDNÁ SE PODVODNÍKA!!!
    • DISPLEJ Z E-BAY ZA 400,- VYDÁVÁ ZA ORIGINÁL A JEŠTĚ JE NEFUKNČNÍ!!!
    • NYNÍ SAMOZŘEJMĚ NEKOMUNIKUJE!!!
    • POZOR!!! JEDNÁ SE O PODVOD!!!
    • POZOR!!! JEDNÁ SE PODVODNÍKA!!!
    • DISPLEJ Z E-BAY ZA 400,- VYDÁVÁ ZA ORIGINÁL A JEŠTĚ JE NEFUKNČNÍ!!!
    • NYNÍ SAMOZŘEJMĚ NEKOMUNIKUJE!!!
    • POZOR!!! JEDNÁ SE O PODVOD!!!

POZOR!!! JEDNÁ SE PODVODNÍKA!!!

DISPLEJ Z E-BAY ZA 400,- VYDÁVÁ ZA ORIGINÁL A JEŠTĚ JE NEFUKNČNÍ!!!
    NYNÍ SAMOZŘEJMĚ NEKOMUNIKUJE!!!

POZOR!!! JEDNÁ SE O PODVOD!!!

Reakce obchodu M-Mobil.cz

moc nás mrzí že na dílu se projevila vada. Díl je originální.

Bohužel jsme od Vás nedostali žádnou informaci že by s dílem nebylo něco v pořádku a tím pádem jsme to ani nemohli nijak řešit. Pokoušeli jsme se Vás neáspěšně kontaktovat telefonicky ohledně zjednání nápravy aby bylo vše v pořádku.

Pokud tedy máte jakýkoliv problém s Vaším dílem ozvěte se nám prosím a sjednáme nápravu v nejkratším možném termínu.

Hezký den

• Dobra cena
    • Sliby

Reakce obchodu M-Mobil.cz

omlouváme se za způsobené potíže. Jak jsme se telefonicky domluvli chyba vznikla z důvodu neobjednání zboží přes eshop ale emailem. Po telefonickém kontaktu jsme se domluvili a zboží Vám bylo ihned odesláno.

Em-mobil.cz

• Excelentní přístup provozovatele eshopu.

• Skvela komunikace, rychlost dodani, kvalita zbozi
    • Doprava pouze ceskou postou

Zbozi dorazilo v poradku, dodani probehlo velmi rychle, zbozi je kvalitni.

• Nízké ceny
    • Absolutní nekomunikace ze strany eshopu

žádný obchod neproběhl

Reakce obchodu M-Mobil.cz

Dobrý den, omlouváme se za způsobené potíže. Bohužel tyto problémy vznikly na základě převodu eshopu na nového majitele. Omlouváme se za původního majitele eshopu.

• Super obchod i komunikace - určitě doporučuji....
    • Slabiny NEMÁ...

Super a těším se na další nákup....