• 0
    • podvodníci

Pan Henyš mi namontoval koncem roku 2016 vadný displej a od té doby se mnou přestal komunikovat. Ze začátku se různě vymlouval, potvrzoval odeslanou platbu, atd... Následně si nechal vadný displej zaslat a obratem mi poslal dobropis. V průběhu roku 2017 se různě zapíral, slyšel jsem spoustu opravdu zajímavých historek, až mi nakonec řekl, že již se společností M Phones Prague s.r.o. nemá nic společného, že už není společníkem ani jednatelem a změna v OR prý trvá dlouho. Mezitím firma změnila sídlo (již zapsáno) v OR a pan Henyš stále figuruje jako jediný společník i jednatel.
    Na začátku roku 2018 jsem podal žalobu o vydání elektronického platebního rozkazu, která byla kladně odsouzena a EPR již nabyl právní moci.
    V současné době mám tedy v ruce exekuční titul a budu se obracet na exekutora.
    Myslím si, že takto podvedených zákazníků bude víc, chystám se podat na společnost insolvenční návrh. Pokud byste se chtěli přidat, pište na [email protected]

• Koupil jsem dva displeje, oba přestaly během měsíce fungovat. pochybuji že to byl original.. oba jsem zaslal na reklamaci a od te doby se obchod neozval. Dluží mi peníze za 2 displeje.

Zloději

• NIC!
    • Zloději!

Plánuji podat hromadné trestní oznámení na pana Henyše a jeho "eshop" za okrádání a klamavou reklamu. Všichni, kteří byli okradeni a budou mít zájem se přidat nechť mi napíší na email: [email protected] do konce února. Předpokládám, že podvedených bude více. Zatím jsme 3 a částka se blíží k hranici 5.000,-

Reakce obchodu M-Mobil.cz

Dobrý den, rád bych Vám oznamil že společnost M-Phones Prague s.r.o. Tzn ani Pan Henyš, není již provozovatelem ani Majitelem uvedeného eshopu, bohužel nový majitel nám nesdělil svůj plán s tímto eshopem, pokud někomu nebylo doručeno zboží či vrácena platba kontaktujte nás na tel. 702604808. Bude to dořešeno k Vaší spokojenosti.

• Nekomunikují
    • zboží nedorazilo
    • jen slibují
    • po zrušení objednávky jsem ani po měsíci neobdržel peníze
    • podvodníci

Od této firmy si v žádném případě nic neobjednávejte, jsou to podvodníci.

• Výmluvy
    • Nekomunikace
    • Nefunkční zboží
    • Na zboží jsme čekali více jak 1 měsíc!

05.12.2016 jsme učinili objednávku která byla ihned zaplacena, 22.12 jsme se dozvěděli že prý nebyla doručena protože: nejprve že se nespárovala platba, pak že česká pošta nemohla doručit zásilku protože adresu nenašla - nikdo nás z jejich strany o žádném problému nekontaktoval ani emailem ani telefonicky. Bylo přislíbeno, že 2.1. bude zásilka odeslána, nicméně opět jsem telefonicky musela zjišťovat 5.1. proč nic nedorazilo, bylo mi řečeno, že již zásilku posílají. Až 11.1. byla zásilka doručena a display který jsme objednali na iphone po namontování v servise nefungoval. Nyní budeme doufat, že nám peníze vrátí zpět ... Bohužel jsme si dříve nepřečetli recenze na tuto firmu

• Žádné
    • Zboží nedodali a peníze nevrátili

Zloději

• Nekumunikují, když náhodou ano, nepředstaví se. Zboží neodeslali.

Podvodníci

• Zboží nabízí, ovšem nedodává
    • Nabízí zboží, uvádí informace, které nejsou pravdivé, tudíž nabídka je klamavá
    • Nekomunikuje
    • ČOI je pro takové podnikatele jediné řešení

Dne 13.12.2016 v 11:50:12 jsem vytvořil objednávku v e-shopu www.em-mobil.cz (mají i web www.m-mobil.cz) na náhradní LCD Displej + Dotyková deska černá iPhone 6 – originál (14). U nabízeného displeje je uvedeno, že se jedná o originální díl pro iphone 6. Jelikož jsem již několik displejů měl, vím, že originální displej stojí všude kolem 3000 Kč. Proto jsem v objednávce v poznámce uvedl větu: Mám zájem o originální displej pro iphone 6 jak uvádíte v popise produktu. Nikoliv oem klidně i kvality aaa+ Pokud se nejedná o originální diplej, kontaktujte mne. Děkuji

Dnes je 27.12.2016, nejen, že se mne nikdo neozval, tudíž nemám žádnou odezvu o objednaném zboží ale především jeden iphone 6 mám stále nepoužitelný, protože čekám na objednaný originální displej pro iphone 6.

Že by společnost M-Phones Prague s.r.o., která obchod provozuje originální díl, který je uveden jako skladem vůbec neměla a nabízela neoriginální kopie z číny, které stojí kolem 600 Kč?

Uvidíme zda se firma veřejně vyjádří, každopádně obrázek o firmě M-Phones Prague s.r.o. jsi udělejte každý sám.

• POZOR!!! JEDNÁ SE PODVODNÍKA!!!
    • DISPLEJ Z E-BAY ZA 400,- VYDÁVÁ ZA ORIGINÁL A JEŠTĚ JE NEFUKNČNÍ!!!
    • NYNÍ SAMOZŘEJMĚ NEKOMUNIKUJE!!!
    • POZOR!!! JEDNÁ SE O PODVOD!!!
    • POZOR!!! JEDNÁ SE PODVODNÍKA!!!
    • DISPLEJ Z E-BAY ZA 400,- VYDÁVÁ ZA ORIGINÁL A JEŠTĚ JE NEFUKNČNÍ!!!
    • NYNÍ SAMOZŘEJMĚ NEKOMUNIKUJE!!!
    • POZOR!!! JEDNÁ SE O PODVOD!!!

POZOR!!! JEDNÁ SE PODVODNÍKA!!!

DISPLEJ Z E-BAY ZA 400,- VYDÁVÁ ZA ORIGINÁL A JEŠTĚ JE NEFUKNČNÍ!!!
    NYNÍ SAMOZŘEJMĚ NEKOMUNIKUJE!!!

POZOR!!! JEDNÁ SE O PODVOD!!!

Reakce obchodu M-Mobil.cz

moc nás mrzí že na dílu se projevila vada. Díl je originální.

Bohužel jsme od Vás nedostali žádnou informaci že by s dílem nebylo něco v pořádku a tím pádem jsme to ani nemohli nijak řešit. Pokoušeli jsme se Vás neáspěšně kontaktovat telefonicky ohledně zjednání nápravy aby bylo vše v pořádku.

Pokud tedy máte jakýkoliv problém s Vaším dílem ozvěte se nám prosím a sjednáme nápravu v nejkratším možném termínu.

Hezký den

• NIC!
    • Objednal jsem displej na iphone, zaplatil predem platbou online. Objednavku jsem obratem zrusil z duvodu chybne objednaneho kusu. Jiz dva mesice se mi nedari ziskat penize zpet!

Nikdy víc!

Reakce obchodu M-Mobil.cz

Dobrý den, omlouváme se za způsobené potíže, platbu jsme Vám odeslali na účet co jste uvedl, bohužel ani po naší urgenci od Vás nemáme číslo účtu uvedené v dobropise (správně nemůžeme ani platbu vrátit).

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dobra cena
    • Sliby

Reakce obchodu M-Mobil.cz

omlouváme se za způsobené potíže. Jak jsme se telefonicky domluvli chyba vznikla z důvodu neobjednání zboží přes eshop ale emailem. Po telefonickém kontaktu jsme se domluvili a zboží Vám bylo ihned odesláno.

Em-mobil.cz

• náznak komunikace :-)
    • Nic nedorazilo

:-( smutné.

Reakce obchodu M-Mobil.cz

dle naší emailvé komunikace došlo k chybě v adrese, proto pošta nemohla balík doručit.

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

• Vstřícné zacházení před zahajením obchodu
    • Nefungující čínské zboží, které nakoupíte na ebay za čtrvtku částky
    • Tvrdí, že díly jsou originální, bohužel finální produkt je jen nefunkční částka
    • Po napsání problému je řešení reklamace - teda podle eshopu je to to, že vám napíšou ať jim produkt zašlete a nic víc (ani jak to bude probíhat, adresa apod.)

Nedoporučuji. Nefunkční čínská částka za 1620,-'

Reakce obchodu M-Mobil.cz

chápeme Vaše rozhořčení, ale bohužel občas se stane že díl může být vadný a vada se projeví až časem, v emailu jsme Vám zaslali informace jak postupovat a že nám display máte zaslat a my Vám zašleme nový. Na display máte 24 měsíců záruky. Dále srovnáváte OEM díl z ebaye který je velice odlišný od originálního proto je i cenový rozdíl. Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Hezký den

em-mobil.cz

• Excelentní přístup provozovatele eshopu.

• Kvalitní díly, rychlé jednání, super cena!

Naprostá spokojenost, doporučuji!

kvalitní díly, rychle dodani, skvělá komunikace

• Skvela komunikace, rychlost dodani, kvalita zbozi
    • Doprava pouze ceskou postou

Zbozi dorazilo v poradku, dodani probehlo velmi rychle, zbozi je kvalitni.