• zboží nedodáno, peníze ani po třech měsících upomínání nevráceny

je to podvod!!!! nemám zboží ani peníze, na tuto i další firmy stejné osoby jsou exekuce. nereagují

• zbozi je opravdu nejlevnejsi

• nereagují
    • neposlali peníze za odstoupení od smlouvy (balík vyzvednutý 23. 1. 2019)

Celkově: obchod VELMI NEDOPORUČUJI z několika zásadních důvodů:
    - balík nedoručen z důvodu nezastižení adresáta, nejspíše proto, že adresa uvedená na webu je jiná adresa než v podpisu jedné paní pracovnice, která mi na oznámení o odstoupení od smlouvy odpověděla (musí pro balík na poštu; vyzvednuto 23.1.2019). Když jsem na to poukázala, odpověď jsem nedostala.
    - nebyl nikde na webu dohledatelný formulář "Odstoupení od smlouvy", na který se v Obchodních podmínkách odkazují
    - na dotaz z 2.2.2019 ohledně odstoupení od smlouvy neodpovězeno
    - do dnešního dne jsem NEOBDRŽELA PENÍZE za vrácené zboží

Tovar nám nedorazil. Po zaplatení nám síce došiel potvrdzujúci email o našej objednávke, avšak potom už nič. Na email nereagovali, teraz sa mi už vrátil len naspäť s tým, že nie je možné ho doručiť, že doména neexistuje. Telefón nedostupný.

• Zboží mi nebylo doručeno, mobil je nedostupný, email se vrací jako nedoručitelný

Zboží jsem zaplatila předem, po dotazování , kdy zboží dorazí obchod nereaguje!!!!

S e-shopem jsem nekomunikovala, ani on se mnou. Dlouhou čekací dobu vyřešil nejjednodušeji, jak jen to šlo, malou pozorností, za kterou jsem velmi ráda a e-shopu moc děkuji.

• komunikace nulová, neodpovídají na e-maly, telefony
    • nezasílají zboží, po 10 dnech a to jen část i když na webu uvádí, že zboží je skladem
    • peníze nevrací
    • nenakupovat, podvodníci!!!

obloukem se tomuto obchodu všichni vyhněte!! nejhorší zkušenost s e-shopem. nejprve od vás vyberou peníze, a to okamžiku bez možnosti výběru, a pak s vámi absolutně nekomunikují. neberou telefony, neodpovídají na e-maily a zboží také neposílají. absolutně netušíte na čem jste, přitom u každého zboží bylo uvedeno, že je skladem. po 10 dnech hrůzy vám přijde část zboží. I když jsem zasílala písemný dopis o odstoupení od smlouvy a navrácení veškerých mých peněz. prostě a jednoduše si s vámi dělají co chtějí.

Dne 5.2. jsem zaplatil 320 kč za zboží online kartou.Dne 14.2.jsem mluvil s ing.Fabrickým tel. 728 315 305,bylo mi sděleno,že zásilku ten den odesílá.
    Dnes je 18.2. a zboží nedorazilo,telefon vyzvání, nikdo nezvedá a sms jsou ve stavu "zpracovává se".Dále budu věc řešit s Českou obchodní inspekcí.
    Marek Žalman.

Zboží zaplaceno a již 14 dní čekám na doručení

• Prvni objednavka bez problemu, vse ok
    • Na email jiz neodpovidaji, telefon neberou
    • Zasilka predem zaplacena po vice nez dvou tydnech nedorazila

• rychlé doručení

• Komunikace-hruza.na emaily nereaguji.Uz je to 14 dni a zbozi vubec nedoslo.v patek jsem tam volala.slubil,ze to jeste v patek odeslou.to ale pochybuji.navic ctvrty produkt ,co jsem si objednala uplne zmizel z jejich stranek.nejsou schopni poslat ani email ,ze zbozi vubec neni.u ostatnich produktu je jiz tyden-doba dodani 1 den.hruza.muj prvni a posledni nakup u nich.

• Nekomunikuje na e-maily neodpovídá telefon nebere

• Zboží skoro po dvou týdnech nedorazilo
    • Obchod nereaguje ani neinformuje o stavu objednávky

Nedali na výběr jinou platební metodu než zaplatit předem na jejich účet.
    Peníze za zásilku mají už déle než týden a dělají mrtvého brouka.
    Na dotazy neodpovídají.

Slabá komunikace, přes týden čekám na zboží, přestože je dávno zaplacené. Psala jsem email, kdy bude expedováno a zatím bez odpovědi.

Zboží bylo objednáno 19.1. a dodáno až 6.2.

Rychle dodání