tovar bol zaplatený 6.12., z obchodu napísali 12.12., že je objednávka vybavená a dodnes dovar nedorazil do zásielkovne

Reakce obchodu Elixi

Vážená paní moc se omlouváme, ale chyba není bohužel na naší straně, ale na straně přepravce.. Zásilku jsme dle propozic které jsme Vám zaslali emailem, předali Zásilkovně, ale Vaše zásilka dle dohledání, je vedená stále jako "na cestě"..

• rychlý obchod
    • rozumná cena

Velký výběr, levné zboží, rychlé vyřízení.

• objednávka z pohodlí domova

široký sortiment, příjemné ceny, vstřícné jednání

všetko v poriadku aj rýchlo

• Objednal jsem před deseti dny. Bylo uvedeno, že je zboží skladem. Platbu jsem provedl předem a zboží stále nemám :-(

Reakce obchodu Elixi

Dobrý den, omlouváme se, ale dle dohledání Vaší objednávky, byl balíček doručován prosřednictvím Zásilkovny 6 dní, za což bohužel nemůžeme... Hezký den.

bez udání důvodu zrušil objednávku

Reakce obchodu Elixi

Dobrý den, po 30 minutách od přijetí Vaší objednávky, jste byl omluvným e-mailem z důvodu vyprodání zásob (požadoval jste 20ks od jedné položky) informován o stornu Vaší objednávky. Mrzí nás to, ale produkt již bohužel nebyl skladem v požadovaném množství. Hezký den.

• Pohodlí nákupu z domova a hlavně rychlost dodání

pohodlný nákup z domova vše vždy proběhlo v pořádku

vše v pořádku

• Pokud není na skladě, lze si nastavit upozornění na naskladnění zboží
    • Dobrá cena
    • Nabízí zboží, které jinde většinou není

Zboží, o které jsem měla zájem nebylo nikde možné sehnat. Tento obchod byl jediný, který nabízel možnost nastavit si upozornění na naskladnění daného produktu. Za necelý měsíc mi přišel mail, že je zboží již naskladněno. Objednání a doručení proběhlo bez problému. Doručení bylo velmi rychlé. Zboží bych za tuto příznivou cenu jinde určitě nesehnala.

• super rychle

za příjemné ceny a dodání bleskové

Byl to první nákup , bez jakýchkoliv negativních připomínek, vše v nejkratším možném limitu

• Rychlost dodání. Veliká spokojenost.

Referentka nedokázala říci, jaký je rozdíl mezi produkty v balení 1kg za 149 a 299 Kč/kg a mlžila, ani neposlala slibovaný text do schránky, jinak vše ostatní v pořádku.
    Na stránkách obchodu by měl být vyzvednut rozdíl v produktech, pokud nabízejí různou cenu za obdobný produkt, to považuji za nedostatek obchodu.

Dlouhé prodlevy mezi potvrzením objednávky a zaslání zálohové faktury a následným zaúčtováním platby. Poté již vše běželo rychle.

• rychlé doručení, příznivá cena

S obchodem jsem spokojena, doporučuji.

Zboží jsem si objednala dopoledne a odpoledne už bylo na poště a jen proto,že byl víkend,tak došlo v pondělí dopoledne jako balík do ruky.Super rychlost .
    O žádné nevýhodě nevím.

Vždy rychlá dodávka

• Zboží přišlo včas a bylo v pořádku.