Výhoda - dobrá komunikace
    Nevýhoda - zboží neodpovídalo kvalitě, kozačky měli viditelné vady, dle mě nejspíš třída 2 a níže.

Objednala jsem dvoje boty,zaplatila 2x poštovné.Jedny boty dorazily ve špatné velikosti (tedy jedná bota).Zaplatila jsem tedy poštovné po třetí a boty vrátila.Opravdu se to vyplatilo!!!!

Boty dorazily poškozené, byla mi nabídnuta možnost nechat si je opravit v místě mého bydliště a následného proplacení opravy, nebo je poslat zpět k opravě. Poslala jsem boty zpět s průvodním dopisem, ve kterém jsem se ptala, jak mi bude vráceno poštovné. Od té doby nikdo z obchodu nereagoval, boty přišly zpět opravené po třech týdnech, ovšem bez jakékoli náhrady za poštovné a bez jakéhokoli vysvětlení na toto téma. Takže se mi obyčejné plátěné tenisky, původně levné, prodražily o 72,-Kč.

• Zboží jsem řádně vrátil, mám i nafoceno, bylo poškozené, a nikdo nereaguje, ani vysvětlení, budu se obracet na COI, všechny doklady mám, již jsem zjišťoval.Jiz jsem jednou nakupoval, zboží dorazilo také ne ve 100% stavu, přesněji kabelka, jako by byla 2 jakost, ale neřešil jsem to, ale tentokrat to dotáhnu do konce, takto to nejde.

Reakce obchodu Eliteshoes

Dobrý den, prosím kontaktujte nás na e-mailu [email protected] nebo na telefonním čísle 608 883697. Žádnou takovouto nevyřízenou vratku zboží neevidujeme. Vrácené zboží ihned po obdržení odbavujeme a proplácíme. Děkuji za Váši reakci a jsme s pozdravem. Petr Adámek - eliteshoes.cz

• Jak mohu zhodnotit zboží, které jsem dosud neobdržela? Rozhodně obchodu neprospívá, že posílá žádost o zhodnocení nákupu, aniž by si ověřil, zda zákazník zboží dostal, či nikoliv.

• Neni aktualizována dostupnost zboží

Takhle to opravdu nemá vypadat. Když si něco vyberu, zaplatím okamžitě a az za pár dnů mi přijde info, že zboží není dostupné a nelze ho už ani objednat od dodavatele...a dalších xdnů čekám na vrácení peněz...to není zrovna příjemné. Špatný dojem z obchodu nespravila ani nabídka 15%slevy, na jiný produkt.

• Přestože na internetu uvedené zboží v požadované velikosti nabízel, neměl ho. Ale ozvali se mi a nabízeli jiné s 15% slevou.

Nedoporučuji. Zboží pro mne v uvedené velikosti neměli.

• Většina zboží, tedy obuvi, neodpovídá velikosti, pokaždé, co jsem nakoupila, byla velikost menší o 1 až 2 čísla. Pravděpodobně je obuv italská a velikosti neodpovídají našim. Poprvé jsem nevracela, boty mi stále leží v botníku, je to velikost 39 lodičky, boty jsou tak specifické, že je nikdo neobuje. Buď jsou moc úzké a nebo příliš dlouhé.
    • Další zboží obuv jsem poslala zpět, zase lodičky vel. 40 odpovídá tak 38 až 39 a druhé sandály vel. 37 velmi úzké a ještě je dekorace opatlaná lepidlem.
    • boty jsem poslala zpět před týdnem, ještě se mi nikdo neozval, zda dorazily.

Kupovala jsem kabelky, s těmi jsem spokojená, ale obuv bych si už nekoupila. Pouze značky naše, ostatní neodpovídají naší velikosti, jsou o dost menší a úzké.

• velky vyber
    • nekomunikace

poskozene zbozi jsem vratila.bohuzel bez jakekoli komunikace prodejce.

• Nepravdivé informace na web stránce. Uvádějí zn. Rieker, ale zboží je jiné značky a kvality. Jednání zatím probíhá. Doufám, že mi vrátí peníze.

Pozor na obrázky, klamou.

Reakce obchodu Eliteshoes

Vážená paní, pokud si pod značkou Bel Canto, která je na hlavní fotce, ale i v detailu, to znamená, že ji vidíte 2x, představujete značku Rieker, nelze jinak než Vás poprosit, aby jste nepsala tyto nepravdivé komentáře. Jestliže dokáže fotka klamat, pak určitě méně nežli vy.

• nízké ceny
    • obchod nabízí možnost platbu kartou online, ale ta bohužel nefunguje
    • objednané zboží nebylo k dizpozici - objednávka byla zrušena ze strany obchodu (bylo nabídnuto alternativní zboží)

• Siroka nabidka
    • Bohuzel nabizeli zbozi, ktere uz nemeli skladem

Nevim

• pokud na vebových stránkách je zboží skladem
    • mělo by to tak být. Toto zboží je ještě dnes
    • 11.2.2014 skladem (11 dnů po oznámení, že zboží není skladem) na webových stránkách

nepřehledné stránky

• Boty mi neseděly, tak jsem je po telefonické dohodě vrátila zpět poštou, balíkem do ruky,tzn. byly doručeny prodejci do druhého dne. Již týden čekám na vrácení peněz.

• Stránky obchodu přehledné, dobré dodací lhůty.
    • Nekvalitní zboží,
    • neodpovídá ceně,
    • špatně zabaleno,
    • krabice obrovská na malou kabelku.
    • Zboží vracím a dále uvidím.

Nedoporučuji.

• Komunikace zbozi nemaji a doposud nevratili penize

• chybný popis materiálu
    • chybí tabulka velikostí

Našla jsem boty které jsem potřebovala.
    Přišlo mi zboží,které neodpovídalo velikostí ani materiálem.
    Vzhledem k této zkušenosti bych tento obchod nedoporučila.

• špatná komunikace

dodáno jiné zboží

To, že zboží není se může stát, als paní byla k tomu ještě velice neochotná.

• Před deseti dny jsem objednala zboží. Dosud nebylo doručeno. Obchod nekomunikuje