• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Objednal jsem si zboží a dorazilo něco jiného!

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

Dobrý den, nechápeme tuto reakci, bylo vám dodáno přesně zboží , které jste si objednal, což vyplývá z naší dokumentace a ani jste se neozval, že by vám došlo něco jiného. Nechápeme. Team Dormat

• Dlouhá dodací lhůta, byť inzerují zboží na skladě.

Na to, abychom dostali zboží za týden, nemusím využívat e-shop, který má zboží "na skladě".

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

Dobrý den, pokud si zvolíte platbu bankovním převodem, jako v této konkrétní objednávce, tak musíte počítat, že cca 2-3 dny trvá připsání peněz na účet, následně je objednávka vyřízená a předána dopravci. V této konkrétní objednávce byla platba připsána na náš účet ve čtvrtek, zásilka předána dopravci v pátek. Takže z naší strany objednávka vyřízená v nejrychleji možném termínu. Team ELHAP

• Dotazník o spokojenosti nákupu dorazil dříve než zboží.

Neplatit předem, zboží po deseti dnech od zaplacení stále nedorazilo.

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

Dobrý den, ke zpoždění dodání došlo vzhledem k tomu, že zákazník měl uvedenou platbu převodem, tudíž určitou dobu bylo připsání peněz na účet, následně byla zásilka vyexpedována a předána přepravní společnosti u niž se zdržela. Postup našeho e-shopu byl standardní, vyřízení proběhlo do 3 dnů od připsání peněz na náš účet, zdržení u přepravce jsme ovšem nemohli předpokládat, za což se omlouváme. S pozdravem team Elhap

• Našel jsem v něm to, co jsem jinde nenašel.
    • Produkt Logitech di Nuovo Mini je vynikající a toto je už můj třetí v pořadí. Klávesnice má ale životnost cca 3 roky apak vykazuje opakovaně "přilepení" klávesy a opakující se znak. Tato klávesnice má ale problém s baterií nebo nabíjením. Vyzkouším ještě prohození baterií mezi starou a novou a pak budu reklamovat baterii nebo celou klávesnici.

Jeden ze zajímavých obchodů. Dané zboží jsem jinde nenašel.

• Dobrá cena.
    • Čeká se déle.

• Velmi prizniva cena s porovnanim ost.prodejcu.
    • Nemam zadne pripominky.Vse je OK.Naopak jen pochvalu.

S firmou ELHAP jsem velice spokojeny.Hlavne s prijatelnou cenou,jen je delsi doba dodani,ale to se vyplati pockat za tuto cenu.Vysoce hodnotim ved.pana Ing.Hahna a vrele doporucuji kazdemu zajemci o nakup u teto firmy,kterou povazuji za bezkokurencni.Dekuji firme za OK jednani,ktere se jen tak na strankach nenajde a to kupuji hodne veci pres internet.
    Dekuji pane Ing.Vaclav Šouta.

• široký sortiment zboží
    • výhodné ceny
    • delší dodací doba

Spokojenost, obchod doporučuji

• Široký a levný sortiment svítidel.
    • Delší dodací lhůta.

Celkově jsem spokojen. Jediné mínus je delší dodací lhůta. Jinak dobrá komunikace, super levný obchod v oblasti svítidel a elektro materiálu.
    Nechápu negativní recenze. U mě bylo vše v pořádku.
    Děkuji a doporučuji.

• Špatná komunikace
    • Požadavek byl zaslat zboží poštou a přišel mi PPL.

Jelikož moje objednávka byla problémová, zboží si odsud už objednávat nebudu.
    Za zboží jsem platila bankovním převodem, musela jsem si volat, jestli platba dorazila, protože mi nikdo nebyl schopen poslat ani email. Při ujištění, že platba dorazila v pořádku, mi bylo řečeno, že zboží dorazí určitě ve středu, nejdéle ve čtvrtek. Bohužel přišlo až v pátek a ještě přes firmu PPL(kterou nesnáším), objednávka měla být poslána přes poštu, takto to bylo zadané. Bylo štěstí, že jsem byla doma, protože právě kvůli nedostatku času jsem chtěla poštu, abych byla pánem svého času a mohla si to vyzvednout, kdy mě by se to hodilo.(taky mám poštu vedle domu), takže nejen to, že to přišlo vcelku dost pozdě, ale to, že mi volal řidič z PPl, že převzali mojí zásilku mě teda fakt dorazilo. A podotýkám, že jsem ani nedostala od E-shopu vysvětlení o změně, z jakého důvodu atd.

• Delsi doba dodani

• Nekomunikuje

• Nízké ceny
    • Dodací lhůta

Velký výběr zboží za dobré ceny.

• nic jsem nedostal a zaplatil > Dobrý den, vaše objednávka byla vyřízená, doručení 4.11. S pozdravem, omlouváme se za mírné zdržení.
    • > --
    • > Ing. Lukáš Hahn - elektroshop ELHAP
    • > Družstevní 4
    • > 747 21 Kravaře
    • > [email protected]
    • > tel. 724 762 995
    • >
    • zatím jsem nic nedostal....

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

Dobrý den, vaše objednávka se zdržela na doručovacím depu, za což nemůžeme. Dle údajů byla doručena 9.11.2015. Omlouváme se za zdržení, nicméně ohledně vyřízení obj. se můžete informovat mailem či telefonicky. S pozdravem team ELHaP

• Dobrá komunikace
    • Rychlé řešení problému
    • Dodací lhůta (počítal jsem s tím, že bude delší)

• Delší doba dodávky zboží.

Doporučuji dalším zákazníkům.

• Skvělá domluva, ochota.
    • Nevím

Doporučuji všem.

• Zajímavý a široký sortiment
    • Doprava zdarma
    • Rozumné ceny
    • Výborná komunikace

Velmi solidní obchodník
    Poněkud delší dodací lhůta je vykompenzována dopravou zdarma.
    S klidným svědomím doporučuji všem

Poskytují zavádějící a nepravdivé informace