• Objednávka byla přijata. Vzhledem k tomu, že ani po týdnu nebyla doručena, tak jsem volal do obchodu, kde mi sdělili, že ji předali PPL a zjistí, kde zboží je. A zavolá. Majitel nezavolal, trak po opakovaném telefonátu se opět vymluvil a nakonec jsem dostal SMS: "Balíček se nenašel, raději objednejte jinde. S pozdravem a omluvou za komplikaci". Naprosto nevhodné a neseriozní jednání. S takovým jednáním jsem se doposud nesetkal!

Naprosto nevhodné jednání prodejce!

bez problémů, objednáno, doručeno, funguje :)

• žádná
    • Žádná komunikace
    • Nereagují na telefony ani e-maily
    • Pomalé webové stránky

• Dodací lhůta
    • Balení zboží (el. součástky volně v krabici o dvojnásobném objemu)

Zboží "skladem" dodáno za více jak týden

• Vědí co prodávají. Ochota zodpovězení dotazů.

• Zboží tehdy dorazilo.

• Nejlevnější cena
    • Nekomunikuje,neodpovídá

Nejlepší cena, zboží uvedeno jako skladem. Bohužel skladem asi nebylo, naštěstíi bylo zboží doručeno po cca 3.týdnech. Znovu už bych z tohoto e-shopu nekoupil.

Po objednani zbozi dorazila zprava z eshopu ze jednu polozku z objednavky nemaji, zdali maji dorucit bez ni, ma odpoved znela ano poslete.....Po 14 dnech a mych dotazech jaky je stav zadna odpoved eshopu a ani zbozi nedorazilo.

Objednané zboží, uvedené skladem, nebylo dodáno ani za 14 dnů, mezi tím objednávka bez jakéhokoliv upozornění někým stornována. Na můj dotaz e-mailem obchod nereagoval.

Dobrá cena.

Objednavka ani po deseti dnech nebyla vyrizena.

Vše v pohodě, dobrá komunikace, zboží v pořádku a brzy doručeno.

zboží prý bylo na skladě, ale expedovali ho až 5. pracovní den po zaplacení objednávky, od té doby se další (zatím) 2 pracovní dny toulá v PPL. Ti sice psali, že to doručují druhý den, ale nestalo se tak.

• Neseriozni komunikace a nedodání zboží, které bylo údajně dokonce skladem (nicméně jasné je, že pouze fiktivně)

S tímto eshopem nemá cenu ztrácet čas. Týden jsem čekal na zboží (v den fakturace mi bylo oznámeno, že předávají dopravci), pak nebrali ani telenon, jedina forma komunikace je zdlouhavý email. Zboží nakonec stejně nemám. Takto se business nedělá.

• Neposlal, nekomunikuje,...

Před 8 dny napsal že posílá a dosud nic nedorazilo ani PPL nedalo avízo, že by něco převzalo na doručení. Obchod nereaguje na emaily...

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

Vaše zásilka byla řádně odeslána, bohužel od vás žádný mail neevidujeme. Mohl jste nás kontaktovat telefonicky, když vám údajně na váš mail nepřišla žádná odezva. Snad vám zásilka dorazí v pořádku a vše bude dořešeno. S pozdravem team ELHaP

• rychlé doručení

• Rychle jednani, odborna pomoc

Dooorucuji

• nelze se dovolat, sem tam sms
    • klamání zákazníka - souhlasim s predchozim: dělají z něj doslova a do písmene bl....

Rozhodně neporučuji, pokud něco opravdu potřebujete.....

Zboží skladem nedodali ani po 7 dnech. Na e-maily nereagují. Totální neschopnost!

• Vse v poradku, rychost vyrizeni

Jsem spokojen a doporuciji.