• Velmi solidní chování a vystupování

• nižší cena
    • zboží dorazilo ve dvou dodávkách-druhá 16 dní od objednání

mohlo by být více komunikace,objednal jsem dva výrobky jeden došel po telefonickém dotazu po 10-ti dnech -účtována celá zásilka,s tím že druhá část došla po 16-ti dnech bez poštovného.

Objednaná lampa dorazila rychle a dobře zabalená, obchod zasílá včas informační maily - to je jediný důvod pro kladná hodnocení. Uvedené technické parametry ale neodpovídají skutečnosti - max. příkon je nižší než je uvedeno na stránkách. Lampu nebudeme vracet, protože pravděpodobně neseženeme lepší a nechce se nám ji vozit na poštu, ale kdyby obchod uvedl pravdivé údaje, ani bychom ji neobjednali a hledali jiné řešení.

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

Údaje přebíráme od výrobce, není možno údaje nijak měnit, ve vašem případě jsme neshledali nic v čem by se měly lišit. S pozdravem team ELHaP

• Nízké ceny a slušný sortiment
    • Dodání trvalo prilis dlouho....objednala jsem 3 ks lampicek a 1ks(lampicka)vůbec nedorazila a to bez vysvetleni či omluvy !

• Rychlost , supr komunikace

Vse na jednicku

• rychlé jednání,
    • nejlepší cena na trhu,
    • ochota dovézt zboží až do domu a bez požadavku na dopravné.

vybral jsem si zboží - čipy k ovládání dveří. Překvapila mne cena - pod průměrem nabídky. Pak ochota dovézt zboží na naši adresu.
    Rychlé jednání.
    Tímto děkuji. !!!

První na seznamu vyhledávače, přehlednost, nedostatečná rychlost vyřízení žádosti a expedice

• Přebírá fotografie výrobku od výrobce.Parametry a vlastnosti nezkoumá.Kupoval jsem oranžovou lampu,tuto barvu má jen vypnutá,po zapnutí se hodí do Holandského bordelu,je to rudé nebezpečí.

Když výrobce k výrobku dodá nepravdivé fotky apopis,prodejce neřeší případné nepravdy.

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

K dané obj. lze pouze říct, že není možné zkoumat každé zboží, zároveň to nedělá žádný prodejce. Pokud lampa nesvítí, tak jak uvádí prodejce je možnost její reklamace. Na výrobci je pak konstatování , zda reklamace je oprávněna či nikoli. S pozdravem team Elhap

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Měli by si v obchodě dát do souladu uváděné ceny se skutečností.

• dobrá cena
    • 3 měsíce objednáno, od pana Hahna zatím 2x emailová omluva, že zboží není a bude a kdesi cosi...
    • ve finále fasádní svítidlo nikde.
    • a pán nikdy nezvedá telefon - již jsem mu volal 5x
    • a ani nevolá zpět...

5x palec dolů

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

Zákazník v tomto případě byl informován, že zboží momentálně v objednaném počtu nelze dodat, neboť v celé ČR toto zboží bylo nedostupné. Objednávka následně vyřízená, zboží u distributora a mělo by být doručováno. Ke zdržení došlo z toho důvodu, že výrobce neustále posouval termín dodání, což bylo i zákazníkovi přeposláno. Co se týká komunikace, pokud se zákazník nedovolá na námi uvedené tel.číslo, může nás oslovit mailem, které pracovníci ihned zpracovávají a odpovídají. team ELHaP - zákazníkovi jsme se omluvili a doufáme, že již vše v pořádku dorazí.

• nízká cena
    • zboží bylo očividně již používané, neoriginálně zabalené a nefungovalo!

nízká cena a tomu odpovídající i nízká kvalita

Reakce obchodu Elektroshop ELHAP

Naše pocity z vašeho ohodnocení jsou docela rozporuplné. Na jedné straně se vyjadřujete kladně a následně hodnotíte záporně. Zboží vždy odesíláme nové, v originálním balení výrobce, nikdy se zboží nerozbaluje u nás. Pokud vámi objednané zboží jevilo určitou vadu či nefungovalo, měl jste se na nás obrátit a zboží reklamovat. Avšak žádnou reklamaci od vás neregistrujeme. S pozdravem team elektroshopu ELHaP

• speciallizaci
    • levnější než u místního řetězce se stejným zbožím

Se zbožím jsem spokojen

• Dobrý sortiment i cena. Rychlé vyřízení

Obchod rozhodně doporučuji

Nízká cena zboží, příznivé poštovné

• přijatelná cena
    • komunikace

Nedoporučuji, na zboží skladem se čeká dva týdny a přitom je čekací doba 3-5 dní. To však není až tak hrozné, ale místo zboží (konkrétně lampička) přišla jiná a přitom jsem u objednávky žádala o kontrolu zásilky, zda souhlasí s objednávkou. Nicméně obchod se k reklamaci doposud nevyjádřil.