Chtěl jsem jenom koupit pár malých součástek, ale jelikož nebyla cena
    do 200kč musl jsem připlatit 20kč balné. To mě hlava nebere. Proto už od
    nich nic!

Místo objednaných konektorů mě přišli cvičky!!

Vážený zákazníku,

Požádáme vás o nafocení zaslaného zboží, jak popisujete v textu. Cvičky nemáme v nabídce. :-)

Jine zbozi nez v popisu.

Reakce obchodu Elektromikulov

Požádáme vás o bližší informace.

Děkuji

• Platba předem nevyhovující. Zboží objednáno 29.12.2023 a dnes je 8.1.2024 a ještě nedorazilo a už si píší o hodnocení.

Vážený zákazníku.

Vaše objednávka byla stornována automaticky - nebyla uhrazena, způsob úhrady on-line přes platební bránu Gopay

Elekto Ivičič - otřesná komunikace s obchodem (e-shopem). Zaslání špatného kusu zboží,které má v nabídce nesprávně uvedeno! Tedy si zaplatíte poštovné,kdy vrátíte špatnou zásilku a prodávající vrátí pouze část z celkové částky. Opravdu super Už nikdy více!

• Žádné potvrzení objednávky, žádná komunikace obchodu takže vlastně nevím co a jak bude ze zbožím. Celková tragédie a žádnou horší zkušenost nemám! Vůbec nedoporučuji.

Vážený zákazníku.

Veškeré informace o vaší objednávce jste obdržel na váš mail
    Informace o vytvoření objednávky na mail XXXXXX @seznam.cz
    čt. 2.1.2023 21:23

2.11.2023 21:27 - Nastaven stav na 0-Přijato Přijato, čeká na zboží
    3.11.2023 7:31 - Stav P-Zpracovává se, čeká na zboží notifikován e-mailem na [email protected]
    informace o dostupnosti 5-8 dní
    10.11.2023 10:50 - Stav P-Připraveno k expedici notifikován e-mailem na [email protected]

Mail byl pro danou recenzi upraven

Ivičič

zboží bohužel zatím nedorazilo

Bylo mi zasláno oznámení že zboží bude do 2 dnů a dosud nedorazilo, proto objednávku ruším a zboží jsem si ojednal jinde.

13.9. 2023 zboží objednáno. Až 22.9.2023 oznámili, že zboží nemají. Nevím, proč to neoznámí ihned. Zbytečně jsem dlouho čekal . U jiných e-shopů zboží mají. Takže s prodlevu si ho objednávat jinde.

Něco malí na stránkách ale prodávají něco jiného.

• Dodán jiný typ metel sice dorazili metle správný model ale jiná délka . Měli jste napsané dlouhé ale poslali jste krátké oni totiž existují dva typy.

Měli by jste dát aspoň okótování daných rozměrů. Cena s poštovním je vysoká a aby se nám toto zboží válelo jen tak v šuplíku tak jistě uznáte že jde o vyhozené peníze. Asi to myslíte dobře ale skutečnost je někde jinde.
    Nezlobte se za kritiku D.O.

Vážený zákazníku,

Náhradní díly se objednávají konkrétně na daný model přístroje. Pokud v průběhu výroby došlo ke změně délky a daná skutečnost je nám vědoma, rádi velikost uvedeme. Pokud výrobce nabízí jen 1 typ, rozměry se neuvádějí.

Ivičič

• Obchod kasiruje platby cez GO PAY čo je najviac nespolahlivý sprostredkovatel platby na nete GO PAY mi funguje len na Skylinku , so všetkými inými platbami boli problemy, aj teraz moja banky oznamila že platba prebehla v poriadku go pay ukazal , že platba prebehla , obchodnik najprv napisal , že objednavku neprima , a v dalšom emaile , že prijma , čakam, čakam deodavku , až po týždni pozeram do banky a ono platba neprešla , Nikdy viac GO PAY.

OBchod za to nemože .

Asi hodinu po objednání jsem místo platebních údajů dostal stornování objednávky.

Vážený zákazníku,

Je nutné si překontrolovat způsob úhrady při vytváření vaší objednávky. V případě on-line platby, přes platební bránu Gopay, je nutné objednávku uhradit, při neuhrazení dojde k automatickému stornu objednávky.

• Firma zrusila dobirky na Slovensko.Je to velky nedostatek.

Vážený zákazníku,

Z důvodu vysokého počtu nevyzvednutých objednávek ze strany zákazníků jsme byli nucenu způsob platby - dobírkou zrušit.

• Hned po objednávce mě stornovali a hotovo

Vážený zákazníku,

• Nemají platbu na dobírku a po zaplacení přes kartu mi přišel e_mail, " vaše objednávka byla stornována" ..Nikdy více ! tento neobchod .
    V době objednávky bylo vše skladem, dodnes nemám zboží !

Reakce obchodu Elektromikulov

Vytvořil jste si 22.1.2023 tři po sobě jdoucí objednávky s online platbou přes platební bránu Gopay .
    Objednávka s koncovým číslem ..094 nebyla uhrazena a byla stornována ručně.
    Objednávka s koncovým číslem ..100 nebyla uhrazena a byla stornována ze strany zákazníka.
    Objednávka s koncovým číslem ..101 byla uhrazena a zpracována následující pracovní den. Objednávka obsahovala zboží, které nebylo skladem a uváděli jsme délku naskladnění 5-8 pracovních dní. Zboží jsme obdrželi 26.1.203 a následně expedovali 27.1.2023. Veškeré informace jste obdržel o dané objednávce v v 5 zaslaných informací na váš mail.

S pozdravem Ivičič

Zboží nedorazilo.

Zatím nedošel balíček,nemám co hodnotit.

Dodané zboží neodpovídalo fotografii u nabídky. Pracovnici obchodu přišlo zcela normální. Neomluvila se. Chyba je prý na mé straně. Měla jsem předpokládat, že obrázek je pouze pro ilustraci. Šlo o univerzální náhradní knoflíky ke sporáku. Jejich vzhled byl zcela jiný, než obchod na fotografii uváděl.

• Reakce zaměstnanců