• Objednaný tovar omylom poslali kdesi do Tramtárie,ešte to nemám.

• Objednal jsem 20 ks redukcí z patice E27 na GU10. Skladem byly 2, tak předpokládám, že zbylých 18 obchod naskladní a dodá jako kompletní objednávku. Místo toho mi bylo řečeno, že se jedná o výprodej, což nebylo nikde u zboží uvedeno a obchod mi nabídl, že zboží doobjedná, ale za několikanásobně vyšší cenu za kus. To jsem odmítl a tím pádem byla má objednávka zrušena obchodem. Tady již nikdy nenakoupím. Neuvádí tu všechny informace o zboží a nejsou schopni splnit danou objednávku.

• žádná výhoda
    • Elektro Ivičič je lhář a podvodník !
    • Název zboží : Objímka se zásuvkou ( !!! ) E27 s vypínačem OPW E-27 OBDRŽENÁ OBJÍMKA VŠAK ŽÁDNOU ZÁSUVKU NEMÁ !! JE TO PROTO NEPOUŽITELNÝ ZMETEK = TUDÍŽ NAPOROSTO NA PRD ! Skončila dnes v kontejneru na elektroodpad. Tři stovky v prdeli .

Varuji před nákupem v totálně neseriozním Elektro Ivičič v Mikulově !!!

Reakce obchodu Elektromikulov

Pane, kdyby jste se o uvedeném zboží informoval a nevypisoval nesmyslené recenze, nemusel jste plně funkční výrobek vyhazovat do kontejneru na elektroodpad. Postačilo odstranit krytku zásuvky, která je dána z výroby.

Tovar zatial nedorazil, neodpovedajú na e-mailovú komunikáciu a ani na telefóne čísla sa nedá dovolať.

Reakce obchodu Elektromikulov

Zboží jste si objednal 20.7.2020. Jednalo se o zboží na objednávku 5-8 dní. Zboží jsme obdrželi 24.7.2020 v odpoledních hodinách.
    Z důvodu uzavření provozovny v období 27.7.2020 - 2.8.2020 bylo zboží odesláno následně 3.8.2020

přišlo něco jinýho

Reakce obchodu Elektromikulov

Vážený zákazníku, objednáte si ND dle vašeho výběru, konkrétně řemen do magnetofonu, nemůžete počítat, že bude funkční i v hoblíku.

Ivičič

• Zboží zabaleno amatérským způsobem.Papírová trubka,na obou koncích pečlivě zalepená lepící páskou (nic proti tomu). Jenže, LED pásek (podsvit),volně pohozený,nezabalený, se cestou přilepil na tuto lepicí pásku. Při rozbalování se pásek natrhnul a poškodil vodivou cestu k diodám. Tak že bylo co opravovat hned po rozbalení.

Zbozi jsem si nechal podat přes Zasilkovnu. Zásilka neprichazela a cislo zásilky které jsem dostal bylo nefunkční. Řešil jsem to s obchodem, s vydejnim místem, se zasilkovnou. Nakonec se ukázalo, ze důvod je ten, ze obchod zadal zbozi jako vratku, tedy ve směru od zákazníka k obchodníkovi. Napsal jsem do obchodu, ze podle Zasilkovny je chyba na straně obchodu a ze mi to mají poslat správně. Už je to několik dni bez reakce...

• Komunikácia bez podpisovania, neosobná..

Nevedeli dodať IBAN, ani ho potvrdiť. Odoslanú platbu tvrdili, že nemajú. Po kontaktovani mojej banky "láskavo" preverili a zisili, že platbu dávno majú. Tovar mi stále neprišiel a medzitým žiadna komunikácia zo strany obchodu a anonymného odpisovateľa..

• Předražené poštovné a balné
    • Dlouhá doba dodání

Výhoda? Žádná, obchod jako každý.
    Nevýhoda? Tak já už nikdy nenakoupím v tomto obchodě. Dát za obálku o rozměrech 14x22 cm 98 Kč, navíc do Zásilkovny, tomu říkám výsměch zákazníkovi. Doprava trvala víc jak 14 dní, za tuto cenu je prostě směšné a předražené.

Vážený zákazníku.

Zboží, které není skladem na prodejně, nelze zaslat okamžitě. Pokud si objednáte zboží skladem externě a uvedeme předpoklad naskladnění 5-8 dní, jedná se o údaj informativní. Objednávka byla vytvořena 8.4.2020, zboží jsme obdrželi 17.4.2020 a následně odeslali. 17.4.2020 v pátek přepravní společnost balík expedovala na pobočku, 20.4.2020 v pondělí byl balíček doručen na výdejnu a byl jste informován. Zboží jste si vyzvedl 23.4.2020 Ivičič

• Součástka velikosti cca 25x15x13 zaslána v bublinkové obálce..mě vyšla na 200 Kč. Přehnaná cena balného a dopravy!

Objednal jsem si v obchodě žárovku do mikrovlnky. Přišla mi za čtyři pracovní dny. Po rozbalení jsem zjistil, že se jedná o žárovku již použitou, což jsem nezaznamenal, že by bylo někde na stránkách prodejce napsáno. Příště budu objednávat jinde a překvapovat se nechám až u stromečku.
    Hezké Vánoce 2019

Reakce obchodu Elektromikulov

Zásadně nezasíláme použité zboží. Zboží nižší kvality je označeno jako II. jakost. V případě nesrovnalostí se zbožím jste nás mohl kontaktovat..

Ivičič

Na eshopu bylo uvedeno, že je zboží skladem, což nebylo. Na dodání jsem čekala 10 dní.

• nevím o žádné.
    • i když je zboží skladem, stejně se na něj čeká skoro 2 týdny.
    • neinformovanost.
    • Ignorace.

Můj první nákup. Věci byli skladem, a na topnou spirálu jsem celkem chvátal, A doufal jsem, že když jsou věci skladem, že do 2-3 dnů je budu mít doma, jak je standartně v jiných obchodech. Bohužel nikoli. po 2 týdnech mi přišel dotazník jak hodnotim obchod, ale žádná reakce či omluva od obchodu proč se to zpozdilo, prostě totální ignorace. Až když jsem se ozval sám od sebe, tak poté, najednou během 2 dnů se to začalo odesílat.

Vážený zákazníku,

objednal jste si zboží, které nebylo skladem.
    Jednalo se o 3 položky. Topné těleso, past na myši, hubič hmyzu. U všech položek v okamžiku objednávky bylo uvedeno 5-8 dní. Bohužel, do uvedené doby dodání se vloudil i státní svátek, který zásilku posunul.

Ivičič

• Obchod poslal vybalené použité baterie NOKIA BP-4L.

• Dlouhá čekací doba.

Zatím nevím. Zboží objednané před 10 dny a zatím nedorazilo. Myslím že to je dost dlouhá doba na něco čekat a uvažuji že příště budu objednávat od někoho jiného.

Ani nezdůvodnil proč zrušil objednávku.Nedoporučuji.

Reakce obchodu Elektromikulov

Objednávka byla zrušena automaticky z důvodu neuhrazení objednávky, kterou jste si jako zákaznice zvolila přes platební bránu GoPay.

• Obsluha se plně nevěnoval a zákazníkovi Měla jsem pocit že obtěžuji

Reakce obchodu Elektromikulov

Vážený zákazníku. Za stísněné prostory se omlouváme. Nové sídlo prodejny se již buduje. Pokud ale předbíháte zákazníky, obsluha nebude vždy milá.

Zboží jsem objednal, neboť jej prodejce má v nabídce. Po té jsem obdržel email s textem, že zboží poptává od dodavatele. Od té doby, žádné zprávy.

• ani se neozvali

• Výhoda obchodu je pro obchod samotný že dodají jiné zboží většinou z druhovýroby a vyůčtují originál
    • Nevýhoda je pro zákazníka , který chtěl originál, protože druhovýrobu si mohl objednat jinde a za jiné peníze.
    • Nevýhoda při komunikaci mail s obchodem a přesvědčování že jste dostal co jste objednal.
    • Nevýhoda že pro rozdíl 150 Kč se nepustíte do vážnějšího sporu.

Tento obchod bych chtěl vymazat z hlavy , protože si objednáte spínač orig. Merloni za 300 a přijde vám spínač neorig. Rold za 150 po upozornění obchodu je vám vysvětleno , že jste dostal zboží , které jste objednal .Což není pravda komunikace nedopadla úspěšně a pro rozdíl v ceně nemá cenu se rozčilovat. Každopádně chci varovat ostatní zákazníky ,aby si dali pozor na to co objednávají a na to co přijde. Hlavně mě zajímá jak pod moji recenzi borec napíše , že jsem dostal co jsem si objednal a že vlastně jako vždy za vše může hloupý zákazník .(ještě že je to tak daleko od nás) Tak pozor na to a podívejte se více zpět do recenzí již se to stalo i někomu jinému .Místo jména je můj mail klidně zájemcům zašlu jak s vámi bude obchod komunikovat . Přeji hezký nákup Schneider. /www.elektro-ivicic.cz/vypinac-on-off-do-pracky-522005000-merloni-p125973/ http://www.elektro-nahradnidily.cz/hlavni-tlacitkovy-spinac-6-kontakty-p41007 a takhle se vydělává