• Dlouhá dodací lhůta
    • Neobjektivnost.

• pro mě žádné
    • komunikace
    • uvádí zboží skladem, které nemají

Telefonicky jsem byl ujištěn o termínu dodání. V ten termín jsem obdržel zpávu, že zboží není skladem a termín dodání posunuli o týden.

Zboží jsem objednal po telefonickém ujištění, že zboží je na skladě. Po dvou dnech jsem obdržel zprávu, že tomu tak není a že bude dodáno za čtyři týdny. Objednávku jsem následně zrušil.

• zboží, které mají skladem jsou schopny dodat až za týden, ale na stránkách to neuvádějí

dlouhá dodací lhůta, kterou na stánkách neuvádějí, když na stánkách uvádějí, že je zboží skladem i při osobním odběru musíte na zboží týden čekat.....

V tomto obchodě již nikdy nic nekoupím. Objednal jsem si zboží, u kterého psali "skladem", rovnou jsem jej zaplatil kartou a chvíli na to mi přišel mail, že zbož skladem nemají. Poté mi volala paní, že čekají na dodání a že se mi do týden ozve telefonicky. To se nestalo, pouze přišel mail, že zboží bude naskladněno začátkem následujícího týden. Týden je již v polovině a stále nic. Obchod NEDOPORUČUJI

Kupovaly jsme s kamarádkami jako dárek odšťavňovač a bohužel nás nenapadlo ho zkontrolovat. Jaké překvapení, když kamarádka psala, jestli jsme ho náhodou nekoupily z druhé ruky, protože v něm jsou zaschlé kousky ovoce a starý záruční list.

• Problémový dopravce nebo spatne zabalene zboží. Přišlo v naprosto dezolátním a rozpadlem stavu obalu.

• Zboží mi bylo odesláno až po mé urgenci.
    • velmi dlouhá doba dodání

V tomto obchodě jsem nakoupil náhodným výběrem

• Docela přehledné stránky.
    • Zboží není zkontrolováno při odeslaní, pouze jde o přeposlání zboží.

Vřele doporučuji si zboží ihned při předání zkontrolovat. Zvláště tehdy, kdy se objednáte jeden celek, který se skládá ze dvou kusů a dojde vám jen jeden. Jedná se tedy pouze o přeposílání nezkontrolovaného zboží. Při reklamaci pak musíte dlouho čekat na vyřízení od třetí strany, která je zodpovědná za vlastní dodání. Ceny jsou sice levnější, ale na úkor jiných služeb.

Reakce obchodu Elektro Chmelař

ještě jednou se mnohokrát se omlouváme za vzniké potíže.
    Přejeme hezký den.

Elektro Chmelař

Vzhledem k tomu ze hlavni motto je doneseme vam vse az na misto a kdyz se trikrat ujistim, ze kdyz nejsem doma opravdu dorazi 2 panove a donesou mrazak jako krava na misto a nebude se s tim muset tahat moje krehka polovicka a nakonec dorazi jeden bambula, nemam k tomu co rict.

• v daný okamžik výhodná koupě = cena zboží + cena dopravy
    • u zboží není dopředu zřejmé, ve kterém státě se vyrábí
    • naprosto nedostatečně zabalené zboží, rozvedu níže

Až po rozbalení potravinářské fólie bylo možné na krabci najít zemi původu. Bohužel se jedná o Rumunsko. Čas na výměnu již nemám, takže se budu modlit, aby chvilku vydržela. Toto je ale problém většiny e-shopů
    jako zcela nedostatečné hodnotím balení. Když si uvědomím, jak se zbožím zacházení balíkoví dopravci, jak s tím třískají, háží a mlátí, tak dvakrát omotat potravinářskou fólií opravdu nestačí. Naštěstí zboží v krabici dorazilo nepoškozené, ale krabice má pomačkané rohy - na dárku to nevypadá dobře.
    Jsou jiné obchody, kde balí dostatečně hodně a do bublinkové fólie.

Reakce obchodu Elektro Chmelař

Vaše recenze nás velice mrzí.
    Obzlášť protože vaše objednávka byla obratem vyřízena bez problémů.
    Bohužel výrobní továrny dodavatele opravdu nemůžeme ovlivnit a pokud je pro vás tato skutečnost rozhodující není problém nás s dotazem informovat a my vám tuto skutečnost dopředu prověříme. Samozřejmě máte na zboží zákonnou dvou letou záruku, takže v případě jakýchkoliv problémů nás neváhejte kontaktovat.

Veškeré zboží posílané poštou či jinou přepravní služnou je baleno do černé obalové folie a s převozem zboží není problém, pokud by snad přeci jen došlo k poškození zboří přepravcem opět nás můžete kontaktovat a mi s vámi reklamaci vyřešíme.

Stejně tak pokud nejste se zbožím spokojen můžete ho do 14ti dnů vrátit bez udání důvodu.

elektro Chmelař

• Objednávka převzata 2.11. a do dnes 25.11. nevyřízena.

Zřejmě nabízí zboží, které nejsou ani do třech týdnů schopni opatřit a doručit!

Reakce obchodu Elektro Chmelař

Děkujeme za vaši recenzi.
    Stejně jako předešlí zákazník se zápornou recenzí jste si u nás objednala Tlakoměr s adaptérem. I vás jsme kontaktovali a domluvili se, že adaptéry bohužel nejsou dostupné (proto žboží na dotaz) a že dodavatel momentálně neupřesnil datum naskladnění. Tlakoměry dostupné jsou, ale nechtěla jste zboží bez adaptéru, proto objednávku evidujeme a dostupnost prověřujeme.

Bohužel dokud nebude dostupné u doavatele není v našich silách vám adaptér dodat. Vše jsme s vámi telefonicky konzultovali, proto nás vaše recenze velice mrzí a věříme, že zboží bude včas dodáno. Samozřejmě se za prodlevu a nedostupnost u dodavatele velmi omlouváme.

• Doprava zdarma.
    • Nabízí zboží, které nemohou dodat !

Nabízí zboží, které nemohou dodat, protože ho zkrátka nemají. Plusem budiž, že aspoň zavolali. Zatím čekám na dodání i když jsem peníze poslal předem. Velikým kladem naopak je, že doprava je zdarma, což oceňuji.

Reakce obchodu Elektro Chmelař

Objednal jste si u nás tlakoměr s adaptérem s dostupností na dotaz. Snažili jsme se dostupnost více specifikovat, bohužel moemntálně jsou dostupné jen tlakoměry, adaptér dodavatel nemá jak jsme avizovali.

Děkujeme za recenzi a doufáme, že vám nakonec zboží v pořádku dodáme v co nejkratším možném termínu.

Děkujeme,
    Elektro Chmelař

• zboží jsem ani po cca 1 měsíci nedostal.Nemám ani informaci o případném dodání a to ani po po tel. hovoru.

Reakce obchodu Elektro Chmelař

Vaše recenze nás velice těší, telefonicky jsme vám situaci vysvětlovali. U příslušenství k výrobkům Panasonic, nám bohužel dodavatel nesdělí přesné datum dodání. Když jsme vám nabídli objednávku evidovat a o případné dostupnosti vás informovat, sám se sdělil, že si objednávku ještě rozmyslíte.

Proto nebyla vaše objednávka dále řešena, ale i tak v případě dostupnosti zboží byhom vás inhned informovali.

Celá situace nás velice mrzí, bohužel ale u zboží "na dotaz" se může stát, že je i delší dobu nedostupné.

Buďte s pozdravem,
    Elektro Chmelař

Objednal jsem si SODASTREAM Sirup. Sirup je již po expiraci. Komunikace s eshopem je zatím nulová.

Reakce obchodu Elektro Chmelař

Děkujeme za recenzi, i když nás velice mrzí.
    Ještě jednou se vám touto cestou omlouváme za nedopatření s prošlou expirací. Z naší strany došlo k omylu a my doufáme, že jsme již vše upravili k vaší spokojenosti.

Elektro Chmelař

• Nakoupit jsem se rozhodla,protože bylo skladem zboží,které jsem chtěla

Nákup v tomto obchodě jsem chtěla uskutečnit,protože měli zboží ,které jsem chtěla skladem,doprava byla zdarma.Po objednání mi byla obratem zaslána proforma faktura,kterou jsem okamžitě zaplatila.Za dva pracovní dny mi bylo sděleno,že zboží skladem není a bude až za měsíc a půl.Objednávku jsem tedy zrušila,protože jsem zboží potřebovala hned.Nechápu,proč bylo uvedeno jako skladem,když ho na skladě neměli a ještě si ho nechají zaplatit.
    Objednala jsem jinde a za dva dny jsem zboží měla.
    Z tohoto důvodu bych tento obchod nedoporučila.

Reakce obchodu Elektro Chmelař

Děkumeme za vaší recenzi a omouváme se za vzniklé komplikace. Bohužel vámi objednané zboží bylo přes víkend doprodáno, proto došlo k prodlevě a chybnému zobrazení dostupnosti. Zboží jsme poptávali u dodavatele a následnou dostupnost vám co nejdříve sdělili.
    Za vzniklou situaci se vám tímto ještě jednou omlouváme.

elektro Chmelař

Prostě ho doporučuji.

Reakce obchodu Elektro Chmelař

Děkujeme za kladnou recenzi a doporučení našeho obchodu.

• Cena, doprava
    • Komunikace - bez vlastní iniciativy bych se termín dodání nedozvěděl ani po 3 dnech od objednání, termín dodání - dle nabídky dodání za cca 3 dny, čekali jsme 2 týdny! Výnos do patra - bez naší asistence by výnos pračky jeden řidič těžko zvládal a záda mám namožené ještě dnes. Takto si službu výnos do patra nepředstavuji.

Komunikace - bez vlastní iniciativy bych se termín dodání nedozvěděl ani po 3 dnech od objednání, termín dodání - dle nabídky dodání za cca 3 dny, čekali jsme 2 týdny! Výnos do patra - bez naší asistence by výnos pračky jeden řidič těžko zvládal a záda mám namožené ještě dnes. Takto si službu výnos do patra nepředstavuji. Jinak vše za dobré ceny.

Reakce obchodu Elektro Chmelař

Vaše recenze nás velice mrzí. Bohužel naše provozní doba je pouze ve všední dny. Proto se můžou informace o objednávce opozdit. Když jste volal akorát jsme vám zjištovali konkrétní dostupnost zboží, které bylo nadotaz, proto došlo k opoždění, jak jsme si vysvětlovali při telefonickém hovoru.
    Ano je možné, že když jste zboží objednával byl kus ještě skladem, moc se tímto omlouváme, ale zboží jsme vám dodali co nejdříve. Jakmile bylo naskladněno od doavatele potvrdili jsme vám dodací termín a domluvili se s vámi na závozu. Doufali jsme, že to tak bylo v pořádku.

Vaši stížnost na výnos dopatra projednáme s konkrétním řidičem. Samozřejmě nás mrzí, že jste nebyl spokojen. Služba výnos do patra zdarma je u našich zákazníků velmi oblíbený a nesetkáváme se s problémy.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a nedorozumnění.
    Elektro Chmelař

zboží bylo skladem, objednala jsem, týden se nic nedělo, žádná odezva, zavolala jsem a bylo mi řečeno, že zboží není a minimálně další měsíc nebude. Paní byla velmi milá, nicméně si myslím, že je povinností obchodu informovat o nedostupnosti zboží.

Reakce obchodu Elektro Chmelař

Děkujeme za vaši recenzi. I když nás vaše nespkojenost samozřejmě velice mrzí.
    Vámi objednané zboží již není delší dobu dostupné, proto nechápeme, jak mohlo svítit skladem, při kontrole vaší objednávky již bylo na dotaz :(. Pravděpodobně došlo k nějaké vnitřní chybě systému a zato se vám samozřejmě velmi omlouváme.
    Bohužel se nám nepodařilo vás ihned zastihnout. Vlivem státního svátku a víkendu byla bohužel informace o dostupnosti pozdržena.
    Když jsme se kontaktovali již jsme objednávku vyřizovali dle vzájemné domluvy.

Doufáme, že teď již bude vše v pořádku k vaší spokojenosti.

Děkujeme a ještě jednou se omlouváme za prodlevu.