• nekomunikativnost
    • nespolehlivost

Ještě že jsem nezaplatil dopředu, neumím si představit, jak bych z obchodu mámil peníze zpět.

Zboží jsem si vybrala z nabídky, objednávka byla přijata a pak oznámeno, že mají poslední kus, který je poškozený.....toto se stalo 2x za sebou, vždy při jiném druhu zboží.

Zboží jsem objednala, ale přišlo jiné. To jsem vrátila a dodnes nemám zpět peníze. Mezitím nám přišla objednávka na původní zboží a nakonec byla zrušena, že prý jsou všechny kusy poškozené....komunikace s obchodem , ale slušná.

• Zboží nedorazilo a peníze mi nebyly vráceny.

• Dobrá komunikace a snaha najít řešení.
    • Dlouhá doba dodání

Zjistilo se, že objednané zboží, které mělo být skladem , bylo skladem v Polsku. Z časových důvodů jsem objednávku zrušil.

• Špatná komunikace,dlouhá doba dodání
    • žádná komunikace

• Zboží ani po telefonické urgenci stále není k odběru

Naprostý nezájem a neochota obchodu o zákazníka

• Navod neodpovida funkcím vyrobku

• Doba dodání je neúnosně dlouhá. Objednané a zaplacené zboží dosud nedorazilo!

Zboží bylo objednáno 13.9.2019 a byla obratem provedena úhrada dle dispozic obchodu. Do dnešního dne nyproběhla ze strany obchodu žádná komunikace a nezareagoval ani na urgenci.

• dle internetových stránek zboží skladem ale dodací lhůta neurčito

Obchod jen potvrdil přijetí objednávky. Ještě ten den jsem zaplatil, ale ani po dvou týdnech zboží nedorazilo a obchod nedal žádnou zprávu, kdy dorazí.

Naprosto nekomukativní na houby.

zboží sice dorazilo hned třetí den,ale bylo poškozené,vracela jsem ihned zpět po telefonické dohodě a do dnešního dne (14.3)jsem neobdržela peníze zpět

• vracením zboží by mi stoupli náklady a po telefonické reklamaci a prístupu jsem byl znechucen.zboží za 103 euro jsem dal kolegovi se slevou,kterou jsem zaplatil já.dekuji více nechci.

Reakce obchodu Electrohouse

Dobrý den, velice nás mrzní nastalá situace, nicméně si dovolím na Váš příspěvek reagovat a podat vysvětlení: během Vaší telefonické reklamace Vám kolega sdělil možné varianty postupu, které jste bohužel odmítl akceptovat. Tyto varianty jsou klasické při postupu reklamace zboží. Tzn. vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě nebo reklamace zboží zasláním do našeho servisního střediska. Bez provedení těchto úkonů bohužel není možné Váš požadavek dále řešit (toto by požadoval kterýkoliv e-shop). Kolega od Vás také žádal fotografii případného poškození, ani s tímto jste nebyl svolný. Každopádně zmíněné možnosti pro vyřízení Vaší stížnosti jsou stále platné, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem tým electrohouse.cz

• Nehodnotil bych obchod, možná je v pořádku, neměl jsem to možnost posoudit v důsledku vykutálené kurýrní služby, kterou používají.
    • Setkal jsem se s jedinou slabinou, a to bohužel podstatnou -doručovací službou. Že si někdo bude v rámci svého podnikání dělat z člověka blázny, namísto aby se choval jako profesionál, to mě dosud nenapadlo.

Nehodnotím obchod, ale rozhodně nikomu nedoporučuji žádnou službu, kde figuruje doručovatel In Time. Jestliže jsem 3x čekal na místě v dohodnuté době, až se uráčí přijet, a objednané zboží stále nemám (bez jakékoli omluvy či snahy věc napravit), to nepotřebuje další komentář.

Reakce obchodu Electrohouse

Dobrý den, tato situace nás velice mrzí a velice se Vám omlouváme. Průběh doručování jsme prověřovali u společnosti InTime, která nám bohužel poskytla jiné informace. Bohužel nejsme schopni plně ovlivnit práci kurýrní služby. Momentálně pracujeme na změně kurýrní služby tak, aby k dalším takovýmto nepříjemným situacím nedocházelo.

• zboží dorazilo rychle
    • špatné informace o zboží

Objednal jsem si zboží, které mělo mít poškozený obal, bohužel přišlo zboží, které bylo použité, opotřebované a ještě chybí díl. Rozhodně toto musel vědět i prodejce!!!
    Bohužel zboží už nemohu vrátit, 14 dní uteklo - byl jsem mimo domov.
    Je to alespoň zkušenost.

• vyhodna cena produktu
    • Problem s dodavkou zbozi. V podstate to dopadlo tak ze sem si musel zbozi na vlastni opetovne naklady vyzvednout a zaridit dodavku osobne. Stravil sem tim pul dne. Z obchodu se mi uz nikdo neozval. Dodavkova sluzba intime taktez totalni katastrofa.

Nulovy servis pro zakazniky. Spatna komunikace respektive zadna.

• Špatný popis zboží

V popisu zboží bylo poškozený obal,zboží bylo vybaleno,opětovně zabaleno s evidentně viditelnou vadou,jednotlivé prvky antény byly poškozeny,to že je zboží poškozeno tímto způsobem nebylo v popisu zboží ani zmíňky.
    Další nákup u této společnosti již v žádném případě neplánuji.

• Pruznost prodeje
    • Nedodany navod k uvedeni nakodovani dalkoveho ovladace k pohonu brany GT 300,neplatne tel. cislo na fakture a ve web.strankach,nekomunikativnost

Nedoporucuji