• nekomunikativnost
    • nespolehlivost

Ještě že jsem nezaplatil dopředu, neumím si představit, jak bych z obchodu mámil peníze zpět.

• obchod je zde již dostatečně ohodnocen jinými nespokojenými zákazníky
    • nekomunikace
    • výmluvy
    • neserióznost
    • nespolehlivost

Aniž by mě kdokoliv upozornil na problémy s mojí objednávkou, po 10 dnech prodlení jsem se na svou objednávku dotázal a dostalo se mi této odpovědi: "Bohužel se vyskytla závada na Vašem produktu. Bohužel byl produkt skladem poslední a nevíme, jestli dodavatel tento produkt dodá. Dále se vedení společnosti rozhodlo reorganizovat E-shop z důvodu nízké rentability tržeb. Z tohoto důvodu musím objednávku zrušit."

Ještě že jsem neplatil předem, s tímto neseriózním přístupem si ani nechci představovat, jak bych z nich mámil zpět svoje peníze! Tady už nikdy - a všem doporučuji totéž.

Zboží jsem si vybrala z nabídky, objednávka byla přijata a pak oznámeno, že mají poslední kus, který je poškozený.....toto se stalo 2x za sebou, vždy při jiném druhu zboží.

Zboží jsem objednala, ale přišlo jiné. To jsem vrátila a dodnes nemám zpět peníze. Mezitím nám přišla objednávka na původní zboží a nakonec byla zrušena, že prý jsou všechny kusy poškozené....komunikace s obchodem , ale slušná.

• Zboží nedorazilo a peníze mi nebyly vráceny.

• Tel kontakt pro úspěšné doručení.

• Dobrá komunikace a snaha najít řešení.
    • Dlouhá doba dodání

Zjistilo se, že objednané zboží, které mělo být skladem , bylo skladem v Polsku. Z časových důvodů jsem objednávku zrušil.

• Ojedinělá nabídka zboží

• ochota.

• Vše proběhlo bez problémů
    • Naprostá spokojenost s vyřízením objednávky

• Dostupnost a funkční zboží

• Špatná komunikace,dlouhá doba dodání
    • žádná komunikace

• Zboží ani po telefonické urgenci stále není k odběru

Naprostý nezájem a neochota obchodu o zákazníka

Komunikace v pořátku. Doručení bylo rychlé a bez porušení.

Celková spokojenost se vším, rád znovu.

• Navod neodpovida funkcím vyrobku

• Doba dodání je neúnosně dlouhá. Objednané a zaplacené zboží dosud nedorazilo!

Zboží bylo objednáno 13.9.2019 a byla obratem provedena úhrada dle dispozic obchodu. Do dnešního dne nyproběhla ze strany obchodu žádná komunikace a nezareagoval ani na urgenci.

• dobrá cena
    • dodací lhůta týden