9 dní po nákupu zboží stále nedorazilo ikdyž je skladem. Žádné info z obchodu krom e-meilu potvrzujícího nákup hned po objednávce.

Špatně naceněné zboží a objednávku zrušili.

• Lepidlo přišlo vyschlé nepoužitelné Reklamace zatím není vyřízená.

žádná komunikace z jejich strany

Na zboží čekám již týden a není možné se do obchodu dovolat, abych zjistil, zda vůbec dorazí. Snad je to opravdu jen dočasný stav...

• Neodpovídají na mail nemohl jsem se dovolat

Reakce obchodu e-Železářství.cz

Dobrý den, objednal jste si zboží ( výměník do kamen) co není skladem, kde jsme pro Vás zjištovali dostupnost zboží, bohužel se nám nepovedlo se Vám několikrát dovolat na tel co uvádíte. Zakázku jsme tedy stornovali.
    S pozdravem Kulhavý

katastrofa,tady ta pofiderni firma chce hodnoceni na zbozi co ani po 6 dnech nedorazilo to svet jeste nevidel tu jejich drzost,komunikace zadna,zbozi pry maji skladem a za cely tyden ho nebyli schopni dorucit,objednavku jsem zrusil a u nich si neobjednam uz nic jsou jine firmy a 100x lepsi kde mate zbozi do druheho dne a ktere s vama komunikuji ne jak tady tady firma jestli se to vubec da nazvat firmou.

• Nekomunikují, nelze se nikam dovolat ani dopsat OPAKOVANĚ.

Obchod je možná v pořádku, nevím, ale doprava DPD je katastrofa.
    Zakoupeno 21.7., dnes dorazila SMS, že zboží konečně dorazilo, ale na jiné výdejní místo, které bude otevřeno až v pondělí 31.7.2023.
    Takže zboží snad obdržím za krásných 10 dní....
    A.

Dodavatel nekomunikuje, neinformuje zda je zboží na cestě a pod.Objednávku jsem udělala 24.4.2023, do dnešního dne nemám žádnou informaci.

• Pozdní dodání a výrobek poškrábaný

• zboží nedorazilo (týden), na email s dotazem jestli dorazí nodpověděli (24h)

nekupovat

• nikdo vám nedá vědět jak se obědnávka chystá ..da sis hruza

• Zboží dorazilo v pořádku, ale prodejce garantoval dodání do 24 hodin a do 12.10., přesto zboží dorazilo až 17.10. Jediný důvod, proč jsem zde zboží objednal, bylo právě kvůli tomu rychlému termínu dodání.

Zboží dorazilo v pořádku, ale prodejce garantoval dodání do 24 hodin a do termínu 12.10., přesto zboží dorazilo až 17.10. Jediný důvod, proč jsem zde zboží objednal, bylo právě kvůli tomu rychlému termínu dodání. Do obchodu se nedá dovolat a na emaily nikdo také neodpovídá. Jinak zboží dorazilo v pořádku.

• Obtížná komunikace

Téměř týden od objednání, ze strany obchodu žádná informace ohledně doručení zboží. Telefon nezvedli.

Objednala jsem si zboží.Zatim nedorazilo, obchod nereaguje.

• Informace zakaznika

Jak na zvedani kmenu naprosto nepoužitelný. Obchod nereaguje ani na 2 dotazy k řešení...

• TELEFONY NEBEROU, FAX CO UVADEJI NEFUNGUJE, NIKDY NEDORAZILO A POKUD DOJDE, NIKDO NEPŘEVEZME. PROTOŽE JSEM SI TO MUSEL JET KOUPIT DO 50KM VZDALENEHO OBCHODU CO TO MĚL. MACHROVALI ALE, ŽE DRUHY PRACOVNI DEN U MNE A MAJÍ SKLADEM. Jukněte jakou mají pracovní dobu, počet kontaktů atd... Já kouknul až pozdě. Naštěsí dobírka... UFF ... Nejspíš pěkný tunel, nebo zoufalý přeprodejce co nestíhá .... Dle WEBu rodinná firma, ale nic tomu nenasvědčuje!!! DEJTE SI BACHA !!!

ZDE SI NIKDY NIC NEOBJEDNAVEJTE !!!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.