Objednal, zaplatil předem. A do dnešního dne nemám zboží ani peníze.

• zboží dorazilo o den později než obchod deklaroval emailovou potvrzovací zprávou. Chyba byla na straně obchodu, ne přepravce. V době potvrzení vyskladnění zboží obchod zboží fyzicky neměl zajištěno.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Objednávku jsem zaslal 19.12.2020 a hned zaplatil,vše bylo údajně skladem,takže jsem doufal,že zásilka dorazí do konce roku.To se však nestalo a tak jsem 4.1. zásilku urgoval.Bylo mi sdêleno,že mají inventuru a že mi to hned pošlou.To splnili a zboží dorazilo 6.1. avšak nastal další problém s fakturou,která byla vystavena už v novém roce.Po dalšīm týdnu komunikace jsme zdárně obdrželi správný doklad.

• Místo rozmrazovače zámků mi přišla lahvička, na které byla nalepena pomačkaná a ušmuslaná samolepka s fixou naškrabaným nápisem rozmrazovač zámků 50ml. Něco takového jsem ještě neviděla a ani mí známí, kterým jsem se se zaslaným zbožím pochlubila. Škoda je, že není možné přiložit foto. Ostatní objednané zboží bylo v pořádku.

• Kontrola expedice

Vše sice přišlo včas ale jiné, muselo se reklamovat po 3 dnech přišlo to objednané dle faktury.Chyba skladníka expedice.

Po více jak týdnu zboží nedorazilo a obchod ohledně datumu odeslání nereaguje.

• dobrý výběr
    • ceny
    • dodáno až po dotazu kdy mi bude objednávka dodána

nejsem moc spokojená s obchodem,objednávka přijata a tím to končilo
    po dotazu email a SMS byla teprve zásilka odeslána
    zboží přišlo sice v pořádku,ale obal byl jen nasazený pořádně nedržel

• Na nedodržení dodací doby a urgenci reagují rychle!

Čerpadlo odesílají do 48 hodin,již po urgenci jsem je dostal za šest dnů.Umožnili mi zvýšit si kondici vynášením vody ze sklepa.

• Po urgenci objednávky bez reakce.

• Zboží objednané 14 dní a stále nedorazilo. Ani žádné info o stavu objednaného zboží.

• Navod je nesrozumitelným.Dodavatel si nedal.praci navod přeložit.Rozšířený.Ladislav Dvořák Teplice

• žádné výhody tento obchod nemá
    • obchod neumí odeslat zásilku

chtěl jsem, aby zboží zaslali Českou Poštou. Vúbec mi neodpověděli a poslali zásilku pomocí intime na dobírku. Intime mi oznámila, že jich řidič neumí zazvonit na můj domoní smart zvonek sa tak prý nemohou zásilku doručit. Zvláštní je, že pošťák České pošty dokáže na můj domovní smart zvonek zazvonit a kurýr intime to neumí. Zboží nedorazilo ani po měsíci.

Bohužel nemůžu hodnotit kladně, pokud si objednám z jejich nabídky zboží a dorazí mi jiné (podobné) od úplně jiného výrobce a na faktuře mám to správné a případnou změnu před odesláním se mnou nikdo nekonzultoval, to není úplně OK . To že na skladě pod stejným číslem měli jiný výrobek ,protože jim to tak dodal dodavatel, to beru spíše jako výmluvu než omluvu za pochybení ze strany prodejce.

• Dodali mi jiné zboží, než jsem si objednal. Na reklamaci nereagovali. Po urgenci to svedli na dodavatele, žádná snaha situaci řešit k mé spokojenosti.

Arogantní obchod, dodali něco jiného, než bylo v objednávce, na reklamaci nereagovali.

• Zboží nabízeno jako skladem, bohužel, doba doručení byla devět dní od objednání!!!

Dobrý den pane Miletín,

určitě si nás s někým pletete, zboží co jste objednal bylo skladem a bylo odesláno DPD v den objednání.
    za dva dny se balíček vrátil zpět, že jste ho odmítnul.
    Po tel rozhovoru jsme Vám opět ZDARMA odeslali nepřevzatý balíček.
    Vaše recenze je sprostá vůči nám,a to ipřes to že jsme 2x zaplatili dopravu :-(
    www.e-zelezarstvi.cz

zboží ač zaplaceno nebylo dodáno a tak následně obchod vrátil peníze.

• Plachta se nám při pokládání hned rozlepila a lanko přetrhlo.Celkově mi plachta přišla nějaká už zpuchřelá,takže velké zklamání za cenu kterou jsme dali.Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu e-Železářství.cz

toto hodnocení je zcela irelevantní, zde se hodnotí přístup k zákazníkovi, či doprava.
    pokud nejste spokojení s kvalitou zboží hodnoťte přímo zboží.
    Pokud chcete reklamovat ozvete se nám na email [email protected].
    www.e-zelezarstvi.cz

dva týdny od potvrzení objednávky nebylo zboží expedováno, firma nekomunikuje, není možné se jim dovolat

Dobrý den pane Petře,
    asi jste si nás s někým spletl, zboží máte již týden doma !
    S pozdravem team e-železářství.cz