• Přehlednost
    • Jednoduchost
    • nevím o žádných

Hledal jsem určité zboží, nalezl na tomto obchodě, výhoda - má výdejnu zboží v mém městě - nemusím platit poštovné, případná reklamace se vyřizuje jednodušeji, taktéž i servis.

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v E-ZAHRADA.cz a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

super komunikace s obchodem, spokojenost jak s dodanim tak i s produktem

• Kvalita zboží
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Ochotný personál
    • Servis

Obchod doporučuji všem. Nakupuji zde pravidelně a nikdy jsem neměla problém.

• .solidnost, dobrá komunikace
    • .rychlost vyřízení objednávky
    • .spolehlivost
    • nemám negativní zkušenost

.zboží bylo hned dostupné a za dobrou cenu
    .v případě potíží rychlá a solidní komunikace
    .obchod doporučuji

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

• Objednavkovy formular neposkytuje presne a jasne info

Sklamani

Dobrý den, paní Lašková,
    s Vaší negativní recenzí nemůžeme souhlasit. Zvolila jste špatný způsob dopravy na Slovensko, na který Vás kolega ihned upozornil. Vy jste však po domluvě s kolegou objednávku zrušila. V případě nejasností nás můžete kontaktovat na tel. čísle: +420 601 586 127, nebo na email: [email protected] , rádi Vám poradíme. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• Široká nabídka sortimentu za internetové ceny. Možnost osobního odběru.
    • Nakupuji zde pravidelně a zatím vždy spokojenost.

Spolehlivý eshop.
    Dobrá komunikace narozdíl od jiných eshopů se kterýma mám zkušenosti.
    Váží si svých zákazníků.

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi.Objednávky se snažíme expedovat v co nejkratší možné době. Věříme, že budete s výrobkem spokojeni. Těšíme se na Váš další nákup v E-ZAHRADA.cz a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• široký sortiment
    • vyššie ceny dopravy na Slovensko

odporúčam

• nemusím nikde běhat,
    • rychlá dodávka
    • poštovné - dost drahé

rychlá dodávka, příjemná komunikace, vstřícnost

dobrá komunikace

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

• poskytnutí informací o zboží před jeho samotným objednáním
    • příjemné jednání
    • výhodná cena
    • přehlednost

Jsem s tímto obchodem velmi spokojená. Všechny mé objednávky byly vyřízeny bez problému, ušetřila jsem čas a nemusela jsem běhat někde po obchodech.

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

• nedostal som tovar kompletný, keď som na internete zbadal zľavu, okamžite po prejavení záujmu bola cena opravená bez zľavy, čo považujem za nehorázny podvod voči zákazníkovy

Absolútne nedoporučujem nakupovať s takými firmami, čo zavádzajú a ešte neskontroľujú dodaný tovar !!!

Dobrý den, pane Hirnere,
    s Vaší negativní recenzí na náš obchod nemůžeme souhlasit. Ceny na internetu se mění i několikrát za den, tudíž je možné, že se cena Vašeho výrobku během dne změnila. Nebyl jste nikým nucen tento výrobek objednávat za jinou cenu, byla to pouze Vaše volba. Po rozbalení zboží jste zjistil, že u dodávky chybí část dílu k sestavení. Zboží je vždy před expedicí kontrolováno zda je kompletní, omlouváme se za přehlédnutí kolegů z expedice. Kontaktoval jste kolegu z reklamací, který vše prověřil u dodavatele a chybějící díl Vám zajistil a následně jej poslal. Jsme rádi, že se situace vyřešila a věříme, že budete s výrobkem spokojen. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• dobra cena
    • -

dobra komunikace cena doporučuji

• pohodlný nákup
    • nemaji

• přehlednost webových stránek
    • možnost vybrat si datum dopravy
    • netuším

můžete se s důvěrou na ně obrátit, při nejasnostech se vám hned ozvou a nabídnou jiné řešení
    před dodáním opět telefonicky potvrdí platnost

výborný

• úžasné ceny, rychlost
    • žádné jsem nenašla

můžu jen doporučit

• Přehledné webové stránky,možnost osobního
    • odběru zboží,výborná komunikace,rychlost dodání
    • V prodejně Proles mi bylo sděleno,že tento výrobek již není dostupný a zde jsem ho bez problému našla.

Doporučuji ostatním

• Rychlost dodání,dobrá cena