Mrzí mě komunikace obchodu, posílal jsem žádost o reklamaci, protože mě dorazil jiný olej, než byl objednán. A zatím bez reakce bohuzel

Dobrý den, pane Winkler,
    omlouváme se za vzniklé nedorozumění, olej Vám samozřejmě obratem vyměníme. Pevně věříme, že to nebyl Váš poslední nákup v E-ZAHRADĚ.cz . V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz.

• rychlost dodávky
    • lacinější

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v E-ZAHRADA.cz a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• Dobré ceny, operativnost, profesionalita.

• Rychlost komunikace
    • 10

určitě

• Cenu? Ale za ní není zboží skladem
    • Na stránkách zboží dostupné, ale není...

Dobrý den, pane Šimpach,
    omlouváme se za vzniklé nedorozumění, které vzniklo vyprodáním našich skladových zásob sekačky Murray za výprodejovou cenu. Měli jsme poslední kus této sekačky, nadále tato sekačka nebude v naší nabídce. Kolega Vás ihned informoval o dostupnosti zboží a na základě této informace, jste zrušili objednávku. Omlouváme se Vám tímto ještě jednou za vzniklé komplikace, ale pevně věříme, že to nebyl Váš poslední nákup v E-ZAHRADĚ.cz . V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz.

• Nabízené zboží nemají skladem

Dobrý den, pane Vlček,
    Vámi objednané zboží jsme měli na objednávku, tudíž jej kolega musel nejprve objednat u dodavatele. Vy jste však objednávku zrušil. Pokud chcete dodat zboží do 24 hodin, vybírejte si z našeho sortimentu zboží, které je označené ,, PŘIPRAVENO K ODESLÁNÍ´´ a je expedováno přednostně. Veškeré informace ohledně dostupností naleznete na našich stránkách: http://www.e-zahrada.cz.... V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

Spokojen

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Výborná komunikace, krátká dodací lhůta,

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

• dlouha cekaci doba i kdyz je zbozi skladem

nic moc

Dobrý den, pane Janda,
    děkujeme Vám za nákup. Díky velkému zájmu o Vámi objednané čerpadlo Sharks SH 300W došlo k momentálnímu vyprodání zásob, z tohoto důvodu musela být Vaše objednávka vyřízena o jeden den déle. Omlouváme se za vzniklé zdržení. Pokud chcete dodat zboží do 24 hodin, vybírejte si z našeho sortimentu zboží, které je označené ,, PŘIPRAVENO K ODESLÁNÍ´´ a je expedováno přednostně. Veškeré informace ohledně dostupností naleznete na našich stránkách: http://www.e-zahrada.cz/dostupnost-zbozi. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• rychlost, cena
    • není vina obchodu, ale dpd doprava příšerná. původně měl dorazit v 16:00, potom 17:30 nakonec přijel až 20:45

Dobrý den, pane Toman,
    děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Omlouváme se za nedorozumění, které vzniklo na straně dopravce. Jsme rádi, že se situace nakonec vyřešila. Těšíme se na Váš další nákup v E-ZAHRADA.cz. a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• milne informace co se týče naskladnění

Dobrý den, pane Jiřička,
    objednal jste si sekačku Collector 40 E, u které je dostupnost na objednávku a v popisu uvádíme, že další předpokládaný termín naskladnění této sekačky je červenec 2015, vy jste i přesto sekačku objednal. Kolega Vás po obdržení objednávky ještě jednou kontaktoval a upozornil Vás na tuto skutečnost, vy jste však objednávku zrušil. S Vaší negativní poznámkou nemůžeme souhlasit, o termínu naskladnění jste byl předem informován. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• moc meto mrzelo cosemsi odvas obednal drzak bovdenu semito zlomilo a nedrzito vubec

nic

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

• o výhodách v tomto případě nelze ani uvažovat
    • ztráta orientace na trhu dodávek

vyhnout se podobnému typu obchodů

Dobrý den pane Oulíku,
    objednal jste si sekačku, která je vyprodána a již tento rok nebude naskladněna. Kolega Vás ihned informoval a nabídl Vám alternativu, kterou jste však odmítl a objednávku zrušil. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz.

Vše v pohodě.

• nevím

nevím

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Věříme, že budete s výrobkem spokojeni a příště nám dáte 100%. Těšíme se na Váš další nákup v E-ZAHRADA.cz a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• Rychlost dodaní

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

• neskutečně rychlé dodání!
    • žádné, vše ok

velice pozitivně hodnotím rychlost odeslání na odběrné místo

• Přehlednost a ceny.
    • Nemá slabin.

Doporučuji!!!!

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

• přehledné stránky a příjemné ceny