• Velký výběr.
    • Dodání hned druhý den.
    • Servis v místě bydliště
    • nic, jen chvála

Spolehlivý obchod,
    Doručili mi zboží až domů a
    vše zatím funguje bez problémů.

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Věříme že to nebyl Váš poslední nákup na E-ZAHRADA.cz a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• Výhoda ceny a nemusím se o nic starat.
    • Žádné.

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

• jednoduché a rychlé jednání
    • na doporučení

jediná závada nedostal jsem s objednaným zbožím záruční list

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Záruční list posíláme ke všemu zboží. Pokud se stane, že Vám z nějákého důvodu záruční list nedorazí, tak podle obchodního zákoníku slouží jako záruční list i faktura, kterou jste dostal společně s Vámi objednaným zboží. Věříme že to nebyl Váš poslední nákup na E-ZAHRADA.cz a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

Priserna zkusenost s dopravcem DPD, ktery inkasoval dobirku a pak zbozi vylozil uprostred verejneho dvora a odjel!

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. S přepravní společností DPD máme velmi kladné zkušenosti, proto věřím, že tento případ byl ojedinělý a nebude se již opakovat. Věříme že to nebyl Váš poslední nákup na E-ZAHRADA.cz a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

málo komunikuje se zákazníkem a dlouhá dodací doba , na jiných eshopech objednám zboží a okamžite mi přijde že se objednávka vyřizuje a druhýden je odeslánala pokud zboží nemají skladem ihned mě o tom informujou ovšem tady mi po objednání přišel email že objednávka bude řršena do 4 dnu ovšem ani po 4 dnech mi nepřišel email jak to vypadá s objenávkou proto bych tento eshop nedoporučil

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Dobrý den, pane Krejčí. U vámi poptávaného zboží jsme měli uvedeno, že zboží nemáme skladem. Z toho důvodu delší dodací lhůta. Kolega Vám volal ihned, jak zjistil dostupnost Vámi poptávaného zboží, ale bohužel se Vám stále nemůže nedovolat. U zboží, které máme skladem pochopitelně také postupujeme tak, že zákazníka ihned kontaktujeme a zboží odesíláme v den objednání, nebo maximálně den poté. I přesto věříme že to nebyl Váš poslední nákup na E-ZAHRADA.cz a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• kvalitní výrobek + dárek k nákupu
    • dobrá komunikace
    • podle nás žádné

jsem spokojená,přítel ještě víc, můžu doporučit

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

• Termín dodávky by mohl být kratší.

Fréza byla za přijatelnou cenu.Doporučuji ostatním.

• dobrá cena
    • špatná komunikace, resp. žádná odpověď na dva emaily ohledně odběru zboží

na druhý pokus napříč republikou se mi podařilo zboží osobně odebrat

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Dobrý den, pane Smetko. Email od Vás nám přišel v pátek 4.1.2013 ve 22 hodin. Jak bylo uvedeno na našich internetových stránkách, tak od 1.1. 2013 do 6.1.2013 jsme měli INVENTURU. Reagovali jsme tedy na veškeré e-maily v pondělí 7.1. Jsme rádi, že jsme společně již vše vyřešili a zboží máte už doma. Nicméně nás mrzí vaše negativní recenze na náš e-shop, přestože jsme udělali vše pro to, aby jste Vaše zboží obdržel co nejdříve. Věříme že to nebyl Váš poslední nákup na E-ZAHRADA.cz a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• I v předvánoční době byla zásilka doručena ry chle a bez problémů.
    • Nevím.

Jen tak dále.

• komunikace se zákazníkem
    • nabídka zboží, které jiný obchod nenabízí

rychlé jednání
    spolehlivost
    doporučuji ostatním

• cena spolehlivost
    • špatna dopravni firma doporučuju změnit

obchod super ale doprava špatna

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Napište Nám prosím na [email protected] co konkrétně Vám vadilo na dopravní společnosti. Pokusíme se to vyřešit. Věříme že to nebyl Váš poslední nákup na E-ZAHRADA.cz a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• nejniší cena
    • rychlá a příjemná komunikace

Tento obchod doporučuji každému, jsou zde nízké a přijatelné ceny, kvalitní a rychlé dodání zboží.

• sleva
    • zadne

kupujte

• Spolehlivost

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Objednal jsem si jeden typ a přes tel. ujištění zboží nebylo skladem a nakonec jsem si koupil jiný typ. Jinak vše OK.

• výhodná cena

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

• výborné ceny a komunikace se zákazníkem
    • doprava v době předvánoční

doporučuji všem

• dobré ceny
    • rychlost dodání
    • dobrá komunikace

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Zboží nebylo přímo poškozeno, nicméně návod na sestavení naprosto neodpovídal realitě (věcně i po stránce překladu), chyběla matice, obecně jsem byl poměrně zklamán

Reakce obchodu E-ZAHRADA.cz

Dobrý den, pane Oblouku. Zboží jste si objednal 15.12. a v objednávce jste uvedl, že si výrobek přejete doručit 21.12. Dvakrát jsme Vám volali, vše jste nám telefonicky potvrdil a tak nechápu Vaší negativní recenzi na náš obchod. Návod k výrobku je dodáván přímo od výrobce a u toho konkrétního výrobku si nám zatím žádný zákazník nestěžoval na špatnou kvalitu návodu. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Váš internetový obchod E-ZAHRADA.cz

• v mém případě nabízené zboží měli skutečně skladem
    • nenašel jsem

dobrá komunikace, rychlé dodání, zboží skutečně skladem