Zboží došlo poškozené, čekám na vyřízení reklamace

Vše v pohodě

• Cena, poštovné zdarma
    • Produkt byl špatné kvality
    • Produkt byl špatného typu

Reakce obchodu www.e-sportshop.cz

Dobrý den, snažili jsme se dohledat komunikaci s naším reklamačním oddělením a Vámi. Není problém nás kontaktovat ohledně špatného zboží na email či telefonem v kontaktech a určitě bychom vymysleli řešení.

S pozdravem, tým E-sportshop

• Po dvou dnech od zaplaceni si nikdo nevsiml platby a zbozi nebylo odeslano, dokud jsem se neozvala

Reakce obchodu www.e-sportshop.cz

velice se omlouváme za zpoždění Vaší zásilky, bohužel jsme měli začátkem týdne spoustu objednávek a nestihli jsme vše vyřídit ke spokojenosti všem zákazníkům.

Snad nad naším obchodem do budoucna nezanevřete a dokážeme Vám naší spolehlivost.

S přátelským pozdravem, tým E-sportshop

prodává nekvalitní zboží posuzuji podle zboží které mi dodali.

Reakce obchodu www.e-sportshop.cz

děkujeme za zpětnou reakci. Omlouváme se za špatnou kvalitu zboží, které jste obdržel, již řešíme s výrobcem, aby se tato situace neopakovala.
    Náhradu s Vámi vyřeší naše reklamační oddělení.
    S přátelským pozdravem, tým E-sportshop

• Zlodějský poplatek za vyzvednutí na prodejně.
    • Nesmyslně složité vyzvednutí zboží v obchodě.

Rozhodně nedoporučuji, že jim není hanba za zboží v hodnotě 49 Kč si naúčtovat 39 Kč poplatek za vyzvednutí na prodejně. Každý slušný obchod má vyzvednuti na prodejně zadarmo. A ty obstrukce, než vám zboží vydají, to je taky extrém... U pokladny vás zavedou k monitoru, kde musíte vyplnit 10ti místné číslo z objednávky a pak čekat na vyvolání vašeho 4 místného čísla, které vám počítač určil. A když vás zavolají k pultu, musíte ještě sdělit pin, který vám přišel v emailu.... Šílenost!!! Pak se konečně dostanete ke své zásilce...

Vážený zákazníku,
    bohužel došlo k omylu a popisek výše od Vás patří jinému nejmenovanému obchodu, jak jste sám uznal po telefonickém hovoru s naším kolegou. U nás na prodejně v Českých Budějovicích je samozřejmě vždy vyzvednutí zdarma.
    Přejeme hezký zbytek dne.
    Tým E-sportshop

• Řekl bych že asi neprodávají žádné čínské nekvalitní zboží.
    • Nekompletní zboží, odeslal jsem e-mail a už neodpověděli.
    • Zboží se najednou objevilo k vyzvednutí. Žádné informovanost.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

zboží bude naskladněno za víc než měsíc

Reakce obchodu www.e-sportshop.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a recenzi.
    Při objednání byl uvedený na našich stránkách srozumitelný datum předběžného naskladnění pro produkt.
    Naše obchodní oddělení se s Vámi i telefonicky spojilo a došlo k domluvě pro předběžné vyúčtování a pozdější poslání po naskladnění.
    Zcela nechápeme tedy Vaše vyjádření, z naší strany jsme provedli vše, co jsme mohli.
    S přátelským pozdravem, tým E-sportshop.cz

vše v pohodě

• 1 vec co kupuju, a hned zničená. Rozbytí sklo na budiku.

jeden objednaný květináč byl uvnitř prasklý

Při výběru obchodu sem koukala na garancí doručení, v pondělí objednání s garancí doručení čtvrtek. Ve čtvrtek dopoledne volám na obchod, že mi nebyla doručena žádná SMS od dopravce o dnešním doručení a na infolince mi sdělili, že nestíhají, že expedují déle.... dárek byl na sobotní velkou hokejovou oslavu, zklamání veliké z tohoto přístupu.

Dobrý den.
    Zboží přišlo jiné.

Reakce obchodu www.e-sportshop.cz

vaše recenze je zřejmě určená jinému e-shopu. My jsme vám žádné zboží neposlali, nemohlo tedy být jiné.
    Sled událostí: 22.12.2021 jste u nás učinil objednávku s platbou přes platební bránu. Platba neproběhla, 23.12.2021 jsme vás na tuto skutečnost upozornili. Protože jste na upozornění nereagoval, objednávku jsme 28.12.2021 stornovali.
    E-sportshop team

• rychlost dodání zásilky je tragická

• Snažili se mi vyjít vstříc
    • Rychlost doručení

Objednaná agility sada přišla v hrozném stavu, po domluvě byl zaslán nový kus. Nový kus dorazil v rozpadlé krabici, ani se nesnažili nový kus poslat v nové neponičené krabici… a nový kus? Snad ještě horší než původní, poškrábané, špinavé.

Oceňuji přístup a zaslání nového kusu, avšak zboží je hrozné a nekvalitní.

Obchod snad funguje dobře, ale s výběrem dopravce jsem zklamán. Při upozornění na změnu adresy dodávky (rozdíl cca 1km) mi nebylo včas vyhověno a dosud zboží nepřišlo.

• slibovaný termín dodání do druhého dne se mi řádně prodloužil byl to dárek pro dceru k narozeninám které nakonec odejela bez dárečku a já musel přesměrovat zásilku do jejího bydliště celkem se to prodloužilo o 6 dní

pokud na to nespěcháte doporučuji

• Pokud potřebujete něco rychle,tak jste na špatné adrese!

Vážený zákazníku,
    mrzí nás, že jsme vás nepotěšili. Nicméně rychleji to opravdu nešlo. Objednal jste v neděli odpoledne, v pondělí a úterý byl státní svátek a hned první pracovní den po objednávce jsme zásilku předali dopravci. Vzhledem k faktu, že o státních svátcích dopravci zásilky nedoručují, tak by to nejspíš nezvládl ani jiný e-shop.
    Doufáme, že nám zachováte přízeň a příště nám doručování nic nezkomplikuje.
    e-sportshop.cz team

• Nic nemají ale nabízí

Nejsou korektní a slušní k zákazníkovi

Vážený zákazníku,
    na našich webových stránkách máme u každého produktu zobrazeno, zda je aktuálně skladem. V opačném případě uvádíme orientační datum budoucího naskladnění. Pokud jste si objednal zboží, které momentálně není skladem, považujeme za srozumitelné, že dřív něž po naskladnění takové zboží opravdu odeslat nedokážeme.
    Data předběžného naskladnění dle informací od přepravců průběžně aktualizujeme, bohužel v současné covidové době se lhůty většinou prodlužují.
    A ještě bychom vám chtěli poděkovat za vřelý e-mail, který jste nám zaslal. Chtěli bychom vás ujistit, že jste ho nepsal zbytečně a posloužil k poučení i potěše ducha těch z nás, kteří takovým smyslem pro humor nedisponují.
    Váš
    e-sportshop.cz team