• dobré ceny
    • předražená doprava ,nemožnost vyzvednutí na uložence

Vážený pane Antoníne Dušku,

recenze, kterou jste napsal je nesmysl a již jsem Vám to vysvětloval, ale rád vysvětlím znovu.
    Účtovaná cena dopravy zákazníkovi při zaslání paraboly a velkého držáku (ve Vašem případě 50cm na zeď) je 219Kč včetně dobírky.
    Cena za dopravu, kterou platíme my je následující:
    1x balík parabola 97Kč včetně DPH
    1x balík držák 97Kč včetně DPH (držák nutno zaslat zvlášť jinak poškodí parabolu)
    1x krabice na parabolu 84Kč včetně DPH (parabolu nutno zaslat ve velké kartanové krabici, jina by došlo k jejímu poškození)
    1x dobírka 20Kč včetně DPH
    doprava celkem:
    298Kč platíme my přepravní službě Geis + krabice
    219Kč platí zákazník
    79Kč doplacíme za dopravu.

"Předraženou dopravu" tedy dotujeme 79Kč za každou takovou objednávku.

Děkuji všem našim zákazníkům za objednávky a pochopení jednoduchého výpočtu výše.

Zároveň děkuji panu Duškovi za chybnou recenzi, aby bylo možno vše uvést na pravou míru.

Tomáš Bartoš

Přišla mi pomačkaná parabola,poměrně drahá legrace.

• Eshop nabízí zboží, které nemá na skladě a navíc jej ani do budoucna prodávat nebude. Malinko mi to smrdí klamavou reklamou. Nikdy více!!

Dobrý den pane Juriku,

v době objednání bylo u zboží vyznačeno velkými písmeny, že NENÍ SKLADEM.
    Po prověření dostupnosti u dodavatele jsme Vás obratem informovali,
    že zboží již bohužel nebude a vyřadili z nabídky.

Necháme tedy na posouzení zákazníků zda se jedná o "klamavou reklamu",
    z našeho pohledu určitě ne.

e-satelity

nic jste mi nedodali tak proč chcete vědět můj názor na vás. Nemám žádný , zboží jsem si sehnal jinde.
    Manca

Reakce obchodu e-satelity

Dotazník je zasílán automaticky ze serveru Heureky.

U zboží, které zákazník objednal, bylo uvedeno, že není skladem, proto nebylo dodáno a zákazník byl obratem informován.

tým e-satelity

• nabídka zboží

zboží není skladem
    a bylo v nabídce

Reakce obchodu e-satelity

Zboží nebylo skladem v době objednání a informace byla uvedena na webových stránkách.

Zákazník byl o této skutečnosti obratem informován.

tým e-satelity

• žádná komunikace, žádné dodávání zboží

kupte si to raději jinde !!!

Reakce obchodu e-satelity

na tuto objednávku jsme chybou našeho systému bohužel nezareagovali, za což se omlouváme.

Objednaný produkt však nebyl při objednání skladem a bohužel ani nadále nebude v nabídce.

e-satelity

• časem se doví, že nemají zboží na skladě
    • nezkoumám

je to 50 na 50

Reakce obchodu e-satelity

Zákazník objednal zboží, kde bylo jednoznačně uvedeno, že není skladem.

• přehlednost
    • dobré ceny
    • Zboží bohužel dorazilo poškozené

Zboží bohužel dorazilo poškozené (nalomený jeden prvek antény) - zjištěno až po rozbalení - obal byl vizuálně v pořádku, takže předpokládám, že k poškození došlo už při balení, případně nebylo v obchodě vůbec zkontrolováno a odesláno tak jak bylo dodáno od dodavatele (to taky o něčem vypovídá).
    Zboží vracet nehodlám - oprava vlatními silami (vyražení prvku, výroba a osazení nového) mě vyjde levněji (a hlavně jednodušeji a méně náročněji na čas) než komunikace s obchodem a následné balení a zajišťování přepravy, atd.
    Takže zboží hodnotím kladně, co se týká vlastní dodávky, tak velké zklamání - na základě toho tento obchod NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu e-satelity

Zboží od nás odešlo v naprostém pořádku
    - k poškození muselo dojít při přepravě.

Předpoklad zákazníka, že odešlo poškozené je tedy mylný
    a o ničem nevypovídá.

Antén zasíláme velké množství a balíme je velice pečlivě,
    přesto vyjímečně dojde k poškození při přepravě.

Stačilo zaslat poškozený prvek byl by obratem vyměněn
    a následně by bylo proplaceno poštovné za zásilku.

Zákazník nás o poškození neinformoval a nemohli jsme tak celou záležitost rychle a bez problémů vyřešit.

e-satelity

• - chtěl jsem zboží, které bylo v nabídce obchodu
    • - bohužel, horší nákup jsem přes eshop ještě nerealizoval
    • - nulová komunikace
    • - objednané zboží, které bylo skladem nebyl schopen dodat - po 10ti dnech pouze oznámil, že zboží již není

Rozhodně nedoporučuji. Moje prozatím nejhorší zkušenost s nákupem v eshopu. Po objednání zboží naprosto nulová komunikace.
    Po 10ti dnech pouze oznámili, že zboží již není a v blízké době nebude.

Reakce obchodu e-satelity

Zákazník bohužel ve výše uvedené recenzi neuvádí pravdivé údaje!

Objednávka k nám přišla 6.1.2014 ve večerních hodinách a obsahovala dvě položky, u kterých bylo zřetelně uvedeno, že nejsou skladem.

Zákazníka jsme kontaktovali telefonicky v níže uvedených termínech:
    7.1.2014
    8.1.2014
    9.1.2014
    10.1.2014
    13.1.2014
    14.1.2014
    15.1.2014
    16.1.2014
    a telefon byl buďto nedostupný nebo ho nikdo nezvedal.

17.1.2014 se zákazník ozval sám na základě zmeškaných hovorů a bylo mu oznámeno, že jedna položka, která nebyla skladem je již 9 dní připravená k expedici a další položka, u které bylo uvedeno, že není skladem, skladem skutečně není a v dohledné době naskladněna nebude.

Zákazníka nebylo možné zastihnout přesto, že jsme se o to přesně 8x telefonicky snažlili.

Vždy reagujeme na přijaté objednávky, skladová dostupnost u našich položek sedí.

Z výše uvedených faktů vyplývá, že uvedené informace jsou nepravdivé a nelze je považovat za relevantní recenzi, která by odpovídala skutečnému průběhu objednávky, což nás velice mrzí.

Prodlení v dodání bylo jednoznačně způsobeno nemožností kontaktovat zákazníka a ne v nulové komunikaci jak je uvedeno v recenzi.

Našim zákazníkům doporučujeme, aby si přečetli ostatní recenze, které reflektují skutečný průběh objednávek u nás.

e-satelity

• Cena za dopravu přemrštěná!!! V obchodníchpodmínkách mají dodatek k nadměrným balením a tak doprava stála o 100 Kč více. Balení bylo v normě co se týká velikosti- normální balík.

Vydělává na poštovném !

Reakce obchodu e-satelity

U dopravy satelitních kompletů nebo parabol se jedná o nadměrný balík, ne o normální jak píše zákazník.
    Navíc je v ceně dopravy zahrnuta velká kartonová krabice, kterou si necháváme dělat speciálně na paraboly a ta bohužel také není zadarmo.

Cena dopravy je vidět na stránkách i v průběhu objednávání ne pouze jako dodatek v obchodních podmínkách.

Na poštovném nevyděláváme!

Ing. Tomáš Bartoš

• rychlost odeslani,dobře zabalene, dobrá komunikace
    • špatně popsane detaily zboží-neomezena znamena omezena na rok...

Popisy sedí.
    Karty na rok nemáme v nabídce, takže nevím, co měl zákazník na mysli.

Ing. Tomáš Bartoš

• nečte e-maily, dlouhé dodací lhůty

Již nikdy nevyužiji.

Reakce obchodu e-satelity

Na e-maily reagujeme do 1 pracovního dne.
    Průměrná dodací lhůta je 1-2 pracovní dny.

U prijmace jsem postradal USB hub, externi IR prijmac a drzak, ktery u stejneho zbozi v ostatnich porovnavanych obchodech byl. Tady sice nebyl vyjmenovany, ale cekal bych aspon upozorneni, ze se jedna o nejakou vybrakovanou verzi prijmace.

Nakoupil jsem sice za nejlevnejsi cenu, ale chybejici veci budu muset dokoupit jinde.

Reakce obchodu e-satelity

U přijímačů standardně výše uvedené příslušenství není.
    Ani konkurence ho nenabízí.

• Asi žádné
    • Absolutní arogance prodavače, neochota, rozhodně nakupovat jinde.

Asi před rokem jsem v tomto obchodě koupil satelitní komplet. Po objednání zboží, mi volal pán s tím, že jestli souhlasím s vyšší cenou za dopravu, údajně je to nadměrná zásilka za kterou se musí připlácet atd., tak jsem souhlasil, ale nechápu, proč to nemají jasně napsáno při objednání zboží. O dva dny později mi dorazilo objednané zboží, kde parabola byla poškozená (propuklá), tedy nepoužitelná. Obratem jsem volal ne telefonní číslo uvedené na jejich stránkách a zvedl mi to totálně arogantní chlapík, který se mi v podstatě vysmál s tím, že si za to můžu sám, že jsem neměl převzít zboží, že jsem ho neměl platit, no mnoho zbytečných keců. Přitom krabice poškozená nebyla, tak jsem neměl důvod obviňovat dopravce. Tento pán, mě tak vytočil, že jsem měl sto chutí sednout do auta a zajet na jejich kamennou prodejnu a pořešit ho na místě,*****. Nakonec jsem se uklidnil a parabolu si objednal v jiném obchodě. Myslím si, že jestli tímto stylem bude pán jednat se zákazníkem, dříve nebo později mu někdo ********. Nevím, co mě to popadlo, asi nějaká slabší chvilka, ale po roce jsem objednal v podstatě stejné zboží v naději, že se jejich přístup změnil, ale opak byl pravdou, zboží mi nepřijelo kompletní , takže zase problém. Zboží mi doposlali o 3 dny později, tak alespoň tak, ale s tímto obchodem jsem skončil, rozhodně NENAKUPOVAT!!!

Reakce obchodu e-satelity

- cena dopravy je jasně napsána v obchodních podmínkách i při objednávání
    - pokud přijde zakázníkovi promáčklá parabola tak ji měníme a reklamaci s dopravcem řešíme sami
    - dle vyjadřování tohoto pána se bohužel nejedná o rozumného zákazníka - přímo se mnou určitě nejednal
    - rozumný zákazník bude tuto recenzi ignorovat vzhledem k nevhodnému vyjadřování (které muselo být cenzurováno ze strany administrátora - Heureky)
    - s přihlednutím k velice nevhodnému a nepravdivému vyjadřování tohoto pána ve výše uvedené recenzi jsme velmi rádi, že už u nás nakupovat nebude, protože jednáme korektně a to samé očekáváme i od okolí

• Dobré ceny
    • Špatná komunikace se zákazníkem. Mizerné zabalení balíčku. Špatná doprava.

Nepřišla mi žádná informace o tom, že zboží bylo odesláno. Volal mi až řidič dopravní služby s tím, že je za 10 minut u mě. Když jsem se ho ptal proč nezavolal dříve, řekl, že to není jeho povinnost. Zboží bylo zabalené tak, že nebylo poznat, jestli ho někdo už nerozbaloval. Žádné originální balení s přelepem obchodu. Kdyby ho nepřebírala manželka,nepřevzal bych ho a poslal zpět.

Reakce obchodu e-satelity

Při odeslání balíku přijde zákazníkovi SMS, která ho informuje o doručení následující pracovní den, takže je divné, že zákazník o doručení nevěděl.
    Zboží je přelepováno standardní balící páskou.

Ing. Tomáš Bartoš

• Objednané zboží,ač uváděli že je skladem tak sklademnebylo.Místo něj mi nabízeli jiné zboží o kterém tvrdili že je totožné.Po nastudování jiného zboží jsem zjistil že totožné určitě není.Jednalo se o úplně jiný typ satelitního zařízení,který by úplně jinak vybaven.

E-shop je přehledný,prodejce mě kontaktoval zhruba do jedné hodiny od objednání,což se mi líbilo,protože je vidět že mají snahu se zákazníkem komunikovat.Nicméně nebrali ohled na mé potřeby nabídli mi něco jiného než jsem chtěl.

Reakce obchodu e-satelity

- měli jsme chybu na webu ohledně dostupnosti, za což se omlouváme
    - nabídli jsme totožný produkt se stejnými parametry, který zákazník nechtěl (produkt měl stejné parametry)

• Nevýznamně nižší cena.
    • Nevěnuje patřičnou pozornost přeposílaným zásilkám.

Asi se někde vloudila rád bych věřil, že vyjímečná chybička, ale přišlo mi něco jiného než jsem objednal. Peníze se mi sice poměrně rychle vrátili, ale koho baví, znovu vše balit a posílat zpět a být v pochybách, zda se někde zase něco nezadrhne.

Reakce obchodu e-satelity

Náš dodavatel bohužel zaslal jiné zboží, než bylo objednáno.
    Zákazníkovi jsme se omluvili a vrátili peníze.

Slíbili k nákupu 4GB Usb F.,která se ovšem zřejmě někde cestou ztratila

nikdo vám nemohl 4 GB flash slibit protože jí nemáme v nabídce

• nedodržená cena, nulová podpora

• Zboží přišlo jiné než jsem objednal.
    • Hlavní problém je že mě přišla parabola bez příslušenství (pouze talíř bez ničeho dalšího) tak že těžko lze použít.
    • Volal jsem ve slušnosti ohledně zboží jelikož nepřišlo v pátek. Volal jsem podruhé kvůli lbn a chtěl jsem říct o tom že nepřišlo příslušenství. Pán na druhé straně mě po řečení že bylo dodáno jiné lbn řekl ať už neobjednávám a to jsem je doporučoval!

Doporučuji objednávat jinde - člověk volá ve slušnosti ohledně zboží a je poslán do p.r.d.e.l.e.