• zatím 10 dnů a zboží nikde
    • neodpovídají na emaily

přehlednost je v pohodě...akorát tak na vybrání zboží,ale nákup proveďte raději někde jinde,protože se zboží vůbec nemusíte dočkat
    Prozatím nedoporučuji nikomu
    U mě palec dolů-ikdyž bych to velice rád odvolal

• Špatná komunikace s kupujícím.

• Na mobil se mi ozval jakýsi pracovník z Jablonce.Žasnul jsem nad jeho arogací.On:Chcete Homecast? Já:Ano viz moje objednávka.On:Tak chcete to nebo ne!

Byl bych rád kdyby p.ing.Bartoš tohoto "obchodníka" zjistil a poučil ho jakým způsobem se komunikuje se zákazníkem.Proč
    dodání na dobírku trvá tak dlouho jsem se
    neptal a rozhovor jsem raději přerušil.
    Na platnosti moji objednávky pochopitelně trvám,prosím pouze o sdělení data doručení.
    Jedná se orig,dálkového ovladače HOMECAST
    S 3000CR.
    S pozdravem Jiří Vlach,
    Sezimovo Ustí 1, 391 01

• Bohužel žádné.
    • Velmi špatná komunikace,neochotný personál.Umyslně u zboží které skladem není je stále psáno že zboží je a po vznesení dotazu proč není když to na stránkách uvádějí opak začnou tvrdit že ho před 5.minutami odeslali poštou více kusu jinému zákazníkovi a to se opakuje u více položek.

Kdybych věděl že je špatný přístup a neochota byla způsobená předvánočním shonem,tak bych nad vším povznesla,ale tento stav je neměnný. Od vánoc čekám na zboží které mají stále uvedené jako skladem,pro urychlení jsem napsal do objednávky že si zboží vyzvednu na prodejně. Dnes je 7.ledna 2013 a stále jsem bez satelitu.Proto zde již zcela jistě nikdy nenakoupím.Proto Nedoporučuji.

• Obchod bez chyb
    • Pomalá doprava hrozné.6 pracovný den dodané.

Průměr, zlepšit dopravu

• Personál

NEDOPORUČUJI!!!

• nevim
    • Pise ze má věci skladem,ale neni to pravda

Dříve než si něco objednáte,tak zavolejte jistli je to opravdu skladem.

• dobrá cen , doručí zboží 2 pokusem , ale při technickém dotazu na zařízení neochota komunikovat.

Reakce obchodu e-satelity

Zákazník požadoval asistenci při montáži satelitu přes telefon, což není časově ani technicky možné.
    Vždy doporučujeme, aby instalaci prováděla odborná firma.

• dobrá cena
    • inzerují na internetu a výrobek nemají,

ihned telefonicky nabídli jiný výrobek ,ale já chtěla ten konkrétní.