Přijel jsem, zaplatil a ze skladu mi pak vydali nezabalené (ani do igelitu) a velmi špinavé lehátko - mohutně zaprášené, místy od omítky. "Když tak si běžte stěžovat dopředu..." Zkusil jsem na několika místech očistit, šlo to, tak jsem s tím dárkem pro manželku odjel, na zahradě si dal půlhodinku práce a bylo to k předání. Co bych taky chtěl za 4 138 Kč?

Reakce obchodu E-ratanovynabytek.cz

Omlouváme se za způsobené potíže. Jelikož se jednalo o poslední 1 kus, což bylo také uvedeno při objednání doprodejového lehátka za zvýhodněnou cenu na našem eshopu, tak se opravdu mohlo přihodit, že lehátko bylo zaprášené. Při osobním převzetí jste samozřejmě mohl zboží odmítnout. Uvedený typ lehátka výrobce nijak nebalil, proto také byl umožněný nákup pouze na osobní odběr.

• Nabízejí zboží, které nemají skladem a nejsou schopni jej zajistit. Teprve po objednávce zjistili, že nabízené zboží nemají!!!

Taburet je plastový,nikoliv ratanový a za ty peníze v podstatě plastová krabice s polstrováním,jsem zklamaná.A také napsali doba dodání 2-4 týdny a zboží bylo připraveno za tři dny, nepočítala jsem s tím,nepasovalo mi to.

Uvedeno, že zboží je na skladě a nebylo

Nekomunikuji ani po tel ani po emailu.

• neaktualizované stránky

nic moc

Jsem zvědav, jak se zachovají. Zboží přišlo nekompletní s chybějícími dvěma zásadními díly pro sestavení jednoho křesla, ale se spoustou zbytečných náhradních krytek a plastových šroubů ( asi 50 ks )

• Obchod je dobrý.

Problém je v daném zboží. Není to ratan, ale plast. Zadní krytky odpadávají! Za 15000kč to není žádne terno!!!

• Zboží mi přišlo poškozené!

Po reklamaci objednaného zboží čekám stále na náhradní díly zahradního nábytku. Byla jsem ujištěna, že kusy budou zajištěny z výroby, ale dosud se nic neděje!

• Dostali jsme neúplný výrobek a čekáme na správný díl. Hrůza

Nenakupovat

• Nikdo nereaguje na me maily ohledne dodání me objednávky ?? Cislo 0613000231. Děkuji za odpověd .