Přijel jsem, zaplatil a ze skladu mi pak vydali nezabalené (ani do igelitu) a velmi špinavé lehátko - mohutně zaprášené, místy od omítky. "Když tak si běžte stěžovat dopředu..." Zkusil jsem na několika místech očistit, šlo to, tak jsem s tím dárkem pro manželku odjel, na zahradě si dal půlhodinku práce a bylo to k předání. Co bych taky chtěl za 4 138 Kč?

Reakce obchodu E-ratanovynabytek.cz

Omlouváme se za způsobené potíže. Jelikož se jednalo o poslední 1 kus, což bylo také uvedeno při objednání doprodejového lehátka za zvýhodněnou cenu na našem eshopu, tak se opravdu mohlo přihodit, že lehátko bylo zaprášené. Při osobním převzetí jste samozřejmě mohl zboží odmítnout. Uvedený typ lehátka výrobce nijak nebalil, proto také byl umožněný nákup pouze na osobní odběr.

• Velký výběr, solidní komunikace.

• spolehlivý dodavatel

• Bezproblémové jednání

• Rychlé dodání, snadné skládání
    • Na některých místech zápalky nedrží

• Nabízejí zboží, které nemají skladem a nejsou schopni jej zajistit. Teprve po objednávce zjistili, že nabízené zboží nemají!!!

Výhoda: rychlé dodání, vše v pořádku a spokojenost.

Taburet je plastový,nikoliv ratanový a za ty peníze v podstatě plastová krabice s polstrováním,jsem zklamaná.A také napsali doba dodání 2-4 týdny a zboží bylo připraveno za tři dny, nepočítala jsem s tím,nepasovalo mi to.

• Pohodlné objednání z domova a rychlé vyřízení, celková spokojenost.

lhůta dodání byla do 14 dnů, zásilka v termínu došla a byla dobře zabalena

• nejlepsi cena, rychle dodani

Ve skutecnosti vypada a taky je tento set mnohem kvalitneji a sik jak na obrazku.

Na www. stránkách byla informace, že zboží bude možno splácet ve splátkách bez navýšení do 29.2.2020. Po telefonickém dotazu, že nelze zadat elektronicky splátkový kalendář s nulovým navýšením bylo sděleno, ať si to sám vyřídím s finančním ústavem, který možnost úvěru nabízí. Nakonec jsem uhradil celou částku najednou bez splátkového kalendáře. Myslím si, že tyto dotazy a pomoc by měl řešit prodejce, který nábytek nabízí a ne odkazovat na to, ať si to projednám sám, zvláště když tato nabídka byla uvedena na www. stránkách prodejce.

Uvedeno, že zboží je na skladě a nebylo

• Vše klapalo jak na drátkách.

• skladové zboží
    • velice krásná vzorková prodejna
    • sortiment prodeje

Nekomunikuji ani po tel ani po emailu.

Vysoka spokojnost

• neaktualizované stránky

nic moc

• rychlost,kvalita.jsem moc spokojena,dekuji vam

prvni zkusenost a jsem velmi spokojena.zbozi je pevne,kvalitni

• Moderní doba tohle umožnuje nákupy z domova.Pro mě je to výhoda,mám malé děti takže se sama nemám možnost jezdit po obnchodech a vklidu nakoupit.
    • Zboží muže vypadat jinak než ve skutečnosti.Muže být poškozené.