• objednané zboží pravděpodobně ani nedorazí bez jekéhokoliv vysvětlení

• NIC
    • - objednané zboží vůbec nedorazilo (avizováno skladem, doručení do 2 - 3 dnů)
    • - absolutní nekomunikace (přišel akorát potvrzovací mail ihned po objednávce, pak už nic, ani na opakované dotazy a urgence žádná odpověď)

Absolutně nedoporučuji!! Myslel jsem si, že 2-týdenní předstih na objednání u zboží, které je skladem, je dostačující, ale očividně ne. Navíc je dost ubíjející ta jejich strategie "mrtvého brouka". Buď naprostí amatatéři nebo ještě něco hůř...

• název zboží neodpovídá kvalitě výrobku - saténový župan je polský župan z polyesteru - nicméně použít se dá, vracet ho nebudu, ale příště si dám pozor

• Spoustu slibů. :(
    • Nejsou schopní dodat objednané zboží.

• délka dodací lhůty
    • nevyhovující zboží jsem vrátila poštou ve stanovené lhůtě a vyplnila formulář pro vrácení zboží dne 18.1.2016.Do dnešního dne jsem nedostala odpověď ani peníze.

• cena,výběr zboží
    • Co jsou platné výhody,když tvrdí že zboží odeslali a přesto žádné nedorazilo.

Po týdnu po objednání jsem se v pátek telefonicky dotazoval,kdy zboží dorazí a pán mi bezelstně tvrdil že nejpozději v úterý,což je dnes.Bohužel objednané zboží nedorazilo a ani to nevypadá,že by dorazit mělo.

• nekomunikace a neinformujete zákazníky

• oslovil mě sortiment a dle webových stránek
    • absolutní nekomunikace
    • po objednání přišlo sice potvrzení termínu nicméně ne termín dodání
    • 2x jsem v průběhu týdne psal e-mail s prosbou o sdělení dodacího termínu a nedostál žádnou odpověď
    • potvrzení objednávky přišlo 3.6 a dosud zboží nedorazilo...(měl jsem zboží připravené jako dárek po 8 dnech od objednání a nic...:-(..)
    • objednávám na internetu často, ale zboží zpravidla přijde následující den...(ze Slovenska přišlo až za dva dny)... Vím že se může stát "chybička" ale co bych vytknul nejvíce, že dokud jsem nezavolal (asi po týdnu), tak jsem neměl vůbec žádnou informaci ani po mailových urgencích
    • Nekomunikuje

Nedoporucuji. Nikdo se neozval