• obchod nedoporučuji

před 3 týdny objednáno zboží v ceně 2289kč ,zaplaceno,ale zboží nedorazilo a už asi ani nedorazí.Na emaily,ani telefony nereagují.Když volám z jiného čísla tak to vemou,ale po mém dotazu hned zavěsí.

• Zboží objednáno a zaplaceno 9.3.2017,po 30-ti dnech nic nedošlo,na emaily neodpovídají,telefony nezvedají.

V žádném případě si nic z této firmy neobjednávejte.

• Zboží bylo objednáno a dorazilo
    • Bohužel velikost byla malá, vyplnila jsem reklamační výměnný list a prosila o výměnu za jiné zboží. Výměna se táhne od Vánoc, obchod buď nereaguje nebo napíše, že vše vyřeší, ale neřeší

Jsem velmi zklamána postupem obchodu a neochotou komunikovat. Zboží je zaplaceno, jednalo se jen o výměnu. Teď nemám ani zboží ani peníze.Tento obchod proto nedoporučuji

• objednané zboží pravděpodobně ani nedorazí bez jekéhokoliv vysvětlení

• NIC
    • - objednané zboží vůbec nedorazilo (avizováno skladem, doručení do 2 - 3 dnů)
    • - absolutní nekomunikace (přišel akorát potvrzovací mail ihned po objednávce, pak už nic, ani na opakované dotazy a urgence žádná odpověď)

Absolutně nedoporučuji!! Myslel jsem si, že 2-týdenní předstih na objednání u zboží, které je skladem, je dostačující, ale očividně ne. Navíc je dost ubíjející ta jejich strategie "mrtvého brouka". Buď naprostí amatatéři nebo ještě něco hůř...

• Po obdržení košilky XXL a jejím vyzkoušení jsem si chtěla hned objednat další dvě, ale bohužel už nabízíte pouze XL, to mě zklamalo, kdyby jste mi prosím v tomto pomohli, byla bych vám vděčná. Jinak vše v nejlepším pořádku, Děkuji Frajerová [email protected]

• výborná komunikace s obchodem
    • ...

můžu jen doporučit

• Klidné objednání z domova.
    • Protože měl zboží které jsme sháněli.
    • Žádne jsem nenašel.

Jsem velmi spokojena

• pohodlnost

pohodlný

Podprsenku jsem musela vrátit,protože velikost neodpovídala 85C

• přehled, rychlost, kvalita,výběr i z velkých velikostí

vše OK

Doporučuju.

• Přehled stránek,
    • dobré ceny,
    • Žádné

Doporučila mi jej kamaráka s tím, že ji vše co si koupila sedí a nemusela nikdy nic vracet zpět.
    A je to pravda vřele doporučuji. Prádlo sedí je příjemný materiál a velký výběr. A to i pro manžela a syna:-).

• Rychlost, komunikace

Doporučuji - dobrý výběr a cena